De beste vwo-scholen in Gelderland
1
2
3
Deze tabel toont 69 scholen in de Provincie Gelderland die vwo aanbieden . Scholen zijn verplicht om jaarlijks een tevredenheidsenquête af te nemen bij leerlingen en ouders, en de resultaten hiervan zijn hieronder weergegeven , onderverdeeld in vier categorieën: leerlingentevredenheid, sfeer, veiligheid en oudertevredenheid. De scores verschillen per onderwijssoort. Wij zijn de enige website die het ziekteverzuim van het onderwijspersoneel per school laat zien naast de tevredenheidsscores. DUO publiceert deze cijfers jaarlijks als open data; wij tonen het gemiddelde over 2023-2025. Informatie over scholen met een lager dan gemiddeld ziekteverzuim kan duiden op een betere werksfeer, wat vaak een indicatie is van hogere onderwijskwaliteit en een aangenamer schoolklimaat.
De kleur van een cel geeft aan hoe goed de school scoort op dat onderdeel. Groen betekent een goede score, rood een slechte score. In de eerste kolom zie je het verschil tussen het aantal groene en rode cellen. Klik op een kolomnaam om de tabel op die kolom te sorteren.
Als uw kind een vwo-advies heeft gekregen en u overweegt inschrijving op een school zonder havo, is het belangrijk te weten dat indien de studieresultaten tegenvallen, uw kind mogelijk moet overstappen naar een andere school. Scholen waar dit kan voorkomen, worden aangegeven met een rode achtergrond in de kolom met aangeboden onderwijssoorten.
De kleur van een cel geeft aan hoe goed de school scoort op dat onderdeel. Groen betekent een goede score, rood een slechte score. In de eerste kolom zie je het verschil tussen het aantal groene en rode cellen. Klik op een kolomnaam om de tabel op die kolom te sorteren.
Als uw kind een vwo-advies heeft gekregen en u overweegt inschrijving op een school zonder havo, is het belangrijk te weten dat indien de studieresultaten tegenvallen, uw kind mogelijk moet overstappen naar een andere school. Scholen waar dit kan voorkomen, worden aangegeven met een rode achtergrond in de kolom met aangeboden onderwijssoorten.
| #groen min #rood | School | Highlights | Aangeboden onderwijs- soorten | Aantal leerlingen | waarvan % vwo | Ziekteverzuim personeel | Reviews | Leerlingen tevredenheid | Sfeer | Veiligheid | Tevredenheid ouders | Gemiddelde tevredenheid | Bron |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6 | O.R.S. Lek en Linge, brugklaslocatie | Open, veilig, uitdagend, Warm-pedagogisch, Tweetalig onderwijs, CultuurprofielSchool, Sport | vmbo-b/k/(g)t vmbo-(g)t/havo vmbo-(g)t havo havo/vwo atheneum gymnasium | 391 | - | 6 % | - | 7,5 | 8,0 | 9,7 | 8,5 | 8,4 | Bron 1 |
| 3 | Gymnasium Apeldoorn | Openbaar, Geo Future School, Kleinschalig, Talentontwikkeling, Breed onderwijsaanbod | gymnasium | 553 | 100 % | 7 % | - | 6,6 | 8,4 | 9,5 | 8,2 | 8,2 | Bron 1 |
| 3 | Montessori College K27 Nijmegen | Montessori-onderwijs, Cultuurprofielschool, Sportspecialisatie, Brugperiode van drie jaar (Brug3Route) | vmbo-(g)t havo atheneum | 1.081 | 30 % | 6 % | - | 6,8 | 7,8 | 9,6 | 8,0 | 8,0 | Bron 1 |
| 4 | Het Rhedens Rozendaal | Leren, ontplooien, samenleven, Keuze voor leerlingen, Maatwerk en uitdagend leren, Volledig gymnasium, 2-jarige brugperiode h/a & a/g | havo atheneum gymnasium | 976 | 61 % | 7 % | - | 6,7 | 7,7 | 9,5 | 8,2 | 8,0 | Bron 1 |
| 5 | Christelijk College Nassau Veluwe | Adaptief onderwijs, Open christelijk, Kwaliteit, Veiligheid, Onderwijs met aandacht | havo atheneum gymnasium | 1.557 | 48 % | 4 % | 3,7 (8) | 6,8 | 7,8 | 9,3 | 8,1 | 8,0 | Bron 1 Bron 2 |
| 3 | Christelijk Lyceum | Betrokken, Ambitieus, Betrouwbaar | vmbo-(g)t havo atheneum gymnasium | 1.130 | 35 % | 6 % | - | 6,4 | 7,8 | 9,6 | 8,2 | 8,0 | Bron 1 |
| 1 | Chr. College Groevenbeek | TVWO, vakcollege, NEXT, Themaklas sport, cultuur, techniek, Veelzijdig, Vriendelijk & vertrouwen, Internationalisering | vmbo-b vmbo-k vmbo-(g)t havo atheneum | 2.730 | 18 % | 6 % | 3,9 (5) | 6,7 | 7,5 | 9,4 | 8,2 | 8,0 | Bron 1 Bron 2 |
| 3 | Lorentz Lyceum | havo/atheneum/gymnasium, internationalisering, bèta-onderwijs, tweetalig (tto), OPUS (hoogbegaafden) | havo atheneum gymnasium | 1.047 | 52 % | 5 % | - | 6,8 | 7,7 | 9,4 | 8,0 | 8,0 | Bron 1 |
| 4 | Maaswaal College havo-atheneum-gymnasium | dichtbij, verbonden en betrouwbaar, Leerlab & Kunstgang, samen en toch zelfstandig, ontdekken: ambitieus en innovatief, Unesco-school | havo atheneum gymnasium | 1.026 | 35 % | 6 % | - | 6,7 | 7,8 | 9,6 | 7,7 | 8,0 | Bron 1 |
| 1 | Kandinsky College voor Lyceum Havo Mavo Vbo Lwoo | Opent je wereld!, Gezonde en veilige leeromgeving, Ontwikkelen van wereldburgerschap, Tweetalig onderwijs en Life Science, Monnikskap: onderwijs op maat | vmbo-(g)t havo atheneum gymnasium | 1.379 | 34 % | 6 % | - | 6,5 | 7,7 | 9,5 | 8,0 | 8,0 | Bron 1 |
| 4 | Stedelijk Gymnasium Nijmegen | openbaar, zelfstandig, kennis, ontplooiing, vriendschap | gymnasium | 989 | 100 % | 4 % | - | 6,8 | 7,8 | 9,0 | 8,3 | 8,0 | Bron 1 |
| 1 | Johannes Fontanus College | christelijk en respectvol, liefdevol en open, gedreven en in beweging, trots en positief, gelijkwaardig en aanvullend | vmbo-(g)t havo atheneum gymnasium | 2.284 | 24 % | 4 % | - | 6,7 | 7,6 | 9,3 | 8,0 | 7,9 | Bron 1 |
| -1 | NSG Groenewoud voor Vwo Havo en Mavo | Aandacht (goede begeleiding), Cultuurprofielschool, Sterke nadruk op bèta, Aparte brugklasvleugel, Goede resultaten | vmbo-(g)t havo atheneum gymnasium | 1.639 | 30 % | 6 % | - | 6,6 | 7,5 | 9,5 | 8,0 | 7,9 | Bron 1 |
| 2 | Pax Klepperheide | Ondernemend leren: verbonden met de omgeving, Gymnasium, 'Ontdek je talent'-lessen, Goede begeleiding, Wij zien jou! | havo atheneum gymnasium | 716 | 32 % | 6 % | - | 6,6 | 7,8 | 9,7 | 7,5 | 7,9 | Bron 1 |
| 0 | Stedelijke Scholengemeenschap Nijmegen | Echt in contact en jezelf kunnen zijn, Jenaplan en Burgerschap, Topsport Talentschool, Internationalisering, Cultuurprofielschool | vmbo-(g)t havo atheneum | 1.305 | 18 % | 4 % | - | 6,4 | 7,5 | 9,6 | 8,0 | 7,9 | Bron 1 |
| 1 | Canisius College Gymnasium, atheneum, havo, mavo | Jouw school van nu, Kleinschalig onderwijs, Mens media en technologie, WON-school / DigiTech&Media / projectonderwijs, Steun en structuur | vmbo-(g)t havo atheneum gymnasium | 929 | 39 % | 5 % | - | 6,1 | 7,7 | 9,6 | 8,2 | 7,9 | Bron 1 |
| -2 | CSG Het Streek, Het Streek Lyceum | Christelijk, Inspirerend, Relatie, Samen leren, Samen leven, Prestatie | vmbo-(g)t havo atheneum gymnasium | 1.683 | 32 % | 6 % | - | 6,7 | 7,6 | 9,3 | 8,0 | 7,9 | Bron 1 |
| 0 | Het Rhedens Dieren | Leren, ontplooien & samenleven, Openheid en vertrouwen, Profielroutes, Buitenschools programma, School voor iedereen | vmbo-b vmbo-k vmbo-(g)t havo atheneum | 938 | 6 % | 7 % | - | 6,7 | 7,5 | 9,7 | 7,6 | 7,9 | Bron 1 |
| -1 | De Heemgaard | Protestants-Christelijk, Aandacht en contact, Actief lerend, Helder en duidelijk | vmbo-(g)t havo atheneum | 1.426 | 17 % | 6 % | - | 6,3 | 7,7 | 9,4 | 7,9 | 7,9 | Bron 1 |
| 0 | Liemers College, locatie Heerenmäten | Actieve leerling, Gepersonaliseerd leren, Breed aanbod in onderwijs, Wij zien wie je bent, Samenwerken (peer2peer) | havo atheneum gymnasium | 953 | 43 % | 7 % | - | 6,5 | 7,6 | 9,5 | 7,5 | 7,8 | Bron 1 |
| 2 | Chr Coll Schaersvoorde | Elke leerling wordt gezien, We doen het samen, In contact, Veilige school, Christelijke waarden | havo atheneum | 1.019 | 30 % | 5 % | - | 6,3 | 7,0 | 9,6 | 8,1 | 7,8 | Bron 1 |
| 1 | Mondial College Nieuw-West | Persoonlijk en vol ambitie, Geloven in groei, Aanspreken van talent, 2-jarige brugperiode m-mh-hv-v, Technasium - (International) Business College | vmbo-(g)t havo atheneum | 1.190 | 24 % | 4 % | - | 6,6 | 7,6 | 9,3 | 7,5 | 7,8 | Bron 1 |
| 0 | Eligant Lyceum | je wordt gezien, je kunt het, je kiest je eigen route | havo atheneum gymnasium | 1.304 | 57 % | 5 % | - | 6,5 | 7,4 | 9,3 | 7,8 | 7,7 | Bron 1 |
| 0 | Houtkamp College Vest. Kruisbergseweg | Persoonlijk, Samen, Actief, Vooruit, Jouw school voor morgen. | vmbo-(g)t havo atheneum | 909 | 20 % | 5 % | - | 6,6 | 7,5 | 9,5 | 7,4 | 7,7 | Bron 1 |
| -1 | Isendoorn College | Alle ruimte om te slagen, mavo, havo, vwo, Tweetalig onderwijs (mhv), Internationalisering, Project Based Learning (PBL) | havo atheneum | 929 | 37 % | 6 % | 1,6 (5) | 6,7 | 7,3 | 9,3 | 7,6 | 7,7 | Bron 1 Bron 2 |
| 0 | Lek en Linge Culemborg, vwo locatie | open, veilig, uitdagend, warm-pedagogische aanpak, tweetalig vwo, CultuurProfielSchool, breed sportaanbod | atheneum gymnasium | 953 | 100 % | 6 % | - | 6,2 | 7,2 | 9,4 | 8,2 | 7,7 | Bron 1 |
| -1 | Lyceum Elst | Goede sfeer, Veilig, Uitstekende resultaten, Samen, Keuzes voor leerlingen | vmbo-(g)t havo atheneum | 973 | 23 % | 5 % | - | 6,7 | 7,5 | 9,4 | 7,3 | 7,7 | Bron 1 |
| -2 | Koninklijke Scholengemeenschap | Wereldcollege, Tweetalig, Internationalisering, (Wereld)burgerschap, Sportactief | vmbo-(g)t havo atheneum | 1.137 | 22 % | 9 % | - | 6,5 | 7,5 | 9,2 | 7,7 | 7,7 | Bron 1 |
| -2 | Walterbosch | Rooms Katholiek, VWO Erasmus onderbouw, Havo en VWO, Technasium, informatica, kunst en media, topsport, Eindexamen muziek, beeldende vorming en bsm | havo atheneum gymnasium | 1.292 | 32 % | 7 % | - | 6,4 | 7,4 | 9,5 | 7,5 | 7,7 | Bron 1 |
| -1 | RSG Pantarijn locatie MHV | Montessori geïnspireerd, Je mag zijn wie je bent, Sport-Xtra & Nieuw Gymnasium, Maatwerk, Keuzemogelijkheden | vmbo-(g)t havo atheneum gymnasium | 1.268 | 43 % | 6 % | - | 6,5 | 7,4 | 9,5 | 7,3 | 7,7 | Bron 1 |
| -3 | Sprengenbeek College | Vrijheid, Relatie, Diversiteit | vmbo-b vmbo-k vmbo-(g)t havo atheneum | 926 | 7 % | 7 % | - | 6,7 | 6,9 | 9,8 | 7,3 | 7,7 | Bron 1 |
| 0 | Cambium College Buys Ballot | Ontwikkelings- en resultaatgerichtheid, Uitdagend en ondersteunend, Verantwoordelijkheid nemen en betrokkenheid | vmbo-(g)t havo atheneum | 1.164 | 17 % | 5 % | - | 6,4 | 7,4 | 9,4 | 7,5 | 7,7 | Bron 1 |
| -3 | Pallas Athene College | Masterclass Sport, Science, Maatwerk d.m.v. flexrooster, Je wordt gezien, Maximale mogelijkheden, International Business College | vmbo-(g)t havo atheneum | 828 | 16 % | 9 % | - | 6,5 | 7,4 | 9,4 | 7,4 | 7,7 | Bron 1 |
| 0 | Corlaer College | Christelijke school, Eigentijds onderwijs, Een plek om plezierig te leren, Aandacht voor elke leerling, Wetenschap en Technologie | havo atheneum | 1.003 | 33 % | 6 % | - | 6,4 | 7,4 | 9,3 | 7,6 | 7,7 | Bron 1 |
| -1 | Thomas a Kempis College | Verbinding . Creativiteit . Duidelijkheid, Leren met ambitie, Keuzes, coaching, eigen regie, Betekenisvol, Verantwoordelijkheid, Nieuwsgierig | havo atheneum gymnasium | 1.244 | 61 % | 10 % | - | 6,1 | 7,5 | 9,4 | 7,6 | 7,7 | Bron 1 |
| 0 | Beekdal Lyceum | 2 tot 3-jarige brugperiode, Sport- en Cultuurklassen, Vooropleiding Dans en Muziek, Topsport Talent School (LOOT), Maatwerk voor leerlingen | havo atheneum | 1.044 | 40 % | 5 % | - | 6,3 | 7,5 | 9,6 | 7,2 | 7,7 | Bron 1 |
| 0 | Stedelijk Gymnasium Arnhem | Uitdagend onderwijs, Kies je eigen route, Leren in én buiten de klas, Aandacht voor de leerling, Veilige omgeving | gymnasium | 617 | 100 % | 5 % | - | 6,2 | 7,3 | 9,2 | 7,7 | 7,6 | Bron 1 |
| -4 | Gerrit Komrij College | Openbaar voortgezet onderwijs, Gym, ath, havo, mavo, vmbo, dakpanklas kader/mavo, Maatwerk, Sterk mentoraat, Buitenschools leren | vmbo-b vmbo-k vmbo-(g)t havo atheneum gymnasium | 1.057 | 16 % | 11 % | - | 6,6 | 7,3 | 9,4 | 7,1 | 7,6 | Bron 1 |
| -1 | hét KWC - vmbo-tl, havo, vwo en Agora | Uitdagende leer- en leefomgeving, Aandacht voor persoonlijke-en sociale ontwikkeling, Ondernemend, Extra sport, TTO en Kansklassen | vmbo-(g)t havo atheneum gymnasium | 1.186 | 31 % | 7 % | 4,3 (10) | 6,6 | 7,1 | 9,2 | 7,4 | 7,6 | Bron 1 Bron 2 |
| -3 | Almende College | Je wordt gezien, Je leert in en met de regio, Je leert zelf keuzes maken | havo atheneum gymnasium | 972 | 30 % | 7 % | - | 6,0 | 7,0 | 9,6 | 7,5 | 7,5 | Bron 1 |
| -3 | Nuborgh College Lambert Franckens | Prot. Christelijk, Havo/vwo, Activerende didactiek | havo atheneum | 756 | 34 % | 5 % | - | 6,2 | 7,0 | 9,3 | 7,5 | 7,5 | Bron 1 |
| -4 | Chr. College de Noordgouw, Heerde | Veilig, Eerlijk, Respect, Aandacht, Ambitie | vmbo-(g)t havo atheneum | 878 | 26 % | 6 % | - | 5,8 | 7,0 | 9,1 | 8,0 | 7,5 | Bron 1 |
| -3 | Citadel College locatie Griftdijk | Kleinschalige sfeer, Innovatief, Jonge enthousiaste docenten, Maatwerk, Vwo+ | vmbo-(g)t havo atheneum | 1.073 | 33 % | 6 % | - | 6,4 | 6,9 | 8,6 | 7,9 | 7,4 | Bron 1 |
| -6 | Hendrik Pierson College (HPC) Zetten | Vriendelijk, Veilig, Talentprofielen, Brede onderbouw, Protestants-christelijk | vmbo-b vmbo-k vmbo-(g)t havo atheneum | 802 | 14 % | 8 % | - | 6,0 | 6,8 | 9,3 | 7,5 | 7,4 | Bron 1 |
| -3 | Olympus College | Sportprofiel mavo/havo/vwo, Creatiefprofiel mavo/havo/vwo, Brugjaar Jan Ligthart | vmbo-(g)t havo atheneum | 1.232 | 16 % | 4 % | - | 5,9 | 6,5 | 9,4 | 7,6 | 7,3 | Bron 1 |
| -6 | Candea College | Jij wordt gezien, Wij geloven in jou en dagen je uit, Wij leren met en van elkaar, Wij begeleiden vanuit relatie en vertrouwen, Wij richten jouw blik naar buiten | vmbo-b vmbo-k vmbo-(g)t havo atheneum gymnasium | 1.539 | 13 % | 6 % | - | 5,9 | 7,0 | 9,4 | 7,0 | 7,3 | Bron 1 |
| -4 | RSG Slingerbos | School voor iedereen, Tweetalig, Technasium, Sport, Kunstbreed | vmbo-(g)t havo atheneum | 1.179 | 19 % | 6 % | - | 5,8 | 7,0 | 9,4 | 6,9 | 7,3 | Bron 1 |
| 1 | Assink Eibergen | Gedreven, Warm, Gedegen, Positief, Persoonlijk | vmbo-b/k/(g)t vmbo-b/vmbo-k vmbo-(g)t/havo havo havo/vwo vwo | 255 | - | 6 % | - | 6,6 | - | - | 8,1 | - | Bron 1 |
| 2 | Brugjaar Jan Ligthart (Olympus College) | vmbo-(g)t/havo/vwo | 111 | - | 4 % | - | - | - | - | - | - | Bron 1 | |
| 1 | Carmel College West Betuwe | havo atheneum gymnasium | 358 | 42 % | 6 % | - | - | - | - | - | - | Bron 1 | |
| 0 | Dorenweerd College | Samen, Passie, Ambitie, Veiligheid, Maatwerk en talentgericht | vmbo-(g)t havo atheneum | 923 | 34 % | 6 % | - | 6,5 | - | - | - | - | Bron 1 |
| 2 | Houtkamp College voor mavo, havo en atheneum | Persoonlijk, Samen, Actief, Vooruit, Jouw school voor morgen. | vmbo-(g)t/havo vmbo-(g)t havo/vwo | 603 | - | 5 % | - | 6,8 | 7,5 | 9,3 | - | - | Bron 1 |
| 2 | Isendoorn College voor Mavo Havo en Atheneum | vmbo-(g)t/havo havo/vwo vwo | 278 | - | 6 % | - | 7,8 | - | - | - | - | Bron 1 | |
| 1 | Jacobus Fruijtier Scholengemeenschap v Lyceum Havo Mavo Vbo Lwoo | praktijkonderwijs vmbo-b vmbo-k vmbo-(g)t havo atheneum gymnasium | 1.256 | 18 % | 4 % | - | 6,8 | - | - | - | - | Bron 1 | |
| -3 | Karel de Grote College | Veelzijdig en uitdagend, Veilig, kleinschalig, gezond, Hartje Nijmegen, Rijk aan kunst & cultuur | vmbo-(g)t havo atheneum | 752 | 28 % | 9 % | - | 6,1 | - | - | 7,3 | - | Bron 1 |
| -4 | Lingecollege lyceum | Samen ontdekken, Positief, Betrokken, Vertrouwd, Nieuwsgierig | havo atheneum gymnasium | 931 | 33 % | 7 % | - | 6,2 | 6,6 | 9,0 | - | - | Bron 1 |
| 0 | Marianum | Leren centraal, De lat omhoog, Sociale ontwikkeling, Kennis en inzicht, Katholieke school | havo atheneum gymnasium | 960 | 26 % | 6 % | - | 6,2 | - | - | - | - | Bron 1 |
| -2 | Marnix College | Veilig, duidelijk, aandacht voor elkaar, Wereldburgerschap & Internationalisering, Goed eigentijds onderwijs, Breed aanbod, TTO junior school | vmbo-(g)t havo atheneum gymnasium | 1.330 | 34 % | 7 % | - | 6,5 | 7,4 | 9,3 | - | - | Bron 1 |
| 1 | Mheenpark (afdeling Agora) | vmbo-(g)t/havo havo/vwo | 154 | - | 7 % | - | 6,5 | - | - | 8,6 | - | Bron 1 | |
| 1 | Montessori College Groesbeek | kleine en gezellige school, leren binnen en buiten school, veel praktijk in mooie lokalen, coachtijd, 10-18 agora | vmbo-b vmbo-k vmbo-(g)t havo atheneum | 237 | - | 6 % | - | - | - | - | - | - | Bron 1 |
| 0 | Montessori College K33 Nijmegen | Vmbo profiel Dienstverlening en Producten, Agora-onderwijs, Cultuurprofielschool, Sterk Techniek onderwijs, Sportspecialisatie | vmbo-b vmbo-k vmbo-(g)t havo atheneum | 540 | 4 % | 6 % | - | - | - | - | 7,6 | - | Bron 1 |
| 0 | Over Betuwe College (OBC) Bemmel havo, vwo en twee | Vaklessen van 80 minuten, Minder vakken op een dag, Keuzetijd, Tweetalig onderwijs, Elke leerling een coach | havo atheneum | 1.034 | 46 % | 8 % | - | 6,7 | - | - | 7,9 | - | Bron 1 |
| 1 | Panora Lyceum Scholengemeenschap voor Gymn Ath Havo Mavo | Openbaar, mavo-havo-atheneum-gymnasium, TTO - tweetalig onderwijs, UNESCO, BPS | vmbo-(g)t havo atheneum gymnasium | 676 | - | 7 % | - | 6,4 | 7,4 | 9,4 | - | - | Bron 1 |
| 0 | Panora Lyceum Scholengemeenschap voor Gymn Ath Havo Mavo | Openbaar, mavo-havo-atheneum-gymnasium, TTO - tweetalig onderwijs, UNESCO, BPS | vmbo-(g)t havo atheneum gymnasium | 1.232 | 32 % | 7 % | - | 6,2 | - | - | - | - | Bron 1 |
| 1 | Pax Junior | Ondernemend leren: verbonden met de omgeving, Pax Koersjaar als tussenjaar, Van basis tot en met vwo, Klein en vertrouwd, Wij zien jou! | vmbo-b/k/(g)t vmbo-b/vmbo-k vmbo-(g)t/havo havo/vwo | 147 | - | 6 % | - | - | - | - | - | - | Bron 1 |
| 1 | Pontem College | EOA/ISK, Nieuwkomersonderwijs, Anderstaligen, NT2, Schakeltraject | vmbo/havo/vwo | 443 | - | 5 % | - | - | - | - | - | - | Bron 1 |
| -1 | Staring College Lochem | Persoonlijke aandacht, Brede ontwikkeling in de eigen omgeving, Toegankelijk en inclusief | vmbo-(g)t havo atheneum gymnasium | 892 | 22 % | 6 % | - | 6,3 | - | - | 7,0 | - | Bron 1 |
| 3 | Van Lodenstein College locatie Barneveld | Bijbelgetrouw, Onderbouwlocatie, Lokaal, Zorgaanbod | vmbo-b vmbo-k vmbo-(g)t havo vwo | 975 | - | 4 % | - | 6,7 | 8,0 | 9,7 | - | - | Bron 1 |
| -2 | Vrije school Zutphen-Groningen | autonomie in verbinding, Ontwikkeling, Idealisme | vmbo-(g)t havo atheneum | 1.054 | 20 % | 7 % | - | 6,0 | 7,3 | 9,3 | - | - | Bron 1 |