De beste vwo-scholen in Noord-Brabant
1
2
3
Deze tabel toont 76 scholen in de Provincie Noord-Brabant die vwo aanbieden . Scholen zijn verplicht om jaarlijks een tevredenheidsenquête af te nemen bij leerlingen en ouders, en de resultaten hiervan zijn hieronder weergegeven , onderverdeeld in vier categorieën: leerlingentevredenheid, sfeer, veiligheid en oudertevredenheid. De scores verschillen per onderwijssoort. Wij zijn de enige website die het ziekteverzuim van het onderwijspersoneel per school laat zien naast de tevredenheidsscores. DUO publiceert deze cijfers jaarlijks als open data; wij tonen het gemiddelde over 2023-2025. Informatie over scholen met een lager dan gemiddeld ziekteverzuim kan duiden op een betere werksfeer, wat vaak een indicatie is van hogere onderwijskwaliteit en een aangenamer schoolklimaat.
De kleur van een cel geeft aan hoe goed de school scoort op dat onderdeel. Groen betekent een goede score, rood een slechte score. In de eerste kolom zie je het verschil tussen het aantal groene en rode cellen. Klik op een kolomnaam om de tabel op die kolom te sorteren.
Als uw kind een vwo-advies heeft gekregen en u overweegt inschrijving op een school zonder havo, is het belangrijk te weten dat indien de studieresultaten tegenvallen, uw kind mogelijk moet overstappen naar een andere school. Scholen waar dit kan voorkomen, worden aangegeven met een rode achtergrond in de kolom met aangeboden onderwijssoorten.
De kleur van een cel geeft aan hoe goed de school scoort op dat onderdeel. Groen betekent een goede score, rood een slechte score. In de eerste kolom zie je het verschil tussen het aantal groene en rode cellen. Klik op een kolomnaam om de tabel op die kolom te sorteren.
Als uw kind een vwo-advies heeft gekregen en u overweegt inschrijving op een school zonder havo, is het belangrijk te weten dat indien de studieresultaten tegenvallen, uw kind mogelijk moet overstappen naar een andere school. Scholen waar dit kan voorkomen, worden aangegeven met een rode achtergrond in de kolom met aangeboden onderwijssoorten.
| #groen min #rood | School | Highlights | Aangeboden onderwijs- soorten | Aantal leerlingen | waarvan % vwo | Ziekteverzuim personeel | Reviews | Leerlingen tevredenheid | Sfeer | Veiligheid | Tevredenheid ouders | Gemiddelde tevredenheid | Bron |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6 | Gymnasium Bernrode | Veel extra's, Uitstekend onderwijs, Gymnasium, Goede begeleiding | gymnasium | 565 | 100 % | 4 % | - | 7,0 | 8,2 | 9,5 | 8,5 | 8,3 | Bron 1 |
| 5 | Gymnasium Beekvliet | Sfeer!, Betrokkenheid!, Internationalisering!, Begeleiding!, Goed onderwijs! | gymnasium | 646 | 100 % | 6 % | - | 7,2 | 8,1 | 9,4 | 8,5 | 8,3 | Bron 1 |
| 5 | Stedelijk Gymnasium | kwaliteit, Kleinschalig, Gymnasium, Uitdagend, Er zit meer in jou! | gymnasium | 779 | 100 % | 3 % | - | 7,1 | 8,0 | 9,4 | 8,5 | 8,3 | Bron 1 |
| 3 | De Nieuwste School | Uitgedaagd worden door betekenisvol leren, Onderzoek doen, Feedback als middel voor leren, Gezien en gekend worden, Leren in een leergemeenschap | vmbo-(g)t havo atheneum | 755 | 20 % | 7 % | - | 7,1 | 7,9 | 9,6 | 7,9 | 8,1 | Bron 1 |
| 5 | Odulphuslyceum - VWO | Vertrouwen, Verdieping, Vrijheid en Vrijzinnigheid, Verantwoordelijkheid, Veiligheid | atheneum gymnasium | 973 | 100 % | 4 % | - | 7,0 | 7,8 | 9,3 | 8,2 | 8,1 | Bron 1 |
| 7 | Willibrord Gymnasium | Enige categoraal gymnasium in de regio, Jezelf mogen zijn, Stimuleren leergierigheid en nieuwsgierigheid, Vertrouwen in de leerlingen | gymnasium | 329 | 100 % | 3 % | - | 6,8 | 7,9 | 9,6 | 8,1 | 8,1 | Bron 1 |
| 3 | ds. Pierson College | Ontwikkeling, Recht doen aan verschillen, Samen groeien naar zelfstandigheid, Samen naar het beste resultaat, Samen leren (en) leven | vmbo-(g)t havo atheneum | 1.584 | 14 % | 4 % | - | 6,9 | 7,8 | 9,4 | 8,2 | 8,1 | Bron 1 |
| 2 | Eckartcollege | Havisten Competent, Begaafdheidsprofielschool, Technasium havo/vwo, Cambridge English havo/vwo, Techmakers voor mavo | vmbo-(g)t havo atheneum | 1.552 | 28 % | 5 % | - | 7,0 | 7,9 | 9,5 | 7,7 | 8,0 | Bron 1 |
| 2 | Stedelijk Gymnasium Breda | Openbaar zelfstandig Gymnasium, Extra uitdaging, Versterkt talen- en bèta onderwijs, Leerling centraal, Brede vorming | gymnasium | 711 | 100 % | 8 % | - | 6,7 | 7,8 | 9,3 | 8,3 | 8,0 | Bron 1 |
| 3 | Huygens Lyceum | Jezelf zijn, Betrokken en verbonden, Samen groeien, Nieuwsgierig, Heldere kaders | havo atheneum gymnasium | 1.201 | 60 % | 6 % | - | 6,7 | 7,5 | 9,4 | 8,3 | 8,0 | Bron 1 |
| 2 | Markenhage | Rooms Katholiek, Dalton, mavo, havo, vwo, Cultuur, atelier- /podiumklas, Creatief | vmbo-(g)t havo atheneum | 1.181 | 20 % | 8 % | - | 6,6 | 7,8 | 9,6 | 7,8 | 8,0 | Bron 1 |
| 2 | Sint-Oelbert vwo | Dé VWO-school voor Oosterhout e.o., Na klas 2: keuze atheneum of gymnasium, Prettige en veilige sfeer, Kleinschalig en flexibel, Onderwijs op maat / BPS-school | gymnasium | 574 | 100 % | 7 % | - | 6,9 | 7,8 | 9,3 | 7,9 | 8,0 | Bron 1 |
| 4 | Van Maerlantlyceum | Altijd jezelf kunnen zijn, Goed onderwijs, Omgevingsgericht leren, Respectvol samenleven, Nieuwsgierig leren | havo atheneum gymnasium | 1.196 | 65 % | 5 % | - | 6,9 | 7,6 | 9,3 | 8,0 | 8,0 | Bron 1 |
| -1 | Frits Philips mavo • havo • atheneum • gymnasium | Inzet, ambitie, betrokkenheid, Algemeen Christelijk, Gymnasium, vwo, havo, mavo, Brainport en FritSelect-keuzemodules, Nieuw gebouw en fijne sfeer | vmbo-(g)t havo atheneum gymnasium | 1.554 | 24 % | 6 % | - | 6,7 | 7,7 | 9,5 | 7,9 | 8,0 | Bron 1 |
| 2 | Carolus Borromeus College | Ondernemerschap, Versterkt taalonderwijs, Kunst en Cultuur, XL-Leren, Internationalisering | vmbo-(g)t havo atheneum gymnasium | 1.568 | 29 % | 6 % | - | 6,8 | 7,9 | 9,6 | 7,4 | 7,9 | Bron 1 |
| 1 | Orion Lyceum | Algemeen bijzonder, Talentontwikkeling, Begaafdheidsprofielschool, Eigentijds, Eigenaarschap vergroten | havo atheneum | 173 | 34 % | 8 % | - | 6,3 | 7,5 | 9,5 | 8,3 | 7,9 | Bron 1 |
| 1 | Titus Brandsmalyceum | havo/vwo masterclass, havo/vwo expeditie, atheneum masterclass, gymnasium masterclass, Titus Tussenjaar | havo atheneum gymnasium | 1.468 | 43 % | 5 % | - | 6,5 | 7,7 | 9,5 | 8,0 | 7,9 | Bron 1 |
| 0 | Maurick College | Daltononderwijs, Relatiegericht, Kansenbiedend, Ambitie stimulerend | vmbo-b vmbo-k vmbo-(g)t havo atheneum gymnasium | 1.932 | 34 % | 5 % | - | 6,6 | 7,8 | 9,5 | 7,6 | 7,9 | Bron 1 |
| 0 | Mezzo Elzendaal Boxmeer | Kwaliteiten benutten, Sportklas, ICT en techniek, Warme sfeer, Engels: Anglia en Cambridge, Alles onder één dak | vmbo-(g)t havo atheneum gymnasium | 1.451 | 30 % | 6 % | - | 6,7 | 7,7 | 9,3 | 7,9 | 7,9 | Bron 1 |
| 3 | Rythovius College | Veilige sfeer, Goed onderwijs, Weten wat er lokaal speelt, Midden in de regio, Open naar de wereld | vmbo-(g)t havo atheneum gymnasium | 1.115 | 28 % | 3 % | - | 6,3 | 7,8 | 9,6 | 7,8 | 7,9 | Bron 1 |
| 0 | Theresialyceum | Degelijk én Dynamisch, Begaafdheids- profielschool, Cultuur- profielschool | havo atheneum gymnasium | 1.159 | 35 % | 7 % | - | 6,3 | 7,8 | 9,5 | 7,9 | 7,9 | Bron 1 |
| 1 | Dr. Knippenbergcollege | Technologie (Technasium!), Sportklas, Vorm & Media, Wetenschapsorientatie (WON), Veel kansen over de grens | vmbo-(g)t havo atheneum | 1.480 | 19 % | 6 % | - | 6,5 | 7,7 | 9,6 | 7,6 | 7,9 | Bron 1 |
| 0 | Markland Zevenbergen | Veilige school, Persoonlijke benadering, Tweejarige brugklas, Goede examenresultaten, Ruimte voor talentontwikkeling | vmbo-(g)t havo atheneum | 1.074 | 17 % | 4 % | - | 6,8 | 7,7 | 9,5 | 7,4 | 7,9 | Bron 1 |
| 1 | Altena College Chr SGM | Prot. Christelijk, Beste Onderwijswerkgever 2012, Geen taakbeleid in uren | vmbo-(g)t havo atheneum | 1.234 | 23 % | 5 % | - | 6,6 | 7,4 | 9,5 | 7,9 | 7,9 | Bron 1 |
| 0 | Merletcollege Cuijk | Technasium voor havo en vwo, Tweetalig onderwijs havo en vwo, Vmbo Techniek, technologie, zorg&welzijn en horeca, Wereldburgerschap en internationalisering, Gezonde school en Sport+ | vmbo-b vmbo-k vmbo-(g)t havo atheneum gymnasium | 1.238 | 17 % | 6 % | - | 6,6 | 7,5 | 9,7 | 7,7 | 7,9 | Bron 1 |
| 1 | Udens College, sector havo/vwo | Leerling aan het roer, Persoonlijke coaching, Ook gymnasium en vwo projecten, Leerdoelen, ELOS - internationalisering | havo atheneum gymnasium | 1.442 | 32 % | 6 % | - | 6,4 | 7,5 | 9,6 | 7,9 | 7,9 | Bron 1 |
| -1 | Graaf Engelbrecht voor mavo/havo/vwo | Open voor jou, Highschool Sport, Highschool Media & Design, Topsport Talentschool, Ecoschool | vmbo-(g)t havo atheneum | 967 | 13 % | 5 % | - | 6,5 | 7,4 | 9,2 | 8,1 | 7,8 | Bron 1 |
| 0 | Onze Lieve Vrouwelyceum | Betrokkenheid, Verwondering, Ontwikkeling, OLV-uren / OLV-weken, 20-80learning voor havo-lln. | havo atheneum gymnasium | 1.368 | 47 % | 9 % | - | 6,6 | 7,7 | 9,4 | 7,6 | 7,8 | Bron 1 |
| 2 | Dr. Mollercollege Waalwijk | Tweetalig onderwijs op elk niveau, Ondersteuning door lentoren en tutoren, Vakoverstijgend leren in projecten, Talentontwikkeling, Reizen en uitwisseling | havo atheneum gymnasium | 1.148 | 33 % | 4 % | - | 6,8 | 7,5 | 9,5 | 7,5 | 7,8 | Bron 1 |
| -2 | Strabrechtcollege Scholengemeenschap voor LYC HAVO MAVO | Persoonlijke coaching, Meerjarige brugperiode, Doelen - eigenaarschap - keuze, Cultuur, expressie en sport, Brainport+Internationalisering | vmbo-(g)t havo atheneum gymnasium | 1.068 | 23 % | 5 % | 1,9 (12) | 6,7 | 7,7 | 9,4 | 7,4 | 7,8 | Bron 1 Bron 2 |
| 1 | Mgr. Frencken College | Rooms Katholiek, veelzijdig, havo/vwo brugklas, Frencken Next, Topklas vwo | havo atheneum | 1.453 | 35 % | 5 % | - | 6,3 | 7,5 | 9,6 | 7,7 | 7,8 | Bron 1 |
| 0 | Commanderij College locatie Macropedius | Vertrouwd, dicht bij jou, Eigenaarschap, Ontwikkelingsgericht, Veilig klimaat, Ontmoetingsschool | havo atheneum gymnasium | 874 | 40 % | 5 % | - | 6,4 | 7,7 | 9,5 | 7,4 | 7,8 | Bron 1 |
| 1 | Lorentz Casimir Lyceum | Quest, innovatief en creatief, Gymnasium (Plus), Havo Pro, Cambridge Engels, Olympiadeschool | havo atheneum gymnasium | 1.195 | 66 % | 3 % | - | 6,6 | 7,4 | 9,1 | 7,9 | 7,8 | Bron 1 |
| -2 | Norbertus | Talentontwikkeling, Goede sfeer en traditie, Cultuur en wereldburgerschap, Onderzoekend leren, havo, atheneum en gymnasium | havo atheneum gymnasium | 1.177 | 40 % | 7 % | - | 6,6 | 7,5 | 9,3 | 7,7 | 7,8 | Bron 1 |
| -2 | Dongemond College loc. Raamsdonksveer | Veilig en inclusief, Persoonlijke groei, Samen leren met de omgeving, Groots dromen, samen doen, Brede scholengemeenschap | vmbo-b vmbo-k vmbo-(g)t havo atheneum | 1.337 | 11 % | 8 % | 2,1 (8) | 6,7 | 7,4 | 9,6 | 7,2 | 7,7 | Bron 1 Bron 2 |
| -1 | Regionale Scholengemeenschap 't Rijks | MAVO HAVO ATHENEUM GYMNASIUM, ACCENT OP TALENT, ERVARINGSGERICHT LEREN, STRUCTUUR EN BEGELEIDING | vmbo-(g)t havo atheneum gymnasium | 2.562 | 21 % | 5 % | - | 6,4 | 7,3 | 9,4 | 7,7 | 7,7 | Bron 1 |
| -2 | Katholieke Scholengemeenschap Etten-Leur (KSE) | Katholiek, Versterkt talenonderwijs, Tweejarige brugperiode, Sport, cultuur en bèta, Verbinding, Verantwoordelijkheid, Respect | vmbo-(g)t havo atheneum gymnasium | 2.117 | 24 % | 6 % | - | 6,6 | 7,4 | 9,4 | 7,3 | 7,7 | Bron 1 |
| 0 | Newmancollege | Rooms Katholiek, maatschappelijk betrokken, bèta profilering, innovatief, 70 minuten rooster | vmbo-(g)t havo atheneum | 1.345 | 25 % | 6 % | - | 6,4 | 7,2 | 9,3 | 7,8 | 7,7 | Bron 1 |
| -1 | 2College Durendael | Onze kernwaarden zijn:, Positief, Samen, Ambitieus, Puur | vmbo-b vmbo-k vmbo-(g)t havo atheneum | 1.395 | 15 % | 5 % | - | 6,3 | 7,4 | 9,5 | 7,5 | 7,7 | Bron 1 |
| -1 | Novalis College | Kleine, veilige school, Persoonsvorming/bewustwording, Compleet onderwijs, Ruimte voor creativiteit/kunst | vmbo-(g)t havo atheneum | 513 | 21 % | 9 % | - | 6,6 | 7,8 | 9,3 | 7,0 | 7,7 | Bron 1 |
| 0 | Jan van Brabant College vestiging Molenstraat | Brainportschool, Tweetalig onderwijs, Internationalisering, Techniek, Time to be You! | vmbo-(g)t havo atheneum | 773 | 21 % | 6 % | - | 6,5 | 7,3 | 9,5 | 7,5 | 7,7 | Bron 1 |
| 0 | Jacob-Roelandslyceum | innovatieve school, onderwijs meer op maat, excelleren door profileren, uniciteit beide doelgroepen, goede resultaten | havo atheneum gymnasium | 993 | 47 % | 5 % | - | 6,2 | 7,5 | 9,4 | 7,6 | 7,7 | Bron 1 |
| -2 | Sint-Janslyceum | Creatieve school, Verbonden met Den Bosch, School tussen stad en groen, Uitstekende sportfaciliteiten, Samenwerking met bedrijven | vmbo-(g)t havo atheneum gymnasium | 2.028 | 19 % | 5 % | - | 6,2 | 7,5 | 9,6 | 7,4 | 7,7 | Bron 1 |
| -1 | Mencia de Mendoza Lyceum | Wereldburgerschap, Veilig en vertrouwd, Kwaliteit en betrokkenheid, Tweetalig Onderwijs (TTO), Internationalisering | havo atheneum gymnasium IB | 1.302 | 52 % | 8 % | - | 6,1 | 7,4 | 9,5 | 7,5 | 7,7 | Bron 1 |
| -3 | Koning Willem II College | Openbare school, Welkom, wie je ook bent, Rijke historie, Toekomstgericht, Veelzijdig aanbod | vmbo-(g)t havo atheneum gymnasium | 1.609 | 12 % | 5 % | - | 6,0 | 7,2 | 9,6 | 7,7 | 7,6 | Bron 1 |
| -1 | Peellandcollege | Sociale en intellectuele groei, Podium voor talent, Saamhorigheid | havo atheneum gymnasium | 826 | 34 % | 5 % | - | 6,2 | 7,4 | 9,3 | 7,7 | 7,6 | Bron 1 |
| -2 | Pius X-College | Mavo-havo brugklas, Brainportschool, TTO op VWO, Praktijkschool, ISK de Wereldklas | praktijkonderwijs vmbo-b vmbo-k vmbo-(g)t havo atheneum gymnasium | 2.032 | 10 % | 4 % | - | 6,3 | 7,2 | 9,5 | 7,6 | 7,6 | Bron 1 |
| -1 | Voortgezet Onderwijs Veghel, Zwijsen College Veghe | Veilige school, Onderwijs op maat, Atheneum - Havo, Betaprofilering, vwo + en versneld vwo + HavoP | havo atheneum | 1.243 | 24 % | 6 % | - | 6,2 | 7,3 | 9,5 | 7,5 | 7,6 | Bron 1 |
| 0 | MollerJuvenaat | Je wordt gezien, Jij bent aan zet, Wij zijn wereldbewust | havo atheneum gymnasium | 697 | 58 % | 6 % | - | 6,2 | 7,4 | 9,3 | 7,6 | 7,6 | Bron 1 |
| -1 | Varendonck College Asten | Wereldse school met stevige wortels in de regio, Vol trots, lef en energie, Echt gezien worden als leerling, Leren in- en buiten de school, Blijf jezelf! | havo atheneum gymnasium | 725 | 28 % | 6 % | - | 6,0 | 7,2 | 9,6 | 7,7 | 7,6 | Bron 1 |
| -1 | MollerJuvenaat | Je wordt gezien, Jij bent aan zet, Wij zijn wereldbewust | atheneum gymnasium | 199 | - | 6 % | - | 6,5 | 7,4 | 8,8 | 7,9 | 7,6 | Bron 1 |
| -3 | Beatrix College | Betrokken Bevlogen Betrouwbaar, Onderwijs op maat, Beatrix Maatschappelijk Ondernemen, 5M, Tweetalig havo en vwo | vmbo-(g)t havo atheneum | 1.954 | 26 % | 5 % | - | 6,5 | 7,4 | 9,3 | 7,3 | 7,6 | Bron 1 |
| -2 | Het Mill Hill College | wereldwijsheid, gepersonaliseerd leren, uitdagende leeromgeving, maatwerk voor álle leerlingen, talentontwikkeling | vmbo-(g)t havo atheneum gymnasium | 1.304 | 23 % | 6 % | - | 6,3 | 7,4 | 9,4 | 7,3 | 7,6 | Bron 1 |
| -2 | Roncalli Scholengemeenschap | Dalton, hoog-/meer-begaafden onderwijs, Spaans, DELF, Junior Musical Class, eerder/hoger niveau examen, SportPLUS First Lego League | vmbo-(g)t havo atheneum | 1.026 | 27 % | 6 % | - | 6,1 | 7,4 | 9,6 | 7,3 | 7,6 | Bron 1 |
| -5 | Heerbeeck College | Ontdek jouw allebeste versie, Persoonlijke leercoach, Contextrijk onderwijs, Brainport School, Keuzemogelijkheden | vmbo-(g)t havo atheneum gymnasium | 1.571 | 23 % | 6 % | - | 6,2 | 7,0 | 9,2 | 7,7 | 7,5 | Bron 1 |
| -4 | Rodenborch-College | Hoogwaardig onderwijs, Ruimte voor talent, Oog voor elkaar | vmbo-(g)t havo atheneum | 2.231 | 31 % | 5 % | - | 6,0 | 7,1 | 9,4 | 7,6 | 7,5 | Bron 1 |
| -5 | Sondervick College | Meer dan onderwijs, Ondernemend groeien, Tweetalig onderwijs, Sterk Techniek Onderwijs, Internationalisering | vmbo-b vmbo-k vmbo-(g)t havo atheneum gymnasium IB | 1.220 | 13 % | 8 % | - | 6,4 | 7,1 | 9,4 | 7,1 | 7,5 | Bron 1 |
| -4 | SG Were Di | persoonlijke ontwikkeling, anticiperen op de toekomst, inspirerend onderwijs | vmbo-b vmbo-k vmbo-(g)t havo atheneum gymnasium | 2.149 | 11 % | 4 % | - | 6,6 | 7,0 | 9,0 | 7,4 | 7,5 | Bron 1 |
| -3 | d'Oultremont College | Ruimte voor talentontwikkeling, Onderzoek & Ontwerpen op het Technasium, Art, Design en Media (ADM), Cambridge Engels, Vakken versnellen en verbreden met Metis | vmbo-(g)t havo atheneum gymnasium | 1.182 | 23 % | 4 % | - | 6,5 | 7,2 | 9,3 | 7,0 | 7,5 | Bron 1 |
| -3 | 2College Cobbenhagenlyceum | Onze kernwaarden zijn :, Persoonlijk, Energiek, Nieuwsgierig, Inventief | havo atheneum | 1.059 | 20 % | 5 % | - | 6,3 | 6,9 | 9,4 | 7,1 | 7,5 | Bron 1 |
| -5 | Parmant Joris | Vwo-Havo-Vmbo-T, Cultuurprofiel- & Talentschool, (Top)sport (EVOT) & Sportklas, WON & Cambridge, Bijdragend, Divers, Kansrijk | vmbo-(g)t havo atheneum | 1.268 | 17 % | 6 % | - | 6,0 | 7,0 | 9,4 | 7,4 | 7,5 | Bron 1 |
| -4 | Markland Oudenbosch | Technasium en Gymnasium, Meer- en hoogbegaafdheid, Maatwerk, Tweejarige brugklas, Kleinschalig georganiseerd | vmbo-b vmbo-k vmbo-(g)t havo atheneum gymnasium | 1.524 | 18 % | 7 % | - | 6,6 | 7,1 | 9,3 | 6,7 | 7,4 | Bron 1 |
| -6 | Stedelijk College Eindhoven | Persoonlijke groei & welzijn, Talenbewust onderwijs & wereldburgerschap, Nieuwsgierigheid & onderzoek, Verbinding & samenwerking, Innovatie & toekomstgericht leren | vmbo-(g)t havo atheneum gymnasium | 1.525 | 26 % | 5 % | - | 6,2 | 6,9 | 9,2 | 7,4 | 7,4 | Bron 1 |
| -5 | Jan Tinbergen College | Respect en ontmoeting, Open en vriendelijk, Time4Talents, Zelfstandig & samenwerken, Verantwoordelijkheid | vmbo-(g)t havo atheneum | 1.654 | 23 % | 6 % | - | 6,1 | 6,8 | 9,0 | 7,6 | 7,4 | Bron 1 |
| 2 | Merletcollege - Eerste Opvang Anderstaligen (EOA) | Nieuwkomers, Begeleiding naar vervolg: onderwijs en samenleving, Anderstaligen | vmbo/havo/vwo | 112 | - | 6 % | 4,8 (7) | - | - | - | - | - | Bron 1 Bron 2 |
| 2 | 2College Cobbenhagenlyceum Waldorfstroom | Hoofd, hart, handen, Samen zijn we een gemeenschap., Zelfstandige oordeelsvorming, Wilskracht ontwikkelen, Verbondenheid en ontmoeting | vmbo-(g)t havo atheneum | 159 | 33 % | 5 % | - | 6,8 | - | - | 7,4 | - | Bron 1 |
| 2 | Augustinianum | veilig, kleinschalig, warme sfeer, goede resultaten, extra activiteiten bv. muziek, drama, robotica etc | havo atheneum gymnasium | 1.127 | 64 % | 5 % | - | 6,9 | - | - | - | - | Bron 1 |
| -2 | Cambreur College | volop kansen voor wie wil, uitdagend en ambitieus, open sfeer, kleinschalig georganiseerd | vmbo-b vmbo-k vmbo-(g)t havo atheneum | 1.157 | 15 % | 9 % | - | 6,4 | 7,4 | 9,3 | - | - | Bron 1 |
| 1 | De Nassau s.g. voor gymn ath havo mavo, locatie De | Vooruitstrevend, Vormend, Verbindend, Verrijkend, Versterkend | havo atheneum gymnasium | 1.327 | 40 % | 3 % | - | - | - | - | - | - | Bron 1 |
| -1 | Elde College Schijndel | Breed onderwijsaanbod, Betekenisvolle contexten, Verbondenheid, Brede ontwikkeling, Samen leren we meer! | vmbo-b vmbo-k vmbo-(g)t havo atheneum | 1.346 | 10 % | 6 % | - | 6,7 | - | - | 7,5 | - | Bron 1 |
| 1 | Fioretti college afdeling ISK | vmbo/havo/vwo | 45 | - | 6 % | - | - | - | - | - | - | Bron 1 | |
| 0 | Het Maaslandcollege | Persoonlijk, Uitdagend, Grensverleggend, Toekomstgericht, NTO en TTO op één locatie | vmbo-(g)t havo atheneum | 869 | 18 % | 7 % | - | 6,5 | 7,3 | 9,6 | - | - | Bron 1 |
| 0 | Mezzo Metameer Stevensbeek | Brede vorming, Zelfverantwoordelijk leren, Plusklassen vmbo, Senior Tweetalig havo en vwo, Rooms Katholiek | vmbo-b vmbo-k vmbo-(g)t havo atheneum | 267 | 15 % | 6 % | - | 6,4 | - | - | 7,6 | - | Bron 1 |
| 1 | Novum Saeculum Tilburg | vmbo-(g)t havo atheneum | 41 | - | - | - | - | - | - | - | - | Bron 1 | |
| 1 | Parmant Helder | Structuur, Duidelijkheid, Ondersteuning, Kleinschalig, Havo/vwo | havo atheneum | 216 | 13 % | 6 % | - | 6,7 | - | - | 8,4 | - | Bron 1 |
| 0 | Willem van Oranje College Waalwijk | Christelijk, Uitdagend onderwijs, Aandacht voor talenten, Samenwerkend leren / Onderzoek, 20/80-Learning.nl | vmbo-(g)t havo atheneum gymnasium | 1.431 | 26 % | 5 % | - | - | - | - | - | - | Bron 1 |