De beste vwo-scholen in Zwolle
1
2
3
Deze tabel toont 9 scholen in de Gemeente Zwolle die vwo aanbieden . Scholen zijn verplicht om jaarlijks een tevredenheidsenquête af te nemen bij leerlingen en ouders, en de resultaten hiervan zijn hieronder weergegeven , onderverdeeld in vier categorieën: leerlingentevredenheid, sfeer, veiligheid en oudertevredenheid. De scores verschillen per onderwijssoort. Wij zijn de enige website die het ziekteverzuim van leraren publiceert. Deze gegevens hebben we verkregen via een WOO-verzoek. Informatie over scholen met een lager dan gemiddeld ziekteverzuim kan duiden op een betere werksfeer, wat vaak een indicatie is van hogere onderwijskwaliteit en een aangenamer schoolklimaat.
De kleur van een cel geeft aan hoe goed de school scoort op dat onderdeel. Groen betekent een goede score, rood een slechte score. In de eerste kolom zie je het verschil tussen het aantal groene en rode cellen. Klik op een kolomnaam om de tabel op die kolom te sorteren.
Als uw kind een vwo-advies heeft gekregen en u overweegt inschrijving op een school zonder havo, is het belangrijk te weten dat indien de studieresultaten tegenvallen, uw kind mogelijk moet overstappen naar een andere school. Scholen waar dit kan voorkomen, worden aangegeven met een rode achtergrond in de kolom met aangeboden onderwijssoorten.
De kleur van een cel geeft aan hoe goed de school scoort op dat onderdeel. Groen betekent een goede score, rood een slechte score. In de eerste kolom zie je het verschil tussen het aantal groene en rode cellen. Klik op een kolomnaam om de tabel op die kolom te sorteren.
Als uw kind een vwo-advies heeft gekregen en u overweegt inschrijving op een school zonder havo, is het belangrijk te weten dat indien de studieresultaten tegenvallen, uw kind mogelijk moet overstappen naar een andere school. Scholen waar dit kan voorkomen, worden aangegeven met een rode achtergrond in de kolom met aangeboden onderwijssoorten.
Tip: Als je jouw postcode hierboven (bij de blauwe 3) invult, zie je niet alleen scholen in Zwolle, maar ook scholen in de naburige gemeenten.
| #groen min #rood | School | Highlights | Aangeboden onderwijs- soorten | Aantal leerlingen | waarvan % vwo | Leraren Ziekteverzuim | Reviews | Leerlingen tevredenheid | Sfeer | Veiligheid | Tevredenheid ouders | Gemiddelde tevredenheid | Bron |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 | CSE Topsportacademie Nederland | Investeren in jezelf om het beste te bereiken., Plezier is de voedingsbodem voor ontwikkeling., Elke dag streven we naar kwaliteit., We ontwikkelen mentale en morele kwaliteiten., Wij zijn de plek om dromen na te jagen. | vmbo-k havo atheneum vmbo-b vmbo-(g)t | 590 | 18 % | - | bekijk de 2 reviews | 6,3 | 7,9 | 9,7 | 8,7 | 8,2 | Bron 1 Bron 2 |
| 1 | Gymnasium Celeanum | Maatwerk, Categoraal Gymnasium, Internationaal, Uitgebreid aanbod activiteiten, Extra vakken | gymnasium | 614 | 100 % | 7 % | - | 6,6 | 7,8 | 9,4 | 7,9 | 7,9 | Bron 1 |
| 2 | Thorbecke Scholengemeenschap | KWALITEIT, BETROKKENHEID, OPEN SFEER, DUIDELIJKHEID | havo atheneum vmbo-(g)t | 1.729 | 28 % | 3 % | - | 6,5 | 7,9 | 9,2 | 8,1 | 7,9 | Bron 1 |
| -1 | Meander College | open-christelijk, passie en ambitie, openheid en respect, podium voor jouw talent | havo atheneum vmbo-(g)t | 1.224 | 24 % | 5 % | - | 6,5 | 7,5 | 9,5 | 8,0 | 7,9 | Bron 1 |
| 0 | Carolus Clusius College | Wereldschool, Wereldburgerschap, Unesco-school, Tweetalig onderwijs, Veilig schoolklimaat | havo gymnasium atheneum vmbo-(g)t | 1.148 | 35 % | 5 % | - | 6,3 | 7,5 | 9,5 | 7,8 | 7,8 | Bron 1 |
| -2 | Thomas a Kempis College | Formatief Handelen en Zelfregulerend Leren, Classes (keuzevakken klas 1 en 2), EVOT (topsport talentschool/LOOT), College route (VMBO HAVO VWO GYM), Agora route, Begaafdheidsprofielschool | havo gymnasium atheneum vmbo-(g)t | 752 | 29 % | - | 2,6 (6) | 6,2 | 7,7 | 9,5 | 7,6 | 7,7 | Bron 1 Bron 2 |
| -2 | JenaXL | Samenwerking, Creatief, Ontwikkeling, Zelfstandig, Jenaplan | vmbo-k havo atheneum vmbo-(g)t | 465 | 17 % | - | 1,4 (7) | 6,2 | 6,6 | 9,8 | 8,1 | 7,7 | Bron 1 Bron 2 |
| -3 | Lassus Campus | Verschillende onderwijsconcepten onder één dak, Toekomstgericht, Tweetalig onderwijs, Soepele overgang PO - VO, diversiteit en een afspiegeling van de samenleving | havo atheneum vmbo-(g)t | 1.241 | 24 % | 5 % | - | 6,7 | 7,4 | 9,4 | 7,1 | 7,6 | Bron 1 |
| -1 | Greijdanus - Zwolle | Christelijke identiteit, Eigen leerroute, Talentontwikkeling, Internationalisering, Vorming | praktijkonderwijs vmbo-k havo gymnasium atheneum vmbo-b vmbo-(g)t | 2.401 | 21 % | 4 % | - | 6,4 | 7,7 | 9,6 | - | - | Bron 1 |