De beste vmbo-(g)t-scholen in Zwolle
1
2
3
Deze tabel toont 10 scholen in de Gemeente Zwolle die vmbo-(g)t aanbieden . Scholen zijn verplicht om jaarlijks een tevredenheidsenquête af te nemen bij leerlingen en ouders, en de resultaten hiervan zijn hieronder weergegeven , onderverdeeld in vier categorieën: leerlingentevredenheid, sfeer, veiligheid en oudertevredenheid. De scores verschillen per onderwijssoort. Wij zijn de enige website die het ziekteverzuim van het onderwijspersoneel per school laat zien naast de tevredenheidsscores. DUO publiceert deze cijfers jaarlijks als open data; wij tonen het gemiddelde over 2023-2025. Informatie over scholen met een lager dan gemiddeld ziekteverzuim kan duiden op een betere werksfeer, wat vaak een indicatie is van hogere onderwijskwaliteit en een aangenamer schoolklimaat.
De kleur van een cel geeft aan hoe goed de school scoort op dat onderdeel. Groen betekent een goede score, rood een slechte score. In de eerste kolom zie je het verschil tussen het aantal groene en rode cellen. Klik op een kolomnaam om de tabel op die kolom te sorteren.
Als uw kind een vmbo-(g)t-advies heeft gekregen en overweegt zich in te schrijven op een school zonder vmbo-kader of havo, kan het nodig zijn dat vmbo-(g)t-leerlingen moeten overstappen naar een andere school als de schoolresultaten zowel tegenvallen als uitblinken. Scholen waar dit kan voorkomen, worden aangegeven met een rode achtergrond in de kolom met aangeboden onderwijssoorten.
De kleur van een cel geeft aan hoe goed de school scoort op dat onderdeel. Groen betekent een goede score, rood een slechte score. In de eerste kolom zie je het verschil tussen het aantal groene en rode cellen. Klik op een kolomnaam om de tabel op die kolom te sorteren.
Als uw kind een vmbo-(g)t-advies heeft gekregen en overweegt zich in te schrijven op een school zonder vmbo-kader of havo, kan het nodig zijn dat vmbo-(g)t-leerlingen moeten overstappen naar een andere school als de schoolresultaten zowel tegenvallen als uitblinken. Scholen waar dit kan voorkomen, worden aangegeven met een rode achtergrond in de kolom met aangeboden onderwijssoorten.
Tip: Als je jouw postcode hierboven (bij de blauwe 3) invult, zie je niet alleen scholen in Zwolle, maar ook scholen in de naburige gemeenten.
| #groen min #rood | School | Highlights | Aangeboden onderwijs- soorten | Aantal leerlingen | waarvan % vmbo-(g)t | Ziekteverzuim personeel | Reviews | Leerlingen tevredenheid | Sfeer | Veiligheid | Tevredenheid ouders | Gemiddelde tevredenheid | Bron |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6 | CSE Topsportacademie Nederland | Investeren in jezelf om het beste te bereiken., Plezier is de voedingsbodem voor ontwikkeling., Elke dag streven we naar kwaliteit., We ontwikkelen mentale en morele kwaliteiten., Wij zijn de plek om dromen na te jagen. | vmbo-b vmbo-k vmbo-(g)t havo atheneum | 590 | 31 % | - | bekijk de 2 reviews | 7,0 | 8,1 | 9,4 | 8,7 | 8,3 | Bron 1 Bron 2 |
| 1 | Thorbecke Scholengemeenschap | KWALITEIT, BETROKKENHEID, OPEN SFEER, DUIDELIJKHEID | vmbo-(g)t havo atheneum | 1.729 | 35 % | 3 % | - | 6,6 | 7,6 | 9,2 | 8,3 | 7,9 | Bron 1 |
| -1 | Thorbecke Scholengemeenschap voor Ath Havo Mavo Vb | Leren is doen en doen is leren, Sfeer, Onderwijs op maat, Goede resultaten | vmbo-b vmbo-k vmbo-(g)t | 607 | 11 % | 3 % | - | 6,4 | 7,3 | 9,4 | 8,3 | 7,9 | Bron 1 |
| 1 | JenaXL | Jenaplan, Gesprek, Werk, Spel, Vieren | vmbo-k vmbo-(g)t havo atheneum | 465 | 33 % | - | 1,4 (7) | 6,3 | 7,0 | 8,9 | 8,5 | 7,7 | Bron 1 Bron 2 |
| -3 | Meander College | open-christelijk, passie en ambitie, openheid en respect, podium voor jouw talent | vmbo-(g)t havo atheneum | 1.224 | 31 % | 6 % | - | 6,5 | 7,0 | 8,8 | 8,2 | 7,6 | Bron 1 |
| -2 | Carolus Clusius College | Wereldschool, Wereldburgerschap, Unesco-school, Tweetalig onderwijs, Veilig schoolklimaat | vmbo-(g)t havo atheneum gymnasium | 1.148 | 25 % | 6 % | - | 6,2 | 7,0 | 9,3 | 7,8 | 7,6 | Bron 1 |
| 0 | het Thomas a Kempis | Formatief Handelen en Zelfregulerend Leren, Classes (keuzevakken klas 1 en 2), EVOT (topsport talentschool/LOOT), College route (VMBO HAVO VWO GYM), Agora route, Begaafdheidsprofielschool | vmbo-(g)t havo atheneum gymnasium | 752 | 28 % | - | 2,6 (6) | 6,2 | 6,9 | 8,8 | 7,6 | 7,4 | Bron 1 Bron 2 |
| -4 | Zone.college vmbo Zwolle | vmbo-b vmbo-k vmbo-(g)t | 691 | 53 % | - | 1,8 (17) | 5,7 | 6,8 | 9,3 | 7,6 | 7,3 | Bron 1 Bron 2 | |
| -4 | Lassus Campus | Verschillende onderwijsconcepten onder één dak, Toekomstgericht, Tweetalig onderwijs, Soepele overgang PO - VO, diversiteit en een afspiegeling van de samenleving | vmbo-(g)t havo atheneum | 1.241 | 41 % | 5 % | - | 6,5 | 6,9 | 8,8 | 7,1 | 7,3 | Bron 1 |
| -3 | Greijdanus - Zwolle | Christelijke identiteit, Eigen leerroute, Talentontwikkeling, Internationalisering, Vorming | praktijkonderwijs vmbo-b vmbo-k vmbo-(g)t havo atheneum gymnasium | 2.401 | 25 % | 4 % | - | 6,2 | 7,0 | 9,2 | - | - | Bron 1 |