De beste vwo-scholen in Den Haag
1
2
3
Deze tabel toont 21 scholen in de Gemeente Den Haag die vwo aanbieden . Scholen zijn verplicht om jaarlijks een tevredenheidsenquête af te nemen bij leerlingen en ouders, en de resultaten hiervan zijn hieronder weergegeven , onderverdeeld in vier categorieën: leerlingentevredenheid, sfeer, veiligheid en oudertevredenheid. De scores verschillen per onderwijssoort. Wij zijn de enige website die het ziekteverzuim van leraren publiceert. Deze gegevens hebben we verkregen via een WOO-verzoek. Informatie over scholen met een lager dan gemiddeld ziekteverzuim kan duiden op een betere werksfeer, wat vaak een indicatie is van hogere onderwijskwaliteit en een aangenamer schoolklimaat.
De kleur van een cel geeft aan hoe goed de school scoort op dat onderdeel. Groen betekent een goede score, rood een slechte score. In de eerste kolom zie je het verschil tussen het aantal groene en rode cellen. Klik op een kolomnaam om de tabel op die kolom te sorteren.
Als uw kind een vwo-advies heeft gekregen en u overweegt inschrijving op een school zonder havo, is het belangrijk te weten dat indien de studieresultaten tegenvallen, uw kind mogelijk moet overstappen naar een andere school. Scholen waar dit kan voorkomen, worden aangegeven met een rode achtergrond in de kolom met aangeboden onderwijssoorten.
De kleur van een cel geeft aan hoe goed de school scoort op dat onderdeel. Groen betekent een goede score, rood een slechte score. In de eerste kolom zie je het verschil tussen het aantal groene en rode cellen. Klik op een kolomnaam om de tabel op die kolom te sorteren.
Als uw kind een vwo-advies heeft gekregen en u overweegt inschrijving op een school zonder havo, is het belangrijk te weten dat indien de studieresultaten tegenvallen, uw kind mogelijk moet overstappen naar een andere school. Scholen waar dit kan voorkomen, worden aangegeven met een rode achtergrond in de kolom met aangeboden onderwijssoorten.
Tip: Als je jouw postcode hierboven (bij de blauwe 3) invult, zie je niet alleen scholen in Den Haag, maar ook scholen in de naburige gemeenten.
| #groen min #rood | School | Highlights | Aangeboden onderwijs- soorten | Aantal leerlingen | waarvan % vwo | Leraren Ziekteverzuim | Reviews | Leerlingen tevredenheid | Sfeer | Veiligheid | Tevredenheid ouders | Gemiddelde tevredenheid | Bron |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 | Gymnasium Haganum | Kunst en cultuur, Talent, Internationaal, Versterkt talenonderwijs, Versterkt Bèta-onderwijs | gymnasium | 793 | 100 % | 6 % | - | 7,0 | 8,0 | 9,4 | 8,4 | 8,2 | Bron 1 |
| 4 | Interfaculteit School voor Jong Talent - Rijnlands | Gedrevenheid en nieuwsgierigheid, Vertrouwen, Samen-werken, ontwikkeling | havo gymnasium atheneum | 162 | 41 % | 6 % | - | 6,5 | 7,8 | 9,7 | 8,6 | 8,1 | Bron 1 |
| 3 | Christelijk Gymnasium Sorghvliet | Compassie, respect, vertrouwen, Liefde, Rechtvaardigheid, Gymnasiaal, Protestant-christelijk, Gezellig | gymnasium | 816 | 100 % | 6 % | - | 6,7 | 7,9 | 9,4 | 8,4 | 8,1 | Bron 1 |
| 0 | Haags Montessori Lyceum | Vrijheid in gebondenheid, Montessori, Gepersonaliseerd onderwijs, Coaching, Digitale ontwikkelmap | havo gymnasium atheneum | 1.321 | 47 % | 6 % | - | 6,5 | 7,8 | 9,4 | 8,0 | 7,9 | Bron 1 |
| 1 | Dalton Den Haag | Daltononderwijs, Openbaar onderwijs, Theaterklas, Tweetalig vwo | havo gymnasium atheneum | 1.031 | 61 % | 4 % | - | 6,4 | 7,5 | 9,4 | 8,2 | 7,9 | Bron 1 |
| -2 | Johan de Witt, locatie Zusterstraat | Openbaar, Alle opleidingen, IB (MYP), Excellent, Sport & Cultuurprofielschool | vmbo-k havo gymnasium atheneum vmbo-(g)t | 1.100 | 16 % | 7 % | - | 6,8 | 7,1 | 9,2 | 8,2 | 7,8 | Bron 1 |
| 0 | ‘s-Gravendreef College VWO | Ontwikkelingsgericht, Intensieve begeleiding, Eigenaarschap, Cultuur en Sport, Keuze-vrijheid | atheneum | 225 | 100 % | 7 % | - | 6,4 | 7,1 | 9,1 | 8,2 | 7,7 | Bron 1 |
| -2 | Montaigne Lyceum | toekomstgericht, betrouwbaar, wereldwijs, leerdomeinen, certificaat Veilige School | vmbo-k havo gymnasium atheneum vmbo-(g)t | 1.155 | 29 % | 6 % | - | 6,4 | 7,3 | 9,4 | 7,7 | 7,7 | Bron 1 |
| -3 | Edith Stein College | Edith Stein College, mavo / havo / vwo / ISK, dakpanklassen in klas 1 en 2, Mooi, maak het maar waar!, verlengd brugjaar | havo atheneum vmbo-(g)t | 1.011 | 24 % | 6 % | - | 6,3 | 6,7 | 9,2 | 7,9 | 7,5 | Bron 1 |
| -6 | Wateringse Veld College | Domeinonderwijs, Toekomstgericht, Wereldburgerschap, Persoonsvorming, vaardig en talentgericht, Samen | havo atheneum vmbo-(g)t | 600 | 14 % | 6 % | - | 5,3 | 6,5 | 7,6 | 7,5 | 6,7 | Bron 1 |
| 2 | Avicenna Lyceum | Islamitische identiteit, Onderwijskwaliteit, Basisvaardigheden, Talentontwikkeling, Maatschappelijke toerusting | havo atheneum vmbo-(g)t | 275 | - | - | - | 7,7 | - | - | - | - | Bron 1 |
| 0 | Christelijk College De Populier Lyceum | Stromenonderwijs, Prot. Christelijk, Veilig en gezien voelen, Samen doen we het beter, Klein, overzichtelijk en korte lijnen | havo gymnasium atheneum | 975 | 32 % | 4 % | - | 6,2 | 7,7 | 9,3 | - | - | Bron 1 |
| 1 | Christelijk Lyceum Zandvliet | kleinschalig, gymnasium, atheneum, havo, science, cultuur, sport, cambridge, kwaliteitsschool | havo gymnasium atheneum | 900 | 52 % | 4 % | - | 6,4 | 7,3 | 9,3 | - | - | Bron 1 |
| -2 | De Vrije School Den Haag voor VWO, HAVO en MAVO | vrijeschool, worden wie je bent, hoofd, hart en handen, sociale ontwikkeling, brede en evenwichtige vorming | havo atheneum vmbo-(g)t | 592 | 23 % | 8 % | - | 6,0 | 7,3 | 9,7 | - | - | Bron 1 |
| -3 | Hofstad Lyceum | Unesco-school, Interconfessioneel, Tweetalig onderwijs en IB, Gymnasium, Internationalisering | havo gymnasium atheneum | 891 | 30 % | 7 % | - | 6,3 | 6,8 | 9,0 | - | - | Bron 1 |
| 1 | John Dewey College | projectonderwijs, driejarige brugperiode, onderzoeken, nieuwsgierigheid, huiswerkvrij | havo/vwo | 172 | - | 6 % | - | - | - | - | - | - | Bron 1 |
| -4 | Lyceum Ypenburg | Stevige basis, Een fijn leerklimaat, Klassikaal onderwijs en bevlogen docenten, Begeleiding en ondersteuning, Goede faciliteiten | havo gymnasium atheneum vmbo-(g)t | 1.098 | 20 % | 7 % | - | 6,0 | 6,8 | 9,3 | - | - | Bron 1 |
| -1 | Maerlant Lyceum met Afdeling Havo | Openbaar, Gymnasium, Versterkt talenonderwijs, Wereldburgerschap en duurzaamheid, Leerlingbegeleiding | havo gymnasium atheneum | 1.127 | 66 % | 5 % | - | 6,3 | - | - | 8,0 | - | Bron 1 |
| 0 | Maris College Belgisch Park | Openbaar, Technasium, Projectmatig onderwijs, Onderzoek & Ontwerpen, Woord & Beeld | havo atheneum | 828 | 39 % | 7 % | - | 6,3 | 7,5 | 9,5 | - | - | Bron 1 |
| 0 | Scholengemeenschap het Segbroekcollege Vwo Havo Mavo | Openbaar, Topsport Talentschool, Talentprogramma's Kunst, Wetenschaps Oriëntatie (WON), Flexrooster | havo gymnasium atheneum | 1.620 | 29 % | 4 % | - | 6,4 | - | - | - | - | Bron 1 |
| 3 | Vrijzinnig-Christelijk Lyceum | Zelf denken, samen doen, Vrijzinnig, Open, Verbindend, Ondernemend | havo gymnasium atheneum | 862 | 68 % | 5 % | - | 6,7 | 8,0 | 9,6 | - | - | Bron 1 |