De beste havo-scholen in Eindhoven
1
2
3
Deze tabel toont 11 scholen in de Gemeente Eindhoven die havo aanbieden . Scholen zijn verplicht om jaarlijks een tevredenheidsenquête af te nemen bij leerlingen en ouders, en de resultaten hiervan zijn hieronder weergegeven , onderverdeeld in vier categorieën: leerlingentevredenheid, sfeer, veiligheid en oudertevredenheid. De scores verschillen per onderwijssoort. Wij zijn de enige website die het ziekteverzuim van leraren publiceert. Deze gegevens hebben we verkregen via een WOO-verzoek. Informatie over scholen met een lager dan gemiddeld ziekteverzuim kan duiden op een betere werksfeer, wat vaak een indicatie is van hogere onderwijskwaliteit en een aangenamer schoolklimaat.
De kleur van een cel geeft aan hoe goed de school scoort op dat onderdeel. Groen betekent een goede score, rood een slechte score. In de eerste kolom zie je het verschil tussen het aantal groene en rode cellen. Klik op een kolomnaam om de tabel op die kolom te sorteren.
Als uw kind een havo-advies heeft gekregen en overweegt zich in te schrijven op een school zonder vmbo of vwo, kan het nodig zijn dat havo-leerlingen moeten overstappen naar een andere school als de schoolresultaten zowel tegenvallen als uitblinken. Scholen waar dit kan voorkomen, worden aangegeven met een rode achtergrond in de kolom met aangeboden onderwijssoorten.
De kleur van een cel geeft aan hoe goed de school scoort op dat onderdeel. Groen betekent een goede score, rood een slechte score. In de eerste kolom zie je het verschil tussen het aantal groene en rode cellen. Klik op een kolomnaam om de tabel op die kolom te sorteren.
Als uw kind een havo-advies heeft gekregen en overweegt zich in te schrijven op een school zonder vmbo of vwo, kan het nodig zijn dat havo-leerlingen moeten overstappen naar een andere school als de schoolresultaten zowel tegenvallen als uitblinken. Scholen waar dit kan voorkomen, worden aangegeven met een rode achtergrond in de kolom met aangeboden onderwijssoorten.
Tip: Als je jouw postcode hierboven (bij de blauwe 3) invult, zie je niet alleen scholen in Eindhoven, maar ook scholen in de naburige gemeenten.
| #groen min #rood | School | Highlights | Aangeboden onderwijs- soorten | Aantal leerlingen | waarvan % havo | Leraren Ziekteverzuim | Reviews | Leerlingen tevredenheid | Sfeer | Veiligheid | Tevredenheid ouders | Gemiddelde tevredenheid | Bron |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 | Huygens Lyceum | Jezelf zijn, Betrokken en verbonden, Samen groeien, Nieuwsgierig, Heldere kaders | havo gymnasium atheneum | 1.201 | 40 % | 5 % | - | 6,4 | 7,2 | 9,3 | 8,3 | 7,8 | Bron 1 |
| 1 | Van Maerlantlyceum | Altijd jezelf kunnen zijn, Goed onderwijs, Omgevingsgericht leren, Respectvol samenleven, Nieuwsgierig leren | havo gymnasium atheneum | 1.196 | 35 % | 5 % | - | 6,5 | 7,4 | 9,2 | 8,0 | 7,8 | Bron 1 |
| 0 | Frits Philips mavo • havo • atheneum • gymnasium | Inzet, ambitie, betrokkenheid, Algemeen Christelijk, Gymnasium, vwo, havo, mavo, Brainport en FritSelect-keuzemodules, Nieuw gebouw en fijne sfeer | havo gymnasium atheneum vmbo-(g)t | 1.554 | 42 % | 5 % | - | 6,0 | 6,9 | 9,2 | 8,0 | 7,5 | Bron 1 |
| 1 | Parmant Helder | Structuur, Duidelijkheid, Ondersteuning, Kleinschalig, Havo/vwo | havo atheneum | 216 | 87 % | 7 % | - | 6,1 | 6,6 | 8,9 | 8,4 | 7,5 | Bron 1 |
| -2 | Parmant Joris | Vwo-Havo-Vmbo-T, Cultuurprofiel- & Talentschool, (Top)sport (EVOT) & Sportklas, WON & Cambridge, Bijdragend, Divers, Kansrijk | havo atheneum vmbo-(g)t | 1.268 | 47 % | 7 % | - | 5,9 | 7,0 | 9,3 | 7,4 | 7,4 | Bron 1 |
| -2 | Eckartcollege | Havisten Competent, Begaafdheidsprofielschool, Technasium havo/vwo, Cambridge English havo/vwo, Techmakers voor mavo | havo atheneum vmbo-(g)t | 1.552 | 40 % | 5 % | - | 6,0 | 6,8 | 9,3 | 7,4 | 7,4 | Bron 1 |
| -1 | Stedelijk College Eindhoven | Persoonlijke ontwikkeling & Welzijn, Eigenaarschap & Betrokkenheid, Maatwerk & Ondersteuning, Internationaal georiënteerd & Tweetalig Onderwijs, Gezonde & Taalvriendelijke school | havo gymnasium atheneum vmbo-(g)t | 1.525 | 50 % | 6 % | - | 6,1 | 6,6 | 8,9 | 7,6 | 7,3 | Bron 1 |
| -4 | Lorentz Casimir Lyceum | Quest, innovatief en creatief, Gymnasium (Plus), Havo Pro, Cambridge Engels, Olympiadeschool | havo gymnasium atheneum | 1.195 | 34 % | - | - | 5,9 | 6,7 | 8,8 | 7,7 | 7,3 | Bron 1 |
| -5 | Novalis College | Kleine, veilige school, Persoonsvorming/bewustwording, Compleet onderwijs, Ruimte voor creativiteit/kunst | havo atheneum vmbo-(g)t | 513 | 48 % | 9 % | - | 4,7 | 6,4 | 8,6 | 7,0 | 6,7 | Bron 1 |
| 0 | Augustinianum | veilig, kleinschalig, warme sfeer, goede resultaten, extra activiteiten bv. muziek, drama, robotica etc | havo gymnasium atheneum | 1.127 | 36 % | 6 % | - | 6,4 | - | - | - | - | Bron 1 |
| 2 | Montessori College Eindhoven | Algemeen bijzonder, Montessori, Kunst en Cultuur, Keuzewerktijd, Alternatieve werktijd | havo vmbo-(g)t | 673 | 55 % | - | - | 6,3 | 7,3 | 9,4 | - | - | Bron 1 |