De beste vmbo-(g)t-scholen in Eindhoven
1
2
3
Deze tabel toont 14 scholen in de Gemeente Eindhoven die vmbo-(g)t aanbieden . Scholen zijn verplicht om jaarlijks een tevredenheidsenquête af te nemen bij leerlingen en ouders, en de resultaten hiervan zijn hieronder weergegeven , onderverdeeld in vier categorieën: leerlingentevredenheid, sfeer, veiligheid en oudertevredenheid. De scores verschillen per onderwijssoort. Wij zijn de enige website die het ziekteverzuim van het onderwijspersoneel per school laat zien naast de tevredenheidsscores. DUO publiceert deze cijfers jaarlijks als open data; wij tonen het gemiddelde over 2023-2025. Informatie over scholen met een lager dan gemiddeld ziekteverzuim kan duiden op een betere werksfeer, wat vaak een indicatie is van hogere onderwijskwaliteit en een aangenamer schoolklimaat.
De kleur van een cel geeft aan hoe goed de school scoort op dat onderdeel. Groen betekent een goede score, rood een slechte score. In de eerste kolom zie je het verschil tussen het aantal groene en rode cellen. Klik op een kolomnaam om de tabel op die kolom te sorteren.
Als uw kind een vmbo-(g)t-advies heeft gekregen en overweegt zich in te schrijven op een school zonder vmbo-kader of havo, kan het nodig zijn dat vmbo-(g)t-leerlingen moeten overstappen naar een andere school als de schoolresultaten zowel tegenvallen als uitblinken. Scholen waar dit kan voorkomen, worden aangegeven met een rode achtergrond in de kolom met aangeboden onderwijssoorten.
De kleur van een cel geeft aan hoe goed de school scoort op dat onderdeel. Groen betekent een goede score, rood een slechte score. In de eerste kolom zie je het verschil tussen het aantal groene en rode cellen. Klik op een kolomnaam om de tabel op die kolom te sorteren.
Als uw kind een vmbo-(g)t-advies heeft gekregen en overweegt zich in te schrijven op een school zonder vmbo-kader of havo, kan het nodig zijn dat vmbo-(g)t-leerlingen moeten overstappen naar een andere school als de schoolresultaten zowel tegenvallen als uitblinken. Scholen waar dit kan voorkomen, worden aangegeven met een rode achtergrond in de kolom met aangeboden onderwijssoorten.
Tip: Als je jouw postcode hierboven (bij de blauwe 3) invult, zie je niet alleen scholen in Eindhoven, maar ook scholen in de naburige gemeenten.
| #groen min #rood | School | Highlights | Aangeboden onderwijs- soorten | Aantal leerlingen | waarvan % vmbo-(g)t | Ziekteverzuim personeel | Reviews | Leerlingen tevredenheid | Sfeer | Veiligheid | Tevredenheid ouders | Gemiddelde tevredenheid | Bron |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | Parmant Antoon | kleinschalig en betrokken, structuur en veel expertise, extra ondersteunings- behoefte, vanuit kansen en mogelijkheden, persoonlijke benadering | vmbo-b vmbo-k vmbo-(g)t | 169 | - | 6 % | - | 7,2 | 7,5 | 8,8 | 8,4 | 8,0 | Bron 1 |
| 4 | Parmant Aloysius | Kansrijk, Leren in Inspiratielabs, 21'st century skills, Ondersteuning en uitdaging, Positief en betrokken | vmbo-(g)t | 378 | 100 % | 6 % | - | 6,6 | 7,4 | 9,2 | 8,3 | 7,9 | Bron 1 |
| 0 | Stedelijk College Eindhoven | Openbaar, De weg naar jouw toekomst, Ontdek je talenten, Beweegrijkste school van Nederland, Goede ondersteuning | vmbo-b vmbo-k vmbo-(g)t | 1.009 | 22 % | 5 % | - | 6,9 | 7,2 | 9,2 | 8,1 | 7,9 | Bron 1 |
| -1 | Olympia vmbo Eindhoven | Fijne, veilige school, Goede resultaten, VMBO-B/K/G/T leerjaar 1 t/m 4, Inspectieoordeel: goed, Veel aandacht voor de leerling | vmbo-b vmbo-k vmbo-(g)t | 494 | 24 % | 6 % | - | 6,8 | 6,9 | 9,0 | 8,4 | 7,8 | Bron 1 |
| 1 | Montessori College Eindhoven | Algemeen bijzonder, Montessori, Kunst en Cultuur, Keuzewerktijd, Alternatieve werktijd | vmbo-(g)t havo | 673 | 45 % | - | - | 6,3 | 7,4 | 9,5 | 7,9 | 7,8 | Bron 1 |
| -1 | Frits Philips mavo • havo • atheneum • gymnasium | Inzet, ambitie, betrokkenheid, Algemeen Christelijk, Gymnasium, vwo, havo, mavo, Brainport en FritSelect-keuzemodules, Nieuw gebouw en fijne sfeer | vmbo-(g)t havo atheneum gymnasium | 1.554 | 35 % | 6 % | - | 6,8 | 7,4 | 8,9 | 7,9 | 7,8 | Bron 1 |
| 0 | Yuverta vmbo en het groene lyceum Eindhoven | Een gezellige, veilige school, Theorie- én prakijkvakken in het groene profiel, Echte aandacht voor leerlingen, Voorbereiding op mbo en hbo, Het groene lyceum als alternatief voor de havo | vmbo-b vmbo-k vmbo-(g)t | 602 | 46 % | - | - | 6,1 | 6,7 | 9,2 | 8,1 | 7,5 | Bron 1 |
| 0 | SintLucas | Plezier, Groei, Eigenheid, Zelfvertrouwen, Trots | vmbo-k vmbo-(g)t | 555 | 66 % | - | 1,5 (6) | 6,0 | 6,9 | 9,1 | 8,1 | 7,5 | Bron 1 Bron 2 |
| -1 | Eckartcollege | Havisten Competent, Begaafdheidsprofielschool, Technasium havo/vwo, Cambridge English havo/vwo, Techmakers voor mavo | vmbo-(g)t havo atheneum | 1.552 | 32 % | 5 % | - | 6,2 | 6,9 | 8,9 | 7,7 | 7,4 | Bron 1 |
| -4 | Parmant Joris | Vwo-Havo-Vmbo-T, Cultuurprofiel- & Talentschool, (Top)sport (EVOT) & Sportklas, WON & Cambridge, Bijdragend, Divers, Kansrijk | vmbo-(g)t havo atheneum | 1.268 | 36 % | 6 % | - | 6,2 | 6,8 | 9,1 | 7,4 | 7,4 | Bron 1 |
| -5 | De Rooi Pannen Eindhoven Vmbo | We leren je kennen, Op eigen benen, Proef de praktijk, Zo ECHT kan leren zijn, Horeca, bakkerij en recreatie | vmbo-b vmbo-k vmbo-(g)t | 562 | 35 % | - | - | 5,9 | 6,4 | 8,9 | 7,6 | 7,2 | Bron 1 |
| -8 | Stedelijk College Eindhoven | Persoonlijke groei & welzijn, Talenbewust onderwijs & wereldburgerschap, Nieuwsgierigheid & onderzoek, Verbinding & samenwerking, Innovatie & toekomstgericht leren | vmbo-(g)t havo atheneum gymnasium | 1.525 | 24 % | 5 % | - | 5,8 | 6,2 | 8,9 | 7,4 | 7,1 | Bron 1 |
| 0 | Stg ROC Summa College | vmbo-(g)t | 354 | - | - | 2,0 (5) | - | - | - | - | - | Bron 1 Bron 2 | |
| -4 | Novalis College | Kleine, veilige school, Persoonsvorming/bewustwording, Compleet onderwijs, Ruimte voor creativiteit/kunst | vmbo-(g)t havo atheneum | 513 | 32 % | 9 % | - | 5,9 | - | - | 7,0 | - | Bron 1 |