De beste havo-scholen in Noord-Brabant
1
2
3
Deze tabel toont 73 scholen in de Provincie Noord-Brabant die havo aanbieden . Scholen zijn verplicht om jaarlijks een tevredenheidsenquête af te nemen bij leerlingen en ouders, en de resultaten hiervan zijn hieronder weergegeven , onderverdeeld in vier categorieën: leerlingentevredenheid, sfeer, veiligheid en oudertevredenheid. De scores verschillen per onderwijssoort. Wij zijn de enige website die het ziekteverzuim van het onderwijspersoneel per school laat zien naast de tevredenheidsscores. DUO publiceert deze cijfers jaarlijks als open data; wij tonen het gemiddelde over 2023-2025. Informatie over scholen met een lager dan gemiddeld ziekteverzuim kan duiden op een betere werksfeer, wat vaak een indicatie is van hogere onderwijskwaliteit en een aangenamer schoolklimaat.
De kleur van een cel geeft aan hoe goed de school scoort op dat onderdeel. Groen betekent een goede score, rood een slechte score. In de eerste kolom zie je het verschil tussen het aantal groene en rode cellen. Klik op een kolomnaam om de tabel op die kolom te sorteren.
Als uw kind een havo-advies heeft gekregen en overweegt zich in te schrijven op een school zonder vmbo of vwo, kan het nodig zijn dat havo-leerlingen moeten overstappen naar een andere school als de schoolresultaten zowel tegenvallen als uitblinken. Scholen waar dit kan voorkomen, worden aangegeven met een rode achtergrond in de kolom met aangeboden onderwijssoorten.
De kleur van een cel geeft aan hoe goed de school scoort op dat onderdeel. Groen betekent een goede score, rood een slechte score. In de eerste kolom zie je het verschil tussen het aantal groene en rode cellen. Klik op een kolomnaam om de tabel op die kolom te sorteren.
Als uw kind een havo-advies heeft gekregen en overweegt zich in te schrijven op een school zonder vmbo of vwo, kan het nodig zijn dat havo-leerlingen moeten overstappen naar een andere school als de schoolresultaten zowel tegenvallen als uitblinken. Scholen waar dit kan voorkomen, worden aangegeven met een rode achtergrond in de kolom met aangeboden onderwijssoorten.
| #groen min #rood | School | Highlights | Aangeboden onderwijs- soorten | Aantal leerlingen | waarvan % havo | Ziekteverzuim personeel | Reviews | Leerlingen tevredenheid | Sfeer | Veiligheid | Tevredenheid ouders | Gemiddelde tevredenheid | Bron |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 | ds. Pierson College | Ontwikkeling, Recht doen aan verschillen, Samen groeien naar zelfstandigheid, Samen naar het beste resultaat, Samen leren (en) leven | vmbo-(g)t havo atheneum | 1.584 | 48 % | 4 % | - | 7,0 | 7,6 | 9,2 | 8,2 | 8,0 | Bron 1 |
| 4 | De Nieuwste School | Uitgedaagd worden door betekenisvol leren, Onderzoek doen, Feedback als middel voor leren, Gezien en gekend worden, Leren in een leergemeenschap | vmbo-(g)t havo atheneum | 755 | 52 % | 7 % | - | 6,7 | 7,4 | 9,6 | 7,9 | 7,9 | Bron 1 |
| 5 | Odulphuslyceum - De Havo | Vertrouwen, Verdieping, Vrijheid en Vrijzinnigheid, Verantwoordelijkheid, Veiligheid | havo | 474 | 100 % | 4 % | - | 6,8 | 7,7 | 9,3 | 7,9 | 7,9 | Bron 1 |
| 4 | Mezzo Elzendaal Boxmeer | Kwaliteiten benutten, Sportklas, ICT en techniek, Warme sfeer, Engels: Anglia en Cambridge, Alles onder één dak | vmbo-(g)t havo atheneum gymnasium | 1.451 | 53 % | 6 % | - | 6,7 | 7,5 | 9,4 | 7,9 | 7,9 | Bron 1 |
| 2 | Mencia Sandrode | Kleinschalig en fijne sfeer, Global Citizen School, Anglia, Wereldburgerschap, Innovatief | vmbo-(g)t havo | 333 | 38 % | 8 % | - | 6,8 | 7,8 | 9,5 | 7,3 | 7,8 | Bron 1 |
| 3 | Rythovius College | Veilige sfeer, Goed onderwijs, Weten wat er lokaal speelt, Midden in de regio, Open naar de wereld | vmbo-(g)t havo atheneum gymnasium | 1.115 | 33 % | 3 % | - | 6,3 | 7,5 | 9,7 | 7,8 | 7,8 | Bron 1 |
| 1 | Huygens Lyceum | Jezelf zijn, Betrokken en verbonden, Samen groeien, Nieuwsgierig, Heldere kaders | havo atheneum gymnasium | 1.201 | 40 % | 6 % | - | 6,4 | 7,2 | 9,3 | 8,3 | 7,8 | Bron 1 |
| 1 | Markenhage | Rooms Katholiek, Dalton, mavo, havo, vwo, Cultuur, atelier- /podiumklas, Creatief | vmbo-(g)t havo atheneum | 1.181 | 51 % | 8 % | - | 6,4 | 7,5 | 9,4 | 7,8 | 7,8 | Bron 1 |
| 2 | Frits Philips mavo • havo • atheneum • gymnasium | Inzet, ambitie, betrokkenheid, Algemeen Christelijk, Gymnasium, vwo, havo, mavo, Brainport en FritSelect-keuzemodules, Nieuw gebouw en fijne sfeer | vmbo-(g)t havo atheneum gymnasium | 1.554 | 42 % | 6 % | - | 6,4 | 7,4 | 9,4 | 7,9 | 7,8 | Bron 1 |
| 2 | Orion Lyceum | Algemeen bijzonder, Talentontwikkeling, Begaafdheidsprofielschool, Eigentijds, Eigenaarschap vergroten | havo atheneum | 173 | 66 % | 8 % | - | 6,7 | 7,4 | 8,8 | 8,3 | 7,8 | Bron 1 |
| 3 | Carolus Borromeus College | Ondernemerschap, Versterkt taalonderwijs, Kunst en Cultuur, XL-Leren, Internationalisering | vmbo-(g)t havo atheneum gymnasium | 1.568 | 41 % | 6 % | - | 6,6 | 7,6 | 9,5 | 7,4 | 7,8 | Bron 1 |
| 2 | Van Maerlantlyceum | Altijd jezelf kunnen zijn, Goed onderwijs, Omgevingsgericht leren, Respectvol samenleven, Nieuwsgierig leren | havo atheneum gymnasium | 1.196 | 35 % | 5 % | - | 6,5 | 7,4 | 9,2 | 8,0 | 7,8 | Bron 1 |
| 1 | Maurick College | Daltononderwijs, Relatiegericht, Kansenbiedend, Ambitie stimulerend | vmbo-b vmbo-k vmbo-(g)t havo atheneum gymnasium | 1.932 | 40 % | 5 % | - | 6,5 | 7,5 | 9,4 | 7,6 | 7,8 | Bron 1 |
| 1 | Graaf Engelbrecht voor mavo/havo/vwo | Open voor jou, Highschool Sport, Highschool Media & Design, Topsport Talentschool, Ecoschool | vmbo-(g)t havo atheneum | 967 | 42 % | 5 % | - | 6,4 | 7,2 | 9,1 | 8,1 | 7,7 | Bron 1 |
| 0 | Merletcollege Cuijk | Technasium voor havo en vwo, Tweetalig onderwijs havo en vwo, Vmbo Techniek, technologie, zorg&welzijn en horeca, Wereldburgerschap en internationalisering, Gezonde school en Sport+ | vmbo-b vmbo-k vmbo-(g)t havo atheneum gymnasium | 1.238 | 36 % | 6 % | - | 6,4 | 7,4 | 9,4 | 7,7 | 7,7 | Bron 1 |
| 1 | Dr. Knippenbergcollege | Technologie (Technasium!), Sportklas, Vorm & Media, Wetenschapsorientatie (WON), Veel kansen over de grens | vmbo-(g)t havo atheneum | 1.480 | 44 % | 6 % | - | 6,3 | 7,3 | 9,6 | 7,6 | 7,7 | Bron 1 |
| 0 | Titus Brandsmalyceum | havo/vwo masterclass, havo/vwo expeditie, atheneum masterclass, gymnasium masterclass, Titus Tussenjaar | havo atheneum gymnasium | 1.468 | 57 % | 5 % | - | 6,2 | 7,3 | 9,3 | 8,0 | 7,7 | Bron 1 |
| 1 | Varendonck College Asten | Wereldse school met stevige wortels in de regio, Vol trots, lef en energie, Echt gezien worden als leerling, Leren in- en buiten de school, Blijf jezelf! | havo atheneum gymnasium | 725 | 72 % | 6 % | - | 6,4 | 6,9 | 9,9 | 7,7 | 7,7 | Bron 1 |
| 0 | SG Were Di | persoonlijke ontwikkeling, anticiperen op de toekomst, inspirerend onderwijs | vmbo-b vmbo-k vmbo-(g)t havo atheneum gymnasium | 2.149 | 27 % | 4 % | - | 6,5 | 7,3 | 9,4 | 7,4 | 7,7 | Bron 1 |
| 1 | 2College Durendael | Onze kernwaarden zijn:, Positief, Samen, Ambitieus, Puur | vmbo-b vmbo-k vmbo-(g)t havo atheneum | 1.395 | 39 % | 5 % | - | 6,6 | 7,3 | 9,2 | 7,5 | 7,7 | Bron 1 |
| 2 | MollerJuvenaat | Je wordt gezien, Jij bent aan zet, Wij zijn wereldbewust | havo atheneum gymnasium | 697 | 42 % | 6 % | - | 6,5 | 7,4 | 9,1 | 7,6 | 7,7 | Bron 1 |
| -1 | Norbertus | Talentontwikkeling, Goede sfeer en traditie, Cultuur en wereldburgerschap, Onderzoekend leren, havo, atheneum en gymnasium | havo atheneum gymnasium | 1.177 | 60 % | 7 % | - | 6,5 | 7,3 | 9,1 | 7,7 | 7,7 | Bron 1 |
| 0 | Pius X-College | Mavo-havo brugklas, Brainportschool, TTO op VWO, Praktijkschool, ISK de Wereldklas | praktijkonderwijs vmbo-b vmbo-k vmbo-(g)t havo atheneum gymnasium | 2.032 | 24 % | 4 % | - | 6,2 | 7,3 | 9,5 | 7,6 | 7,6 | Bron 1 |
| 1 | Udens College, sector havo/vwo | Leerling aan het roer, Persoonlijke coaching, Ook gymnasium en vwo projecten, Leerdoelen, ELOS - internationalisering | havo atheneum gymnasium | 1.442 | 68 % | 6 % | - | 6,3 | 7,2 | 9,2 | 7,9 | 7,6 | Bron 1 |
| 0 | Merletcollege Grave | Breed aanbod in een gemoderniseerde school, Kleinschalig - we kennen elkaar goed, Betrokken - aandacht voor bijzondere momenten, Verrijkt havo - in zes jaar diploma havo én vwo, Ruimte voor techniek en praktijk, kunst en cultuur | vmbo-b vmbo-k vmbo-(g)t havo | 565 | 28 % | 6 % | 5,0 (5) | 6,2 | 7,3 | 9,3 | 7,6 | 7,6 | Bron 1 Bron 2 |
| -2 | Sondervick College | Meer dan onderwijs, Ondernemend groeien, Tweetalig onderwijs, Sterk Techniek Onderwijs, Internationalisering | vmbo-b vmbo-k vmbo-(g)t havo atheneum gymnasium IB | 1.220 | 26 % | 8 % | - | 6,3 | 7,4 | 9,6 | 7,1 | 7,6 | Bron 1 |
| 2 | Altena College Chr SGM | Prot. Christelijk, Beste Onderwijswerkgever 2012, Geen taakbeleid in uren | vmbo-(g)t havo atheneum | 1.234 | 46 % | 5 % | - | 6,0 | 7,0 | 9,5 | 7,9 | 7,6 | Bron 1 |
| 0 | Commanderij College locatie Macropedius | Vertrouwd, dicht bij jou, Eigenaarschap, Ontwikkelingsgericht, Veilig klimaat, Ontmoetingsschool | havo atheneum gymnasium | 874 | 60 % | 5 % | - | 6,3 | 7,3 | 9,3 | 7,4 | 7,6 | Bron 1 |
| -1 | Jacob-Roelandslyceum | innovatieve school, onderwijs meer op maat, excelleren door profileren, uniciteit beide doelgroepen, goede resultaten | havo atheneum gymnasium | 993 | 53 % | 5 % | - | 6,2 | 7,3 | 9,3 | 7,6 | 7,6 | Bron 1 |
| 1 | Markland Zevenbergen | Veilige school, Persoonlijke benadering, Tweejarige brugklas, Goede examenresultaten, Ruimte voor talentontwikkeling | vmbo-(g)t havo atheneum | 1.074 | 41 % | 4 % | - | 6,3 | 7,2 | 9,3 | 7,4 | 7,6 | Bron 1 |
| -2 | Onze Lieve Vrouwelyceum | Betrokkenheid, Verwondering, Ontwikkeling, OLV-uren / OLV-weken, 20-80learning voor havo-lln. | havo atheneum gymnasium | 1.368 | 53 % | 9 % | - | 6,1 | 7,2 | 9,3 | 7,6 | 7,6 | Bron 1 |
| 0 | Peellandcollege | Sociale en intellectuele groei, Podium voor talent, Saamhorigheid | havo atheneum gymnasium | 826 | 66 % | 5 % | - | 6,1 | 7,2 | 9,2 | 7,7 | 7,6 | Bron 1 |
| -1 | Theresialyceum | Degelijk én Dynamisch, Begaafdheids- profielschool, Cultuur- profielschool | havo atheneum gymnasium | 1.159 | 65 % | 7 % | - | 6,1 | 7,0 | 9,1 | 7,9 | 7,5 | Bron 1 |
| -1 | Voortgezet Onderwijs Veghel, Zwijsen College Veghe | Veilige school, Onderwijs op maat, Atheneum - Havo, Betaprofilering, vwo + en versneld vwo + HavoP | havo atheneum | 1.243 | 76 % | 6 % | - | 6,2 | 7,1 | 9,4 | 7,5 | 7,5 | Bron 1 |
| -2 | Dongemond College loc. Raamsdonksveer | Veilig en inclusief, Persoonlijke groei, Samen leren met de omgeving, Groots dromen, samen doen, Brede scholengemeenschap | vmbo-b vmbo-k vmbo-(g)t havo atheneum | 1.337 | 38 % | 8 % | 2,1 (8) | 6,4 | 7,1 | 9,4 | 7,2 | 7,5 | Bron 1 Bron 2 |
| 0 | Jan van Brabant College vestiging Molenstraat | Brainportschool, Tweetalig onderwijs, Internationalisering, Techniek, Time to be You! | vmbo-(g)t havo atheneum | 773 | 44 % | 6 % | - | 6,2 | 6,8 | 9,5 | 7,5 | 7,5 | Bron 1 |
| -1 | Mgr. Frencken College | Rooms Katholiek, veelzijdig, havo/vwo brugklas, Frencken Next, Topklas vwo | havo atheneum | 1.453 | 65 % | 5 % | - | 6,0 | 7,0 | 9,4 | 7,7 | 7,5 | Bron 1 |
| -1 | Rodenborch-College | Hoogwaardig onderwijs, Ruimte voor talent, Oog voor elkaar | vmbo-(g)t havo atheneum | 2.231 | 46 % | 5 % | - | 6,2 | 7,1 | 9,3 | 7,6 | 7,5 | Bron 1 |
| -1 | Koning Willem II College | Openbare school, Welkom, wie je ook bent, Rijke historie, Toekomstgericht, Veelzijdig aanbod | vmbo-(g)t havo atheneum gymnasium | 1.609 | 49 % | 5 % | - | 5,9 | 6,9 | 9,5 | 7,7 | 7,5 | Bron 1 |
| -2 | Eckartcollege | Havisten Competent, Begaafdheidsprofielschool, Technasium havo/vwo, Cambridge English havo/vwo, Techmakers voor mavo | vmbo-(g)t havo atheneum | 1.552 | 40 % | 5 % | - | 6,3 | 7,0 | 9,0 | 7,7 | 7,5 | Bron 1 |
| 0 | Parmant Helder | Structuur, Duidelijkheid, Ondersteuning, Kleinschalig, Havo/vwo | havo atheneum | 216 | 87 % | 6 % | - | 6,1 | 6,6 | 8,9 | 8,4 | 7,5 | Bron 1 |
| -2 | Katholieke Scholengemeenschap Etten-Leur (KSE) | Katholiek, Versterkt talenonderwijs, Tweejarige brugperiode, Sport, cultuur en bèta, Verbinding, Verantwoordelijkheid, Respect | vmbo-(g)t havo atheneum gymnasium | 2.117 | 49 % | 6 % | - | 6,3 | 7,1 | 9,2 | 7,3 | 7,5 | Bron 1 |
| -3 | Lorentz Casimir Lyceum | Quest, innovatief en creatief, Gymnasium (Plus), Havo Pro, Cambridge Engels, Olympiadeschool | havo atheneum gymnasium | 1.195 | 34 % | 3 % | - | 6,2 | 6,9 | 8,9 | 7,9 | 7,5 | Bron 1 |
| -1 | Newmancollege | Rooms Katholiek, maatschappelijk betrokken, bèta profilering, innovatief, 70 minuten rooster | vmbo-(g)t havo atheneum | 1.345 | 41 % | 6 % | - | 6,2 | 7,0 | 9,0 | 7,8 | 7,5 | Bron 1 |
| -2 | Heerbeeck College | Ontdek jouw allebeste versie, Persoonlijke leercoach, Contextrijk onderwijs, Brainport School, Keuzemogelijkheden | vmbo-(g)t havo atheneum gymnasium | 1.571 | 41 % | 6 % | - | 6,2 | 7,1 | 8,9 | 7,7 | 7,5 | Bron 1 |
| -2 | Regionale Scholengemeenschap 't Rijks | MAVO HAVO ATHENEUM GYMNASIUM, ACCENT OP TALENT, ERVARINGSGERICHT LEREN, STRUCTUUR EN BEGELEIDING | vmbo-(g)t havo atheneum gymnasium | 2.562 | 45 % | 5 % | - | 6,1 | 6,8 | 9,3 | 7,7 | 7,5 | Bron 1 |
| -2 | Strabrechtcollege Scholengemeenschap voor LYC HAVO MAVO | Persoonlijke coaching, Meerjarige brugperiode, Doelen - eigenaarschap - keuze, Cultuur, expressie en sport, Brainport+Internationalisering | vmbo-(g)t havo atheneum gymnasium | 1.068 | 44 % | 5 % | 1,9 (12) | 6,3 | 7,1 | 9,1 | 7,4 | 7,5 | Bron 1 Bron 2 |
| -2 | Beatrix College | Betrokken Bevlogen Betrouwbaar, Onderwijs op maat, Beatrix Maatschappelijk Ondernemen, 5M, Tweetalig havo en vwo | vmbo-(g)t havo atheneum | 1.954 | 39 % | 5 % | - | 6,2 | 7,1 | 9,0 | 7,3 | 7,4 | Bron 1 |
| 0 | Dr. Mollercollege Waalwijk | Tweetalig onderwijs op elk niveau, Ondersteuning door lentoren en tutoren, Vakoverstijgend leren in projecten, Talentontwikkeling, Reizen en uitwisseling | havo atheneum gymnasium | 1.148 | 67 % | 4 % | - | 6,2 | 6,9 | 9,1 | 7,5 | 7,4 | Bron 1 |
| -3 | Het Mill Hill College | wereldwijsheid, gepersonaliseerd leren, uitdagende leeromgeving, maatwerk voor álle leerlingen, talentontwikkeling | vmbo-(g)t havo atheneum gymnasium | 1.304 | 51 % | 6 % | - | 6,0 | 6,9 | 9,4 | 7,3 | 7,4 | Bron 1 |
| -2 | Parmant Joris | Vwo-Havo-Vmbo-T, Cultuurprofiel- & Talentschool, (Top)sport (EVOT) & Sportklas, WON & Cambridge, Bijdragend, Divers, Kansrijk | vmbo-(g)t havo atheneum | 1.268 | 47 % | 6 % | - | 5,9 | 7,0 | 9,3 | 7,4 | 7,4 | Bron 1 |
| -3 | Markland Oudenbosch | Technasium en Gymnasium, Meer- en hoogbegaafdheid, Maatwerk, Tweejarige brugklas, Kleinschalig georganiseerd | vmbo-b vmbo-k vmbo-(g)t havo atheneum gymnasium | 1.524 | 30 % | 7 % | - | 6,3 | 7,1 | 9,5 | 6,7 | 7,4 | Bron 1 |
| -4 | Roncalli Scholengemeenschap | Dalton, hoog-/meer-begaafden onderwijs, Spaans, DELF, Junior Musical Class, eerder/hoger niveau examen, SportPLUS First Lego League | vmbo-(g)t havo atheneum | 1.026 | 36 % | 6 % | - | 5,8 | 7,1 | 9,4 | 7,3 | 7,4 | Bron 1 |
| -4 | Jan Tinbergen College | Respect en ontmoeting, Open en vriendelijk, Time4Talents, Zelfstandig & samenwerken, Verantwoordelijkheid | vmbo-(g)t havo atheneum | 1.654 | 40 % | 6 % | - | 5,9 | 6,7 | 9,1 | 7,6 | 7,4 | Bron 1 |
| -5 | Mencia de Mendoza Lyceum | Wereldburgerschap, Veilig en vertrouwd, Kwaliteit en betrokkenheid, Tweetalig Onderwijs (TTO), Internationalisering | havo atheneum gymnasium IB | 1.302 | 48 % | 8 % | - | 5,9 | 6,7 | 9,2 | 7,5 | 7,3 | Bron 1 |
| -4 | Stedelijk College Eindhoven | Persoonlijke groei & welzijn, Talenbewust onderwijs & wereldburgerschap, Nieuwsgierigheid & onderzoek, Verbinding & samenwerking, Innovatie & toekomstgericht leren | vmbo-(g)t havo atheneum gymnasium | 1.525 | 50 % | 5 % | - | 5,9 | 6,5 | 9,3 | 7,4 | 7,3 | Bron 1 |
| -4 | Sint-Janslyceum | Creatieve school, Verbonden met Den Bosch, School tussen stad en groen, Uitstekende sportfaciliteiten, Samenwerking met bedrijven | vmbo-(g)t havo atheneum gymnasium | 2.028 | 48 % | 5 % | - | 5,6 | 6,6 | 9,1 | 7,4 | 7,2 | Bron 1 |
| -5 | 2College Cobbenhagenlyceum | Onze kernwaarden zijn :, Persoonlijk, Energiek, Nieuwsgierig, Inventief | havo atheneum | 1.059 | 80 % | 5 % | - | 5,9 | 6,6 | 9,1 | 7,1 | 7,2 | Bron 1 |
| -4 | d'Oultremont College | Ruimte voor talentontwikkeling, Onderzoek & Ontwerpen op het Technasium, Art, Design en Media (ADM), Cambridge Engels, Vakken versnellen en verbreden met Metis | vmbo-(g)t havo atheneum gymnasium | 1.182 | 46 % | 4 % | - | 5,9 | 6,7 | 9,0 | 7,0 | 7,1 | Bron 1 |
| -5 | Novalis College | Kleine, veilige school, Persoonsvorming/bewustwording, Compleet onderwijs, Ruimte voor creativiteit/kunst | vmbo-(g)t havo atheneum | 513 | 48 % | 9 % | - | 4,7 | 6,4 | 8,6 | 7,0 | 6,7 | Bron 1 |
| 0 | Merletcollege - Eerste Opvang Anderstaligen (EOA) | Nieuwkomers, Begeleiding naar vervolg: onderwijs en samenleving, Anderstaligen | vmbo/havo/vwo | 112 | - | 6 % | 4,8 (7) | - | - | - | - | - | Bron 1 Bron 2 |
| 1 | 2College Cobbenhagenlyceum Waldorfstroom | Hoofd, hart, handen, Samen zijn we een gemeenschap., Zelfstandige oordeelsvorming, Wilskracht ontwikkelen, Verbondenheid en ontmoeting | vmbo-(g)t havo atheneum | 159 | 33 % | 5 % | - | 7,4 | - | - | 7,4 | - | Bron 1 |
| 0 | Augustinianum | veilig, kleinschalig, warme sfeer, goede resultaten, extra activiteiten bv. muziek, drama, robotica etc | havo atheneum gymnasium | 1.127 | 36 % | 5 % | - | 6,4 | - | - | - | - | Bron 1 |
| -3 | Cambreur College | volop kansen voor wie wil, uitdagend en ambitieus, open sfeer, kleinschalig georganiseerd | vmbo-b vmbo-k vmbo-(g)t havo atheneum | 1.157 | 32 % | 9 % | - | 6,1 | 7,0 | 9,1 | - | - | Bron 1 |
| 1 | De Nassau s.g. voor gymn ath havo mavo, locatie De | Vooruitstrevend, Vormend, Verbindend, Verrijkend, Versterkend | havo atheneum gymnasium | 1.327 | 60 % | 3 % | - | - | - | - | - | - | Bron 1 |
| -1 | Elde College Schijndel | Breed onderwijsaanbod, Betekenisvolle contexten, Verbondenheid, Brede ontwikkeling, Samen leren we meer! | vmbo-b vmbo-k vmbo-(g)t havo atheneum | 1.346 | 30 % | 6 % | - | 6,2 | - | - | 7,5 | - | Bron 1 |
| -1 | Fioretti college afdeling ISK | vmbo/havo/vwo | 45 | - | 6 % | - | - | - | - | - | - | Bron 1 | |
| 1 | Het Hooghuis locatie Mondriaan College | DOEN, HBO gerichte havo-mavo (vmboT), Palet - profielvak, Praktijkvak (alle mavo&havo bovenbouw leerlingen), Kansenschool | vmbo-(g)t havo | 1.217 | 35 % | 5 % | - | 6,5 | 7,6 | 9,5 | - | - | Bron 1 |
| 0 | Het Maaslandcollege | Persoonlijk, Uitdagend, Grensverleggend, Toekomstgericht, NTO en TTO op één locatie | vmbo-(g)t havo atheneum | 869 | 36 % | 7 % | - | 6,4 | 7,4 | 9,3 | - | - | Bron 1 |
| -1 | Mezzo Metameer Stevensbeek | Brede vorming, Zelfverantwoordelijk leren, Plusklassen vmbo, Senior Tweetalig havo en vwo, Rooms Katholiek | vmbo-b vmbo-k vmbo-(g)t havo atheneum | 267 | 14 % | 6 % | - | 6,0 | - | - | 7,6 | - | Bron 1 |
| 0 | Montessori College Eindhoven | Algemeen bijzonder, Montessori, Kunst en Cultuur, Keuzewerktijd, Alternatieve werktijd | vmbo-(g)t havo | 673 | 55 % | - | - | 6,3 | 7,3 | 9,4 | - | - | Bron 1 |
| 1 | Novum Saeculum Tilburg | vmbo-(g)t havo atheneum | 41 | - | - | - | - | - | - | - | - | Bron 1 | |
| 0 | Willem van Oranje College Waalwijk | Christelijk, Uitdagend onderwijs, Aandacht voor talenten, Samenwerkend leren / Onderzoek, 20/80-Learning.nl | vmbo-(g)t havo atheneum gymnasium | 1.431 | 40 % | 5 % | - | - | - | - | - | - | Bron 1 |