De beste vmbo-(g)t-scholen in Gelderland
1
2
3
Deze tabel toont 100 scholen in de Provincie Gelderland die vmbo-(g)t aanbieden . Scholen zijn verplicht om jaarlijks een tevredenheidsenquête af te nemen bij leerlingen en ouders, en de resultaten hiervan zijn hieronder weergegeven , onderverdeeld in vier categorieën: leerlingentevredenheid, sfeer, veiligheid en oudertevredenheid. De scores verschillen per onderwijssoort. Wij zijn de enige website die het ziekteverzuim van het onderwijspersoneel per school laat zien naast de tevredenheidsscores. DUO publiceert deze cijfers jaarlijks als open data; wij tonen het gemiddelde over 2023-2025. Informatie over scholen met een lager dan gemiddeld ziekteverzuim kan duiden op een betere werksfeer, wat vaak een indicatie is van hogere onderwijskwaliteit en een aangenamer schoolklimaat.
De kleur van een cel geeft aan hoe goed de school scoort op dat onderdeel. Groen betekent een goede score, rood een slechte score. In de eerste kolom zie je het verschil tussen het aantal groene en rode cellen. Klik op een kolomnaam om de tabel op die kolom te sorteren.
Als uw kind een vmbo-(g)t-advies heeft gekregen en overweegt zich in te schrijven op een school zonder vmbo-kader of havo, kan het nodig zijn dat vmbo-(g)t-leerlingen moeten overstappen naar een andere school als de schoolresultaten zowel tegenvallen als uitblinken. Scholen waar dit kan voorkomen, worden aangegeven met een rode achtergrond in de kolom met aangeboden onderwijssoorten.
De kleur van een cel geeft aan hoe goed de school scoort op dat onderdeel. Groen betekent een goede score, rood een slechte score. In de eerste kolom zie je het verschil tussen het aantal groene en rode cellen. Klik op een kolomnaam om de tabel op die kolom te sorteren.
Als uw kind een vmbo-(g)t-advies heeft gekregen en overweegt zich in te schrijven op een school zonder vmbo-kader of havo, kan het nodig zijn dat vmbo-(g)t-leerlingen moeten overstappen naar een andere school als de schoolresultaten zowel tegenvallen als uitblinken. Scholen waar dit kan voorkomen, worden aangegeven met een rode achtergrond in de kolom met aangeboden onderwijssoorten.
| #groen min #rood | School | Highlights | Aangeboden onderwijs- soorten | Aantal leerlingen | waarvan % vmbo-(g)t | Ziekteverzuim personeel | Reviews | Leerlingen tevredenheid | Sfeer | Veiligheid | Tevredenheid ouders | Gemiddelde tevredenheid | Bron |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | O.R.S. Lek en Linge, brugklaslocatie | Open, veilig, uitdagend, Warm-pedagogisch, Tweetalig onderwijs, CultuurprofielSchool, Sport | vmbo-b/k/(g)t vmbo-(g)t/havo vmbo-(g)t havo havo/vwo atheneum gymnasium | 391 | - | 6 % | - | 7,5 | 8,0 | 9,5 | 8,5 | 8,4 | Bron 1 |
| 5 | Agnieten College Wezep | Prot. Christelijk, Persoonlijke school!, Kleinschalig, Steengoed onderwijs, Talentontwikkeling | vmbo-(g)t | 237 | 100 % | 6 % | - | 6,8 | 7,4 | 9,1 | 8,6 | 8,0 | Bron 1 |
| 1 | Het Rijks | Persoonlijke aandacht, Brede ontwikkeling en keuzes, Eigen ingang en aula brugklas | vmbo-b vmbo-k vmbo-(g)t | 532 | 17 % | 5 % | - | 7,1 | 7,6 | 8,9 | 8,1 | 7,9 | Bron 1 |
| 5 | Van Kinsbergen college | Keuzemogelijkheden, Kleinschalig, Gepersonaliseerd, Uitdagend, Eigenaarschap | vmbo-b vmbo-k vmbo-(g)t | 291 | 55 % | 5 % | - | 6,9 | 7,6 | 9,2 | 8,0 | 7,9 | Bron 1 |
| 3 | Pax Junior | Ondernemend leren: verbonden met de omgeving, Pax Koersjaar als tussenjaar, Van basis tot en met vwo, Klein en vertrouwd, Wij zien jou! | vmbo-b/k/(g)t vmbo-b/vmbo-k vmbo-(g)t/havo havo/vwo | 147 | - | 6 % | - | 7,5 | 7,6 | 8,5 | 8,0 | 7,9 | Bron 1 |
| 3 | Gomarus scholengemeenschap | Reformatorisch, Meer dan school alleen, Inspirerend onderwijs, Zorg voor elkaar | vmbo-(g)t | 533 | 100 % | 5 % | - | 6,5 | 7,2 | 9,2 | 8,3 | 7,8 | Bron 1 |
| 3 | Nuborgh College Veluvine | Prot. Christelijk, Vmbo, Havo/vwo, Kleinschalig, Activerende didactiek | vmbo-(g)t | 510 | 100 % | 5 % | - | 6,7 | 7,2 | 9,0 | 8,2 | 7,8 | Bron 1 |
| 2 | Montessori College K27 Nijmegen | Montessori-onderwijs, Cultuurprofielschool, Sportspecialisatie, Brugperiode van drie jaar (Brug3Route) | vmbo-(g)t havo atheneum | 1.081 | 25 % | 6 % | - | 6,6 | 7,3 | 9,1 | 8,0 | 7,8 | Bron 1 |
| 2 | Veluws College Twello | Oecumenisch, mavo, onderbouw havo/vwo, Topsport Talentschool, Maatwerklessen, Sport, Cultuur en Wetenschap | vmbo-(g)t | 419 | 100 % | 7 % | - | 6,5 | 7,2 | 9,2 | 8,2 | 7,8 | Bron 1 |
| 2 | Aeres VMBO Velp | Samenwerking, Veilig, Persoonlijk, Vertrouwd, Ondernemend | vmbo-b vmbo-k vmbo-(g)t | 564 | 29 % | - | 3,7 (6) | 6,4 | 7,4 | 9,4 | 7,9 | 7,8 | Bron 1 Bron 2 |
| 0 | Leerpark Arnhem | aandacht, nieuwsgierig, open, omgaan met verschilen, doen! | vmbo-b vmbo-k vmbo-(g)t | 490 | 8 % | 10 % | - | 6,8 | 7,4 | 9,1 | 7,7 | 7,7 | Bron 1 |
| 4 | Montessori College Arnhem | Montessori, Sociaal leren, Groei, Zelfstandig, Help mij het zelf doen | vmbo-(g)t havo | 715 | 56 % | 5 % | - | 6,6 | 7,4 | 9,4 | 7,5 | 7,7 | Bron 1 |
| 3 | Over Betuwe College (OBC) Bemmel vmbo-t | Vaklessen van 80 minuten, Minder vakken op een dag, Keuzetijd, Elke leerling een coach, Lifestyle-programma | vmbo-(g)t | 347 | 100 % | 8 % | - | 6,5 | 7,4 | 9,4 | 7,7 | 7,7 | Bron 1 |
| 1 | Het Streek College, Christelijke School voor vmbo en mavo | Christelijk, Veilig, Betrokken, Sfeer, Begeleiding | vmbo-b vmbo-k vmbo-(g)t | 809 | 28 % | 6 % | - | 6,7 | 7,1 | 9,0 | 8,1 | 7,7 | Bron 1 |
| 1 | Montessori College K33 Nijmegen | Vmbo profiel Dienstverlening en Producten, Agora-onderwijs, Cultuurprofielschool, Sterk Techniek onderwijs, Sportspecialisatie | vmbo-b vmbo-k vmbo-(g)t havo atheneum | 540 | 12 % | 6 % | - | 7,3 | 7,3 | 8,7 | 7,6 | 7,7 | Bron 1 |
| 2 | Jorismavo | Kleinschalige mavo, Diploma op VMBO-T niveau, Uitstekende resultaten, Veilig,gezellig,overzichtelijk, Doorstroom naar havo | vmbo-(g)t | 264 | 100 % | 6 % | - | 6,3 | 7,1 | 8,9 | 8,4 | 7,7 | Bron 1 |
| 0 | Mondial College Meeuwse Acker | Geloven in groei, 2-jarige brugklas, Sterk mentoraat, 5 beroepsgerichte profielen, Kleine klassen brugklas | vmbo-b vmbo-k vmbo-(g)t | 575 | 4 % | 4 % | - | 6,7 | 7,3 | 8,7 | 8,2 | 7,7 | Bron 1 |
| -2 | Nuborgh College Oostenlicht | Prot. Christelijk, Vmbo, Beroepsgericht, Activerende didactiek | vmbo-b vmbo-k vmbo-(g)t | 785 | 23 % | 5 % | 2,4 (10) | 6,5 | 7,1 | 9,1 | 8,0 | 7,7 | Bron 1 Bron 2 |
| -1 | Mondial College Nieuw-West | Persoonlijk en vol ambitie, Geloven in groei, Aanspreken van talent, 2-jarige brugperiode m-mh-hv-v, Technasium - (International) Business College | vmbo-(g)t havo atheneum | 1.190 | 23 % | 4 % | - | 6,5 | 7,3 | 9,3 | 7,5 | 7,7 | Bron 1 |
| 2 | Montessori College Groesbeek | kleine en gezellige school, leren binnen en buiten school, veel praktijk in mooie lokalen, coachtijd, 10-18 agora | vmbo-b vmbo-k vmbo-(g)t havo atheneum | 237 | 30 % | 6 % | - | 6,9 | 7,3 | 8,1 | 8,3 | 7,6 | Bron 1 |
| 1 | Chr Coll Schaersvoorde | ruimte voor talent/LOB, betekenisvol onderwijs, binnen en buiten school leren, in verbinding, Internationalisering | vmbo-b vmbo-k vmbo-(g)t | 425 | 47 % | 5 % | - | 6,1 | 7,0 | 9,1 | 8,2 | 7,6 | Bron 1 |
| -2 | De Heemgaard | Protestants-Christelijk, Aandacht en contact, Actief lerend, Helder en duidelijk | vmbo-(g)t havo atheneum | 1.426 | 36 % | 6 % | - | 6,3 | 7,1 | 9,1 | 7,9 | 7,6 | Bron 1 |
| -1 | Titus Brandsma College Velp | Kleinschalig, Tweejarige brugperiode, Ondernemend leren: PGP en 20-80 onderwijs, Persoonlijk en betrokken, Unesco school | vmbo-(g)t havo | 559 | 73 % | 10 % | - | 6,4 | 6,8 | 9,1 | 8,1 | 7,6 | Bron 1 |
| 1 | Het Rhedens Dieren | Leren, ontplooien & samenleven, Openheid en vertrouwen, Profielroutes, Buitenschools programma, School voor iedereen | vmbo-b vmbo-k vmbo-(g)t havo atheneum | 938 | 35 % | 7 % | - | 6,4 | 7,0 | 9,3 | 7,6 | 7,6 | Bron 1 |
| -1 | Maaswaal College vmbo basis-kader-mavo | ontdekken en verbinden, veilig en dichtbij: betrouwbaar, flexrooster: ambitieus, samen en zelfstandig, Unesco-school | vmbo-b vmbo-k vmbo-(g)t | 831 | 50 % | 6 % | - | 6,5 | 7,1 | 9,0 | 7,6 | 7,6 | Bron 1 |
| 2 | Houtkamp College Vest. Kruisbergseweg | Persoonlijk, Samen, Actief, Vooruit, Jouw school voor morgen. | vmbo-(g)t havo atheneum | 909 | 26 % | 5 % | - | 5,9 | 7,4 | 9,3 | 7,4 | 7,5 | Bron 1 |
| 0 | Kompaan College | Ik leer door te doen, Ik heb vertrouwen, Ik hoor erbij | vmbo-b vmbo-k vmbo-(g)t | 567 | 45 % | 5 % | - | 6,2 | 6,7 | 9,3 | 7,9 | 7,5 | Bron 1 |
| -3 | NSG Groenewoud voor Vwo Havo en Mavo | Aandacht (goede begeleiding), Cultuurprofielschool, Sterke nadruk op bèta, Aparte brugklasvleugel, Goede resultaten | vmbo-(g)t havo atheneum gymnasium | 1.639 | 23 % | 6 % | - | 6,2 | 6,8 | 9,1 | 8,0 | 7,5 | Bron 1 |
| -2 | CSG Het Streek, Het Streek Lyceum | Christelijk, Inspirerend, Relatie, Samen leren, Samen leven, Prestatie | vmbo-(g)t havo atheneum gymnasium | 1.683 | 26 % | 6 % | - | 6,2 | 6,9 | 9,0 | 8,0 | 7,5 | Bron 1 |
| -2 | Pallas Athene College | Masterclass Sport, Science, Maatwerk d.m.v. flexrooster, Je wordt gezien, Maximale mogelijkheden, International Business College | vmbo-(g)t havo atheneum | 828 | 44 % | 9 % | - | 6,4 | 7,2 | 9,0 | 7,4 | 7,5 | Bron 1 |
| 0 | Chr. College Groevenbeek | TVWO, vakcollege, NEXT, Themaklas sport, cultuur, techniek, Veelzijdig, Vriendelijk & vertrouwen, Internationalisering | vmbo-b vmbo-k vmbo-(g)t havo atheneum | 2.730 | 27 % | 6 % | 3,9 (5) | 6,1 | 6,6 | 9,0 | 8,2 | 7,5 | Bron 1 Bron 2 |
| 0 | Citadel College locatie Griftdijk | Kleinschalige sfeer, Innovatief, Jonge enthousiaste docenten, Maatwerk, Vwo+ | vmbo-(g)t havo atheneum | 1.073 | 26 % | 6 % | - | 5,9 | 6,6 | 9,5 | 7,9 | 7,5 | Bron 1 |
| -1 | Sprengenbeek College | Vrijheid, Relatie, Diversiteit | vmbo-b vmbo-k vmbo-(g)t havo atheneum | 926 | 25 % | 7 % | - | 6,4 | 6,7 | 9,5 | 7,3 | 7,5 | Bron 1 |
| -1 | Zone.college vmbo Twello | vmbo-b vmbo-k vmbo-(g)t | 1.069 | 48 % | - | - | 6,1 | 6,9 | 9,1 | 7,7 | 7,5 | Bron 1 | |
| 0 | Zone.college vmbo Doetinchem | vmbo-b vmbo-k vmbo-(g)t | 923 | 35 % | - | - | 6,0 | 6,6 | 9,0 | 8,3 | 7,5 | Bron 1 | |
| -1 | Cambium College Buys Ballot | Ontwikkelings- en resultaatgerichtheid, Uitdagend en ondersteunend, Verantwoordelijkheid nemen en betrokkenheid | vmbo-(g)t havo atheneum | 1.164 | 45 % | 5 % | - | 6,5 | 6,9 | 8,9 | 7,5 | 7,5 | Bron 1 |
| -1 | Hendrik Pierson College (HPC) Zetten | Vriendelijk, Veilig, Talentprofielen, Brede onderbouw, Protestants-christelijk | vmbo-b vmbo-k vmbo-(g)t havo atheneum | 802 | 21 % | 8 % | - | 6,0 | 6,9 | 9,4 | 7,5 | 7,5 | Bron 1 |
| -3 | Christelijk Lyceum | Betrokken, Ambitieus, Betrouwbaar | vmbo-(g)t havo atheneum gymnasium | 1.130 | 17 % | 6 % | - | 5,9 | 6,8 | 8,8 | 8,2 | 7,4 | Bron 1 |
| -1 | Stedelijke Scholengemeenschap Nijmegen | Echt in contact en jezelf kunnen zijn, Jenaplan en Burgerschap, Topsport Talentschool, Internationalisering, Cultuurprofielschool | vmbo-(g)t havo atheneum | 1.305 | 34 % | 4 % | - | 5,9 | 7,0 | 8,8 | 8,0 | 7,4 | Bron 1 |
| -1 | Het Westeraam | Levendig en gezellig, WereldOnderwijs, Leren doen we samen, Maatwerk, Theorie, vaardigheden & praktijk | vmbo-b vmbo-k vmbo-(g)t | 615 | 32 % | 5 % | - | 5,8 | 6,5 | 9,6 | 7,8 | 7,4 | Bron 1 |
| -1 | hét KWC - vmbo-tl, havo, vwo en Agora | Uitdagende leer- en leefomgeving, Aandacht voor persoonlijke-en sociale ontwikkeling, Ondernemend, Extra sport, TTO en Kansklassen | vmbo-(g)t havo atheneum gymnasium | 1.186 | 27 % | 7 % | 4,3 (10) | 6,4 | 6,8 | 9,1 | 7,4 | 7,4 | Bron 1 Bron 2 |
| -2 | Gerrit Komrij College | Openbaar voortgezet onderwijs, Gym, ath, havo, mavo, vmbo, dakpanklas kader/mavo, Maatwerk, Sterk mentoraat, Buitenschools leren | vmbo-b vmbo-k vmbo-(g)t havo atheneum gymnasium | 1.057 | 28 % | 11 % | - | 6,4 | 7,0 | 9,1 | 7,1 | 7,4 | Bron 1 |
| -3 | Kandinsky College voor Lyceum Havo Mavo Vbo Lwoo | Opent je wereld!, Gezonde en veilige leeromgeving, Ontwikkelen van wereldburgerschap, Tweetalig onderwijs en Life Science, Monnikskap: onderwijs op maat | vmbo-(g)t havo atheneum gymnasium | 1.379 | 23 % | 6 % | - | 5,9 | 6,6 | 9,2 | 8,0 | 7,4 | Bron 1 |
| 0 | VMBO 't Venster | Aandacht, Groei, Vertrouwen, Leren binnen en buiten de school, Doen en proberen | vmbo-b vmbo-k vmbo-(g)t | 366 | 21 % | 5 % | 5,0 (3) | 6,0 | 6,6 | 8,7 | 8,4 | 7,4 | Bron 1 Bron 2 |
| -3 | UGO verkennend vmbo | Openbaar, Persoonlijk, Samen, Wereldwijs, Praktijkgericht | vmbo-b vmbo-k vmbo-(g)t | 726 | 30 % | 9 % | - | 6,4 | 6,6 | 9,3 | 7,3 | 7,4 | Bron 1 |
| 0 | Yuverta vmbo - het groene lyceum Nijmegen | Groene vakken, Leren door doen!, vmbo en het groene lyceum, Gemotiveerd leren, Kleine school | vmbo-b vmbo-k vmbo-(g)t | 525 | 45 % | - | - | 5,9 | 6,6 | 9,3 | 7,7 | 7,4 | Bron 1 |
| -2 | Zone.college vmbo Borculo | vmbo-b vmbo-k vmbo-(g)t | 425 | 26 % | - | bekijk enige review | 5,8 | 6,9 | 9,1 | 7,8 | 7,4 | Bron 1 Bron 2 | |
| -2 | Johannes Fontanus College | christelijk en respectvol, liefdevol en open, gedreven en in beweging, trots en positief, gelijkwaardig en aanvullend | vmbo-(g)t havo atheneum gymnasium | 2.284 | 30 % | 4 % | - | 6,0 | 6,5 | 8,9 | 8,0 | 7,4 | Bron 1 |
| -2 | Mheenpark | Onderbouwschool, MH of HA klas 1 en 2, Maatwerk (o.a. niveau vakken), Plusvakken, Topsport Talentschool en Ruimte voor talent | vmbo-(g)t | 493 | 100 % | 7 % | - | 5,8 | 6,7 | 9,1 | 7,7 | 7,3 | Bron 1 |
| -5 | RSG Pantarijn locatie MHV | Montessori geïnspireerd, Je mag zijn wie je bent, Sport-Xtra & Nieuw Gymnasium, Maatwerk, Keuzemogelijkheden | vmbo-(g)t havo atheneum gymnasium | 1.268 | 22 % | 6 % | - | 6,4 | 6,9 | 8,7 | 7,3 | 7,3 | Bron 1 |
| -1 | O.R.S. Lek en Linge, vmbo-locatie | open, veilig, uitdagend, warm-pedagogisch leerklimaat, Techniekschool, CultuurprofielSchool, breed sportaanbod | vmbo-b vmbo-k vmbo-(g)t | 543 | 59 % | 6 % | - | 6,1 | 6,7 | 8,8 | 7,7 | 7,3 | Bron 1 |
| -2 | Over Betuwe College (OBC) Elst | Uitstekende resultaten, Veilig en betrokken, Keuzes voor leerlingen, Cambridge English, Innovatief onderwijs: STEAM | vmbo-(g)t havo | 653 | 43 % | 8 % | - | 6,0 | 6,8 | 8,9 | 7,6 | 7,3 | Bron 1 |
| -3 | Canisius College Gymnasium, atheneum, havo, mavo | Jouw school van nu, Kleinschalig onderwijs, Mens media en technologie, WON-school / DigiTech&Media / projectonderwijs, Steun en structuur | vmbo-(g)t havo atheneum gymnasium | 929 | 23 % | 5 % | - | 6,0 | 6,4 | 8,6 | 8,2 | 7,3 | Bron 1 |
| -2 | Corlaer College | Christelijke school, Aandacht voor elke leerling, Een plek om plezierig te leren, SportPlus, TechniekPlus | vmbo-b vmbo-k vmbo-(g)t | 942 | 48 % | 6 % | - | 6,1 | 6,7 | 9,0 | 7,4 | 7,3 | Bron 1 |
| -3 | UDO vakgericht VMBO/Sprengeloo | Betrokken en gericht op verbinding, Open en midden in de maatschappij, Vertrouwen door zelfvertrouwen en moed, Praktijkgericht door veel te oefenen, Talentgericht door je ruimte te geven | vmbo-b vmbo-k vmbo-(g)t | 853 | 18 % | 6 % | - | 6,2 | 6,9 | 9,0 | 7,0 | 7,3 | Bron 1 |
| -5 | Over Betuwe College (OBC) Huissen | Elke leerling telt, Sterke begeleiding, TOP-uren in de onderbouw, Keuze uit PIE, BWI, ZWB en D&P in de bovenbouw, Ontwikkelgesprekken en huisbezoeken | vmbo-b vmbo-k vmbo-(g)t | 460 | 17 % | 8 % | 1,0 (3) | 5,9 | 6,4 | 9,2 | 7,6 | 7,3 | Bron 1 Bron 2 |
| -2 | Chr. College Groevenbeek | Christelijk, Veelzijdig, Vriendelijk & Vertrouwen, Kleinschalig en aandacht, Vakcollege en TLPlus | vmbo-b vmbo-k vmbo-(g)t | 441 | 47 % | 6 % | 3,9 (5) | 5,6 | 6,2 | 9,0 | 8,2 | 7,3 | Bron 1 Bron 2 |
| -4 | Chr. College de Noordgouw, Heerde | Veilig, Eerlijk, Respect, Aandacht, Ambitie | vmbo-(g)t havo atheneum | 878 | 27 % | 6 % | - | 5,8 | 6,4 | 8,9 | 8,0 | 7,3 | Bron 1 |
| -3 | Olympus College | Sportprofiel mavo/havo/vwo, Creatiefprofiel mavo/havo/vwo, Brugjaar Jan Ligthart | vmbo-(g)t havo atheneum | 1.232 | 45 % | 4 % | - | 5,8 | 6,5 | 9,1 | 7,6 | 7,3 | Bron 1 |
| -3 | Lyceum Elst | Goede sfeer, Veilig, Uitstekende resultaten, Samen, Keuzes voor leerlingen | vmbo-(g)t havo atheneum | 973 | 40 % | 5 % | - | 6,0 | 6,7 | 9,0 | 7,3 | 7,2 | Bron 1 |
| -6 | Koninklijke Scholengemeenschap | Wereldcollege, Tweetalig, Internationalisering, (Wereld)burgerschap, Sportactief | vmbo-(g)t havo atheneum | 1.137 | 34 % | 9 % | - | 5,9 | 6,4 | 8,5 | 7,7 | 7,1 | Bron 1 |
| -5 | Almende College | Je wordt gezien, Je leert zelf keuzes maken, Je leert in en met de regio | vmbo-b vmbo-k vmbo-(g)t | 552 | 49 % | 7 % | - | 5,8 | 6,7 | 9,0 | 7,0 | 7,1 | Bron 1 |
| -3 | Kompaan College | Ik leer door te doen, Ik heb vertrouwen, Ik hoor erbij | vmbo-b vmbo-k vmbo-(g)t | 338 | 41 % | 5 % | - | 5,6 | 6,4 | 8,9 | 7,4 | 7,1 | Bron 1 |
| -5 | O.R.S. Lek en Linge, vestiging de Lingeborgh | Open, veilig en uitdagend, Leren door te doen, Warme sfeer, Opbloeien in een fijne omgeving, Aandacht voor jouw talenten | vmbo-b vmbo-k vmbo-(g)t | 904 | 43 % | 6 % | - | 5,7 | 6,3 | 8,6 | 7,8 | 7,1 | Bron 1 |
| -4 | Pax Coothstraat | Ondernemend leren: verbonden met de omgeving, Vertrouwd en veilig, Moderne praktijklokalen, Goede begeleiding, Wij zien jou! | vmbo-b vmbo-k vmbo-(g)t | 586 | 52 % | 6 % | - | 5,7 | 6,4 | 8,7 | 7,5 | 7,1 | Bron 1 |
| -2 | Aeres VMBO Ede | Samenwerking, Veilig, Persoonlijk, Groen, Talent voor groei! | vmbo-b vmbo-k vmbo-(g)t | 401 | 34 % | - | 2,6 (5) | 6,0 | 6,8 | 9,1 | 6,4 | 7,1 | Bron 1 Bron 2 |
| -4 | Candea College | Jij wordt gezien, Wij geloven in jou en dagen je uit, Wij leren met en van elkaar, Wij begeleiden vanuit relatie en vertrouwen, Wij richten jouw blik naar buiten | vmbo-b vmbo-k vmbo-(g)t havo atheneum gymnasium | 1.539 | 25 % | 6 % | - | 5,8 | 6,3 | 9,0 | 7,0 | 7,0 | Bron 1 |
| -5 | Aeres VMBO Nijkerk | Samenwerking, Veilig, Persoonlijk, Invloed nemen | vmbo-b vmbo-k vmbo-(g)t | 479 | 44 % | - | bekijk de 2 reviews | 5,5 | 6,3 | 8,8 | 7,5 | 7,0 | Bron 1 Bron 2 |
| -3 | RSG Pantarijn locatie Kesteren | Gemoedelijk, Veilige sfeer, Persoonlijk, Kleinschalig, Overzichtelijk | vmbo-(g)t | 262 | 100 % | 6 % | - | 5,6 | 6,3 | 9,1 | 6,6 | 6,9 | Bron 1 |
| -5 | Yuverta vmbo en het groene lyceum Kesteren | Groen Onderwijs, Kleinschalig, Individuele aandacht, Goede begeleiding, Hoog slagingspercentage | vmbo-b vmbo-k vmbo-(g)t | 366 | 24 % | - | - | 5,2 | 5,8 | 8,8 | 6,2 | 6,5 | Bron 1 |
| -6 | RSG Slingerbos | School voor iedereen, Tweetalig, Technasium, Sport, Kunstbreed | vmbo-(g)t havo atheneum | 1.179 | 27 % | 6 % | - | 6,1 | 4,8 | 7,8 | 6,9 | 6,4 | Bron 1 |
| 2 | Van Lodenstein College locatie Kesteren | Bijbelgetrouw, Betrokken, Betrouwbaar, Respectvol, Vakmanschap | vmbo-b vmbo-k vmbo-(g)t havo | 1.118 | 35 % | 4 % | 1,9 (8) | 6,3 | 7,4 | 9,4 | - | - | Bron 1 Bron 2 |
| 2 | Assink Eibergen | Gedreven, Warm, Gedegen, Positief, Persoonlijk | vmbo-b/k/(g)t vmbo-b/vmbo-k vmbo-(g)t/havo havo havo/vwo vwo | 255 | - | 6 % | - | 7,2 | - | - | 8,1 | - | Bron 1 |
| -1 | Assink Neede | Gedreven, Warm, Gedegen, Positief, Persoonlijk | vmbo-b vmbo-k vmbo-(g)t | 462 | 40 % | 6 % | - | 6,3 | - | - | 7,8 | - | Bron 1 |
| 1 | Brugjaar Jan Ligthart (Olympus College) | vmbo-(g)t/havo/vwo | 111 | - | 4 % | - | - | - | - | - | - | Bron 1 | |
| -3 | De Meerwaarde | Christelijk, Verbindend, Levensecht, Toekomstgericht, Geloof in elk talent! | praktijkonderwijs vmbo-b vmbo-k vmbo-(g)t | 1.690 | 37 % | 8 % | - | - | - | - | - | - | Bron 1 |
| -1 | Dorenweerd College | Samen, Passie, Ambitie, Veiligheid, Maatwerk en talentgericht | vmbo-(g)t havo atheneum | 923 | 24 % | 6 % | - | 6,4 | - | - | - | - | Bron 1 |
| 0 | GSG Guido Arnhem | Kleinschalig, Christelijk, Persoonlijke aandacht, Ruimte om modules te kiezen, Maatschappelijke diensttijd | vmbo-(g)t havo | 199 | 33 % | 6 % | - | 6,4 | - | - | - | - | Bron 1 |
| 1 | hét KWC - vmbo-basis, -kader en praktijkonderwijs | Uitdagende leer-en leefomgeving, Kleine groepen, Aandacht voor persoonlijke-en sociale ontwikkeling, Praktijkonderwijs leerroute entree, Vmbo Allround | praktijkonderwijs vmbo-b vmbo-k vmbo-(g)t | 366 | - | 7 % | - | 6,9 | - | - | 7,6 | - | Bron 1 |
| 1 | Houtkamp College voor mavo, havo en atheneum | Persoonlijk, Samen, Actief, Vooruit, Jouw school voor morgen. | vmbo-(g)t/havo vmbo-(g)t havo/vwo | 603 | - | 5 % | - | 6,7 | 7,0 | 8,8 | - | - | Bron 1 |
| 0 | Isendoorn College voor Mavo Havo en Atheneum | vmbo-(g)t | 184 | 100 % | 6 % | - | 5,8 | - | - | - | - | Bron 1 | |
| 0 | Isendoorn College voor Mavo Havo en Atheneum | vmbo-(g)t/havo havo/vwo vwo | 278 | - | 6 % | - | - | - | - | - | - | Bron 1 | |
| 1 | Jacobus Fruijtier Scholengemeenschap v Lyceum Havo Mavo Vbo Lwoo | vmbo-b vmbo-k vmbo-(g)t | 447 | 87 % | 4 % | - | 6,5 | - | - | - | - | Bron 1 | |
| -1 | Jacobus Fruijtier Scholengemeenschap v Lyceum Havo Mavo Vbo Lwoo | praktijkonderwijs vmbo-b vmbo-k vmbo-(g)t havo atheneum gymnasium | 1.256 | 21 % | 4 % | - | 6,4 | - | - | - | - | Bron 1 | |
| -4 | Karel de Grote College | Veelzijdig en uitdagend, Veilig, kleinschalig, gezond, Hartje Nijmegen, Rijk aan kunst & cultuur | vmbo-(g)t havo atheneum | 752 | 23 % | 9 % | - | 5,4 | - | - | 7,3 | - | Bron 1 |
| -1 | Liemers College, locatie Didam | vmbo-(g)t havo | 497 | 67 % | 7 % | - | 5,9 | 6,6 | 9,2 | - | - | Bron 1 | |
| -1 | Liemers College, locatie Zonegge | vmbo-(g)t | 512 | 100 % | 7 % | - | 6,0 | 6,7 | 9,2 | - | - | Bron 1 | |
| -2 | Lingecollege mavo | Persoonlijke aandacht, Gezamenlijke verantwoordelijkheid, Inspirerend onderwijs | vmbo-(g)t | 451 | 100 % | 7 % | - | 6,9 | 6,5 | 8,8 | - | - | Bron 1 |
| -2 | Marianum | Leren centraal, Hoogst mogelijke niveau, Kennis en inzicht, Sociale ontwikkeling, Katholiek | vmbo-b vmbo-k vmbo-(g)t | 441 | 51 % | 6 % | - | 6,0 | - | - | 7,1 | - | Bron 1 |
| -3 | Marnix College | Veilig, duidelijk, aandacht voor elkaar, Wereldburgerschap & Internationalisering, Goed eigentijds onderwijs, Breed aanbod, TTO junior school | vmbo-(g)t havo atheneum gymnasium | 1.330 | 23 % | 7 % | - | 6,1 | 6,6 | 8,9 | - | - | Bron 1 |
| -2 | Metzo College | Prachtige praktijkafdelingen, Integratie theorie en praktijk, Steun van je docenten, Leren buiten school, Leren hoe je moet leren | vmbo-b vmbo-k vmbo-(g)t | 752 | 21 % | 5 % | - | 5,3 | 6,2 | 10,0 | - | - | Bron 1 |
| -1 | Mheenpark (afdeling Agora) | vmbo-(g)t/havo havo/vwo | 154 | - | 7 % | - | 5,8 | - | - | 8,6 | - | Bron 1 | |
| -1 | Morgen College | De school die jou kent!, Leren door doen, Modern schoolgebouw, Ruime profielkeuze praktijkvakken, TL afdeling met praktijk gerichte programma | vmbo-b vmbo-k vmbo-(g)t | 661 | 30 % | - | - | 6,7 | 6,7 | 8,8 | - | - | Bron 1 |
| 2 | Panora Lyceum Scholengemeenschap voor Gymn Ath Havo Mavo | Openbaar, mavo-havo-atheneum-gymnasium, TTO - tweetalig onderwijs, UNESCO, BPS | vmbo-(g)t havo atheneum gymnasium | 676 | - | 7 % | - | 7,0 | 7,9 | 9,3 | - | - | Bron 1 |
| -4 | Panora Lyceum Scholengemeenschap voor Gymn Ath Havo Mavo | Openbaar, mavo-havo-atheneum-gymnasium, TTO - tweetalig onderwijs, UNESCO, BPS | vmbo-(g)t havo atheneum gymnasium | 1.232 | 19 % | 7 % | - | 5,6 | - | - | - | - | Bron 1 |
| -1 | Staring College Borculo | Persoonlijke aandacht, Brede ontwikkeling in de eigen omgeving, Toegankelijk en inclusief | vmbo-b vmbo-k vmbo-(g)t | 425 | 43 % | 6 % | - | - | - | - | - | - | Bron 1 |
| -3 | Staring College Lochem | Persoonlijke aandacht, Brede ontwikkeling in de eigen omgeving, Toegankelijk en inclusief | vmbo-(g)t havo atheneum gymnasium | 892 | 24 % | 6 % | - | 5,8 | - | - | 7,0 | - | Bron 1 |
| 3 | Van Lodenstein College locatie Barneveld | Bijbelgetrouw, Onderbouwlocatie, Lokaal, Zorgaanbod | vmbo-b vmbo-k vmbo-(g)t havo vwo | 975 | - | 4 % | - | 6,3 | 7,7 | 9,5 | - | - | Bron 1 |
| 3 | Van Lodenstein College locatie Hoevelaken | Bijbelgetrouw, Bovenbouw vmbo, Praktijkgericht, Persoonlijk | vmbo-b vmbo-k vmbo-(g)t | 720 | 40 % | 4 % | - | 6,7 | 8,0 | 9,4 | - | - | Bron 1 |
| -3 | Vrije school Zutphen-Groningen | autonomie in verbinding, Ontwikkeling, Idealisme | vmbo-(g)t havo atheneum | 1.054 | 32 % | 7 % | - | 5,8 | 6,9 | 9,2 | - | - | Bron 1 |