De beste vmbo-(g)t-scholen in Flevoland
1
2
3
Deze tabel toont 24 scholen in de Provincie Flevoland die vmbo-(g)t aanbieden . Scholen zijn verplicht om jaarlijks een tevredenheidsenquête af te nemen bij leerlingen en ouders, en de resultaten hiervan zijn hieronder weergegeven , onderverdeeld in vier categorieën: leerlingentevredenheid, sfeer, veiligheid en oudertevredenheid. De scores verschillen per onderwijssoort. Wij zijn de enige website die het ziekteverzuim van het onderwijspersoneel per school laat zien naast de tevredenheidsscores. DUO publiceert deze cijfers jaarlijks als open data; wij tonen het gemiddelde over 2023-2025. Informatie over scholen met een lager dan gemiddeld ziekteverzuim kan duiden op een betere werksfeer, wat vaak een indicatie is van hogere onderwijskwaliteit en een aangenamer schoolklimaat.
De kleur van een cel geeft aan hoe goed de school scoort op dat onderdeel. Groen betekent een goede score, rood een slechte score. In de eerste kolom zie je het verschil tussen het aantal groene en rode cellen. Klik op een kolomnaam om de tabel op die kolom te sorteren.
Als uw kind een vmbo-(g)t-advies heeft gekregen en overweegt zich in te schrijven op een school zonder vmbo-kader of havo, kan het nodig zijn dat vmbo-(g)t-leerlingen moeten overstappen naar een andere school als de schoolresultaten zowel tegenvallen als uitblinken. Scholen waar dit kan voorkomen, worden aangegeven met een rode achtergrond in de kolom met aangeboden onderwijssoorten.
De kleur van een cel geeft aan hoe goed de school scoort op dat onderdeel. Groen betekent een goede score, rood een slechte score. In de eerste kolom zie je het verschil tussen het aantal groene en rode cellen. Klik op een kolomnaam om de tabel op die kolom te sorteren.
Als uw kind een vmbo-(g)t-advies heeft gekregen en overweegt zich in te schrijven op een school zonder vmbo-kader of havo, kan het nodig zijn dat vmbo-(g)t-leerlingen moeten overstappen naar een andere school als de schoolresultaten zowel tegenvallen als uitblinken. Scholen waar dit kan voorkomen, worden aangegeven met een rode achtergrond in de kolom met aangeboden onderwijssoorten.
| #groen min #rood | School | Highlights | Aangeboden onderwijs- soorten | Aantal leerlingen | waarvan % vmbo-(g)t | Ziekteverzuim personeel | Reviews | Leerlingen tevredenheid | Sfeer | Veiligheid | Tevredenheid ouders | Gemiddelde tevredenheid | Bron |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | SGM Pieter Zandt | Reformatorische grondslag | vmbo-(g)t | 545 | 100 % | 5 % | - | 5,9 | 7,1 | 9,9 | 8,6 | 7,9 | Bron 1 |
| 4 | Almere College locatie: het Perron Vmbo | Oprechte ontmoeting, Persoonlijke coaching, Eigenaarschap, Feedback, Maatwerk en ruimte | vmbo-b vmbo-k vmbo-(g)t | 344 | - | 6 % | - | 6,9 | 6,9 | 9,1 | 8,4 | 7,8 | Bron 1 |
| 4 | St Bonifatius Mavo | Een fijne sfeer, Een overzichtelijke school, Extra begeleiding, Leren in een moderne omgeving, Een vertrouwde omgeving | vmbo-(g)t | 463 | 100 % | 5 % | - | 6,1 | 7,5 | 9,3 | 8,2 | 7,8 | Bron 1 |
| 3 | Berechja College | Prot. Christelijk, Levensecht en ervaringsgericht onderwijs., Krachtige ondersteuningsstructuur., Kansgericht., Berechja Bruist! | vmbo-b vmbo-k vmbo-(g)t | 598 | 40 % | 4 % | - | 6,8 | 7,5 | 8,3 | 8,0 | 7,7 | Bron 1 |
| -1 | Openbare SGM Helen Parkhurst | Openbaar, Dalton, Technasium, LOOT (topsport talentschool) | vmbo-(g)t havo atheneum | 1.817 | 31 % | 6 % | - | 6,2 | 6,6 | 8,9 | 7,6 | 7,3 | Bron 1 |
| 0 | OSG Echnaton | Uitgebreid mentoraat en sterke ondersteuning, Ondernemend, Sportief & Gezond, Topsporttalentschool, ech-Talentroutes & leerbedrijven, Beroepsgericht onderwijs voor havo/mavo/kbl/bbl | vmbo-b vmbo-k vmbo-(g)t havo | 828 | 23 % | 6 % | - | 6,3 | 6,5 | 8,6 | 7,6 | 7,3 | Bron 1 |
| -2 | Ichthus College Dronten | gezien worden, verbondenheid, talentontwikkeling, eigenaarschap | vmbo-(g)t havo atheneum gymnasium | 908 | 35 % | 8 % | - | 6,0 | 6,7 | 8,9 | 7,4 | 7,2 | Bron 1 |
| -2 | OSG De Meergronden | Alle niveaus onder één dak, Keuze voor tweetalig onderwijs, Internationalisering, Gezonde school, Maatschappelijk betrokken | vmbo-b vmbo-k vmbo-(g)t havo atheneum | 1.380 | 26 % | 7 % | - | 6,1 | 6,3 | 8,6 | 7,7 | 7,2 | Bron 1 |
| -3 | Park Lyceum | Kleinschalig georganiseerd, Interconfessioneel, Park International, Een stevige basis, Talentmodules | vmbo-(g)t havo atheneum | 1.105 | 31 % | 9 % | - | 5,5 | 6,8 | 9,0 | 7,1 | 7,1 | Bron 1 |
| -2 | Stad College | Samenwerking, Interconfessioneel, Aandacht, Talent-ontwikkeling, Veilig leer- en leefklimaat | vmbo-b vmbo-k vmbo-(g)t | 559 | 29 % | 9 % | - | 5,5 | 6,8 | 9,5 | 6,5 | 7,1 | Bron 1 |
| -3 | Buitenhout College Almere | We do more!, Goede slaagpercentages, Toekomstgericht en Samen, Betekenisvol en Open, brede VMBO en beroepsgerichte MAVO | vmbo-b vmbo-k vmbo-(g)t | 832 | 26 % | 7 % | - | 5,7 | 6,0 | 9,2 | 7,3 | 7,1 | Bron 1 |
| -2 | Aeres VMBO Emmeloord | Samenwerking, Veilig, Persoonlijk, Invloed nemen | vmbo-b vmbo-k vmbo-(g)t | 468 | 35 % | - | - | 6,0 | 6,6 | 9,0 | 6,6 | 7,0 | Bron 1 |
| 0 | Almere College locatie: Copernicus, school voor to | School voor toekomstbestormers, Ontdek wat bij jou past!, De kracht van samen, Onderwijs van nu en van jou!, Gepersonaliseerd Onderwijs | vmbo-(g)t havo atheneum | 691 | 45 % | 6 % | - | 5,7 | 6,0 | 8,6 | 7,5 | 6,9 | Bron 1 |
| 0 | Arte College | Eigenzinnig creatief uitdagend, Eigentijds onderwijs, Cultuurprofielschool, Creatieve school, Cultuuronderwijs laat je anders kijken | vmbo-k vmbo-(g)t havo atheneum | 927 | 27 % | 7 % | - | 5,7 | 6,0 | 8,9 | 7,1 | 6,9 | Bron 1 |
| -2 | Aeres VMBO Lelystad | Hier leer je het! Met je handen & in de les, Groen profiel, Onderwijs met dieren, planten, bloemen en voeding, Leren door te doen, Persoonlijke school met fijne sfeer | vmbo-b vmbo-k vmbo-(g)t | 653 | 45 % | - | bekijk de 2 reviews | 5,6 | 6,0 | 9,1 | 6,7 | 6,9 | Bron 1 Bron 2 |
| -5 | Poort Lyceum | Veilige leer- en leefomgeving, Persoonlijke coachgesprekken, Leren reflecteren en bijstellen van studie- aanpak, Technasium voor havo/vwo, Differentiatie op tempo en niveau | vmbo-(g)t havo atheneum | 839 | 33 % | 9 % | - | 5,2 | 5,8 | 8,6 | 7,5 | 6,8 | Bron 1 |
| -1 | RSG Levant | Openbaar, Tweetalig, Sportklas, Kunstbreed | vmbo-(g)t | 288 | 100 % | 6 % | - | 5,4 | 4,7 | 9,8 | 6,9 | 6,7 | Bron 1 |
| -4 | Aeres VMBO Almere | Samenwerking, Veilig, Persoonlijk, Groen | vmbo-b vmbo-k vmbo-(g)t | 791 | 33 % | - | - | 4,8 | 5,3 | 8,8 | 6,7 | 6,4 | Bron 1 |
| -6 | Montessori Campus 0-18 VO | Algemeen bijzonder, mavo havo vwo, Montessori, hoofd hart handen, vertrouwen | vmbo-(g)t havo atheneum | 412 | 39 % | 7 % | - | 5,3 | 5,5 | 8,6 | 6,1 | 6,4 | Bron 1 |
| -4 | Oostvaarders College voor Lyceum Havo Mavo Vbo Lwoo | Algemeen bijzonder, Kwaliteit, Duidelijk, Persoonlijk, Toekomstgericht | vmbo-(g)t havo atheneum gymnasium | 1.495 | 6 % | 7 % | - | - | - | - | 7,0 | - | Bron 1 |
| -2 | Porteum College TL | Klas 1 tl/havo - schakelklas, Flexruimtes, Praktijkgericht programma: ITTL | vmbo-(g)t | 943 | 100 % | 5 % | - | 5,7 | - | - | 6,1 | - | Bron 1 |
| -1 | Vakcollege Noordoostpolder | vmbo-b vmbo-k vmbo-(g)t | 350 | 40 % | 5 % | - | - | 6,7 | 8,0 | - | - | Bron 1 | |
| 2 | X-tuur | Zelfstandigheid, Leer-leefgemeenschap, Intensieve coaching, Reflecteren | vmbo-b vmbo-k vmbo-(g)t havo atheneum | 88 | 14 % | 5 % | - | 6,3 | - | - | 7,2 | - | Bron 1 |
| 0 | Zuyderzee Lyceum junior | Kleinschalig, Talentontwikkeling, Deskundige docenten, Uitdagend | vmbo-(g)t/havo havo havo/vwo atheneum gymnasium | 522 | - | 5 % | - | - | - | - | - | - | Bron 1 |