De beste basisscholen in Midden-Groningen
1
2
3
Deze tabel toont 29 basisscholen in de Gemeente Midden-Groningen . Scholen zijn verplicht om jaarlijks een tevredenheidsenquête af te nemen bij leerlingen en ouders, en de resultaten hiervan zijn hieronder weergegeven Wij zijn de enige website die het ziekteverzuim van leraren publiceert. Deze gegevens hebben we verkregen via een WOO-verzoek. Informatie over scholen met een lager dan gemiddeld ziekteverzuim kan duiden op een betere werksfeer, wat vaak een indicatie is van hogere onderwijskwaliteit en een aangenamer schoolklimaat.
De kleur van een cel geeft aan hoe goed de school scoort op dat onderdeel. Groen betekent een goede score, rood een slechte score. In de eerste kolom zie je het verschil tussen het aantal groene en rode cellen. Klik op een kolomnaam om de tabel op die kolom te sorteren.
De kleur van een cel geeft aan hoe goed de school scoort op dat onderdeel. Groen betekent een goede score, rood een slechte score. In de eerste kolom zie je het verschil tussen het aantal groene en rode cellen. Klik op een kolomnaam om de tabel op die kolom te sorteren.
Tip: Als je jouw postcode hierboven (bij de blauwe 3) invult, zie je niet alleen scholen in Midden-Groningen, maar ook scholen in de naburige gemeenten.
| #groen min #rood | School | Highlights | Aantal leerlingen | Leraren Ziekteverzuim | Reviews | Leerlingen tevredenheid | Tevredenheid ouders | Gemiddelde tevredenheid | Bron |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | Amerikaschool | verantwoordelijkheid, zelfstandigheid, sociale vaardigheid, vertrouwen, trots | 128 | 7 % | - | 8,3 | 8,5 | 8,4 | Bron 1 |
| 4 | De Wiekslag - School met de Bijbel | Rijke taalomgeving, Betekenisvol thematisch onderwijs, Betrokken gemeenschap, Gericht op groei, Kanjerschool voor veiligheid en waardering | 87 | 4 % | - | 8,4 | 8,1 | 8,3 | Bron 1 |
| 1 | OBS Walstraschool | Kindgericht, Resultaatgericht, Toekomstgericht, Maatschappijgericht, Samenwerkingsgericht | 99 | 6 % | - | 8,4 | 7,8 | 8,1 | Bron 1 |
| -1 | OBS Het Noorderlicht | Samen denken en doen, De basis op orde, Een goed pedagogisch klimaat, Sterk didactisch handelen, Hoge verwachtingen | 304 | 6 % | - | 8,3 | 7,7 | 8,0 | Bron 1 |
| -2 | OBS 't Heidemeer | Welbevinden, Vertrouwen, Structuur, Respect, Talentontwikkeling | 253 | 10 % | - | 8,4 | 7,5 | 8,0 | Bron 1 |
| -1 | St. Antoniusschool | Katholieke identiteit, Positief pedagogisch klimaat, Eigentijds onderwijs, Gedifferentieerde instructie, Waarden en normen | 358 | 8 % | - | 8,2 | 7,6 | 7,9 | Bron 1 |
| 1 | Christelijke basisschool De Ster | Themagericht onderwijs, Spelen en leren in de natuur, Christelijk, open en gastvrij, Zelfstandigheid, Betrokkenheid | 88 | 2 % | - | 8,2 | 7,6 | 7,9 | Bron 1 |
| 0 | OBS de Achtbaan | Uitdagend en betekenisvol, Succes vergroten, Talentontwikkeling, Leren met chromebooks, Kinderen zijn actief betrokken | 165 | 8 % | - | 7,6 | 8,1 | 7,9 | Bron 1 |
| -1 | OBS Theo Thijssenschool | Vertrouwen, Waardering, Structuur, Ontwikkeling | 252 | 8 % | - | 8,0 | 7,6 | 7,8 | Bron 1 |
| -2 | Basisschool De Lichtbron - school met de Bijbel | thematisch, boeiend, passend voor elke leerling, veilig, kanjertraining | 80 | 12 % | - | 7,7 | 7,7 | 7,7 | Bron 1 |
| -3 | OBS Menterhorn | Plezier in een veilige school, Rust, orde en structuur, De tijd van je leven, Haal eruit wat er in zit, Betrokkenheid | 168 | 10 % | - | 7,7 | 7,4 | 7,6 | Bron 1 |
| 2 | CBS de Hoeksteen | Samen, Veilig, Groeien, Christelijk, Kiva school | 67 | 5 % | - | - | - | - | Bron 1 |
| 0 | CBS de Parel | verantwoordelijkheid, zelfvertrouwen, samen, ontdekken, kennis & vaardigheden | 107 | 10 % | - | - | - | - | Bron 1 |
| -1 | CBS de Regenboog | Vertrouwen, Respect, Rust, Lezen, taal en rekenen, Persoonlijke ontwikkeling | 165 | 11 % | - | - | - | - | Bron 1 |
| -1 | CBS De Wegwijzer | veilige basis, samen werken, elkaar inspireren, optimaal uitdagen | 115 | 15 % | - | - | - | - | Bron 1 |
| 0 | CBS de Wegwijzer | Ik ken jou, Vertrouwen, Ontwikkeling, Eigenaarschap, Open Christelijke identiteit | 51 | 20 % | - | - | - | - | Bron 1 |
| 0 | CBS de Zonnewijzer | vertrouwen, plezier, toegankelijk, veiligheid, samen | 123 | 5 % | - | - | - | - | Bron 1 |
| 0 | CBS Het Galjoen | Vertrouwen, Aandacht, Leren, Veiligheid, Plezier | 185 | 2 % | bekijk de 2 reviews | - | - | - | Bron 1 Bron 2 |
| 0 | Dorpsschool Meeden | Samenwerken, Ervaren en beleven, Ouderbetrokkenheid, Veilige oefenplaats, Opbrengstgericht | 113 | - | - | - | - | - | Bron 1 |
| 1 | Jenaplanschool 't Vlot | Modern jenaplanonderwijs, Verbinding, Nieuwsgierigheid, Verantwoordelijkheid, Kleine stamgroepen | 136 | 4 % | - | - | - | - | Bron 1 |
| -2 | OBS De Ontdekking | Samenwerken, Creativiteit, Autonomie | 167 | 10 % | - | - | 7,4 | - | Bron 1 |
| -1 | OBS Driespan | Welbevinden, Talent ontwikkelen, Zelfvertrouwen, Zelfstandigheid, Positief sociaal gedrag | 216 | 9 % | - | 7,9 | - | - | Bron 1 |
| -1 | OBS Oetkomst | Omgaan met verschillen, Opbrengstgericht werken, Transparant, Open Communicatie, Zelfstandig leren | 104 | 12 % | - | - | - | - | Bron 1 |
| 0 | Openbare Basisschool De Meent | Samen, Welzijn, Kind centraal, Kwaliteit | 83 | 8 % | - | - | - | - | Bron 1 |
| 1 | Openbare Basisschool De Springplank | Veiligheid en geborgenheid, Zicht op individuele leerling, Pedagogisch Klimaat, Actief Burgerschap, Iedereen is welkom! | 131 | 8 % | - | 8,5 | - | - | Bron 1 |
| 1 | Openbare Basisschool De Tandem | Kennisrijk, Samenwerken, Verbinden, Verantwoordelijkheid, Vertrouwen | 76 | 8 % | - | 8,1 | - | - | Bron 1 |
| 1 | Openbare Basisschool De Woldstee | Welbevinden, Autonomie, Samenwerking, Respect, Nieuwsgierigheid | 113 | 5 % | - | - | - | - | Bron 1 |
| 2 | St Gerardus Majella | Veilig leerklimaat, Betrokkenheid en welbevinden, Inclusief en gestructureerd onderwijs, Kleine groepen en instructies in kleine groepen, Gelijke kansen voor iedereen | 54 | - | - | 8,6 | - | - | Bron 1 |
| 1 | W.A. Scholtenschool | We denken in mogelijkheden, Iedereen wordt gezien, We doen het samen met ouders, Ieder kind leert op zijn eigen manier | 47 | 5 % | - | - | - | - | Bron 1 |