De beste basisscholen in Tynaarlo
1
2
3
Deze tabel toont 19 basisscholen in de Gemeente Tynaarlo . Scholen zijn verplicht om jaarlijks een tevredenheidsenquĂȘte af te nemen bij leerlingen en ouders, en de resultaten hiervan zijn hieronder weergegeven Wij zijn de enige website die het ziekteverzuim van het onderwijspersoneel per school laat zien naast de tevredenheidsscores. DUO publiceert deze cijfers jaarlijks als open data; wij tonen het gemiddelde over 2023-2025. Informatie over scholen met een lager dan gemiddeld ziekteverzuim kan duiden op een betere werksfeer, wat vaak een indicatie is van hogere onderwijskwaliteit en een aangenamer schoolklimaat.
De kleur van een cel geeft aan hoe goed de school scoort op dat onderdeel. Groen betekent een goede score, rood een slechte score. In de eerste kolom zie je het verschil tussen het aantal groene en rode cellen. Klik op een kolomnaam om de tabel op die kolom te sorteren.
De kleur van een cel geeft aan hoe goed de school scoort op dat onderdeel. Groen betekent een goede score, rood een slechte score. In de eerste kolom zie je het verschil tussen het aantal groene en rode cellen. Klik op een kolomnaam om de tabel op die kolom te sorteren.
Tip: Als je jouw postcode hierboven (bij de blauwe 3) invult, zie je niet alleen scholen in Tynaarlo, maar ook scholen in de naburige gemeenten.
| #groen min #rood | School | Highlights | Aantal leerlingen | Ziekteverzuim personeel | Reviews | Leerlingen tevredenheid | Tevredenheid ouders | Gemiddelde tevredenheid | Bron |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | IKC Het Oelebred | Kanjerschool, Certificaat Gezonde School, Integraal Kindcentrum (IKC), Continurooster, Boeiend en passend onderwijs | 125 | 8 % | - | 8,2 | 8,3 | 8,3 | Bron 1 |
| 2 | OBS Ter Borch | Veiligheid en vertrouwen, Duidelijkheid, Betrokkenheid, Ontwikkeling, Eigenaarschap | 461 | 5 % | - | 8,2 | 8,0 | 8,1 | Bron 1 |
| 1 | Basisschool De Lichtkring - school met de Bijbel | De Bijbel als basis, Thematisch onderwijs (groep 1 - 8), Vriendelijk - Verantwoordelijk - Veilig, Leren met plezier, Bewegen(d leren) | 115 | 5 % | - | 7,8 | 8,1 | 8,0 | Bron 1 |
| 0 | Rooms Katholieke Basisschool Mariaschool | Samen schitteren, Hoge Verwachtingen, Eigenaarschap, Verbinding, Eigenheid | 125 | 8 % | - | 7,9 | 7,8 | 7,9 | Bron 1 |
| 0 | obs De Veenvlinder | Verantwoordelijk, Verbinding, Nieuwsgierig, Beweging, Veelzijdig | 385 | 5 % | - | 7,9 | 7,8 | 7,9 | Bron 1 |
| 0 | IKC Schuilingsoord | Veiligheid, Groei, Samen, Verantwoordelijkheid | 168 | 17 % | - | 8,3 | 7,3 | 7,8 | Bron 1 |
| 0 | De Vijverstee | Openbaar onderwijs, IPC-Onderwijs, Iedereen doet ertoe, Samen leren en groeien, Groene schoolomgeving | 113 | 7 % | - | 7,9 | 7,3 | 7,6 | Bron 1 |
| -1 | Dalton Kindcentrum De Zuid-Wester | Vrijheid & verantwoordelijkheid, Samenwerken, Zelfstandigheid, Reflectie, Effectiviteit | 103 | 17 % | - | 7,9 | 7,2 | 7,5 | Bron 1 |
| -2 | De Duinstee | Samenwerken, samen leren, Boeiend onderwijs, Talent, Op weg naar een IKC, Kracht van de kleine school | 55 | 15 % | - | 7,5 | 7,4 | 7,5 | Bron 1 |
| -4 | IKC De Westerburcht | Plezier (plezier in leren en ontwikkelen), Eigenheid (ruimte voor iedereen), Groei (uitdaging aansluitend bij individu), Respect (samen maken we ons IKC) | 315 | 6 % | - | 7,4 | 7,2 | 7,3 | Bron 1 |
| 0 | Christelijk Kindcentrum Menso Altingschool | Samen, Veilig, Ontwikkelen, Plezier | 218 | 11 % | - | - | - | - | Bron 1 |
| 0 | CKC De Rietzanger | Samen leven, Jong geleerd, Sterke rekenaars en goede lezers en schrijvers, Wereldwijze burgers, Talent ontwikkelen en toekomstvaardig | 205 | 13 % | - | - | - | - | Bron 1 |
| 0 | CKC Het Stroomdal | leren wat je kunt, samen ben je meer, worden wie je bent | 194 | 9 % | - | - | - | - | Bron 1 |
| 0 | Dalton Kindcentrum Jonglaren | Dalton, Kanjertraining, Christelijk onderwijs, Plezier, Thematisch werken | 114 | 7 % | - | - | - | - | Bron 1 |
| 0 | Kindcentrum De Holtenhoek | 206 | 9 % | - | - | - | - | Bron 1 | |
| -1 | Kindcentrum De Tol - tijdelijke locatie | Aandacht, Verwondering, Vertrouwen, Verantwoordelijkheid | 280 | 5 % | - | - | - | - | Bron 1 |
| 2 | OBS de Schuthoek, Zuidlaarderveen | Onderwijs op maat, School en dorpen, Groene omgeving, Kindcentrum, Sociaal | 38 | 4 % | - | - | 8,0 | - | Bron 1 |
| 0 | obs De Zeijer Hoogte | Natuurlijke, ruime omgeving, Kindgericht, Kleinschalig, Opbrengstgericht, Dynamische schooldag | 57 | 13 % | - | 7,6 | - | - | Bron 1 |
| 2 | Openbare Basisschool De Schuthoek | Samen, Toekomstgericht, Gezond, Ambitieus | 131 | 4 % | - | - | 8,2 | - | Bron 1 |