De beste basisscholen in Epe
1
2
3
Deze tabel toont 19 basisscholen in de Gemeente Epe . Scholen zijn verplicht om jaarlijks een tevredenheidsenquête af te nemen bij leerlingen en ouders, en de resultaten hiervan zijn hieronder weergegeven Wij zijn de enige website die het ziekteverzuim van het onderwijspersoneel per school laat zien naast de tevredenheidsscores. DUO publiceert deze cijfers jaarlijks als open data; wij tonen het gemiddelde over 2023-2025. Informatie over scholen met een lager dan gemiddeld ziekteverzuim kan duiden op een betere werksfeer, wat vaak een indicatie is van hogere onderwijskwaliteit en een aangenamer schoolklimaat.
De kleur van een cel geeft aan hoe goed de school scoort op dat onderdeel. Groen betekent een goede score, rood een slechte score. In de eerste kolom zie je het verschil tussen het aantal groene en rode cellen. Klik op een kolomnaam om de tabel op die kolom te sorteren.
De kleur van een cel geeft aan hoe goed de school scoort op dat onderdeel. Groen betekent een goede score, rood een slechte score. In de eerste kolom zie je het verschil tussen het aantal groene en rode cellen. Klik op een kolomnaam om de tabel op die kolom te sorteren.
Tip: Als je jouw postcode hierboven (bij de blauwe 3) invult, zie je niet alleen scholen in Epe, maar ook scholen in de naburige gemeenten.
| #groen min #rood | School | Highlights | Aantal leerlingen | Ziekteverzuim personeel | Reviews | Leerlingen tevredenheid | Tevredenheid ouders | Gemiddelde tevredenheid | Bron |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | De Sprenge Vaassen | Relatie, Eigenaarschap, Veiligheid, Gezonde school, Daltonschool | 146 | 5 % | - | 8,3 | 8,4 | 8,3 | Bron 1 |
| 1 | OBS Gildeschool | Verbinding, Thematisch werken, Kracht van spel, Bewegend leren, Goed onderwijs | 222 | 11 % | - | 8,4 | 8,1 | 8,3 | Bron 1 |
| 3 | De Bongerd | Daltonschool in het groen, Rustige leeromgeving, Aandacht: groep én individu, ICT, maar ook motoriek en creativiteit, Leren binnen (school)thema's | 44 | - | - | 8,1 | 8,3 | 8,2 | Bron 1 |
| 0 | Openbare Basisschool Hoge Weerdschool | Ontwikkelen doe je zelf, maar niet alleen!, Ik hoor erbij, ik kan het en ik doe het zelf!, Huiselijk en warm bij het bos, Spelend en bewegend leren | 116 | 6 % | - | 7,8 | 8,0 | 7,9 | Bron 1 |
| -1 | Rooms Katholieke Basisschool De Krugerstee | Vertrouwen, Basisvaardigheden (vanuit de nieuwe kerndoelen), Samen spelen, werken en leren in een fijne sfeer, Een sterke, brede basis, Meer dan onderwijs alleen | 158 | 6 % | - | 7,7 | 8,0 | 7,8 | Bron 1 |
| -1 | Christelijke Basisschool De Violier | Christelijk, Brede talent ontwikkeling, Veilige Kanjerschool, Sportief & gezond, Rust, structuur en betrokken | 236 | 5 % | - | 8,0 | 7,7 | 7,8 | Bron 1 |
| 0 | W.G. van de Hulstschool | Christelijk basisonderwijs, Daltononderwijs, Leren binnen thema's, Kanjerschool - sociaal veilig, Stichting LeerKRACHT | 131 | 4 % | - | 7,8 | 7,5 | 7,6 | Bron 1 |
| 1 | Gerardus Majella | Leerdoelgericht, Talentontwikkeling, Zelfvertrouwen, Basisvaardigheden, Verrijkend | 164 | 4 % | - | 7,9 | 7,2 | 7,5 | Bron 1 |
| 0 | K Norel-School | Samen maken we het verschil, Goed pegagogisch klimaat, Onderwijs op maat, Nieuwkomersonderwijs, Christelijk | 115 | 3 % | bekijk de 2 reviews | 7,4 | 7,7 | 7,5 | Bron 1 Bron 2 |
| -1 | De Sprenge Emst | Toegankelijk voor iedereen, Leren van en met elkaar, Positief en opbouwend, Ieder kind mag er zijn, Kleinschalig, veiligheid, rust | 92 | 5 % | - | 7,8 | 7,1 | 7,5 | Bron 1 |
| -1 | Montessori Sterrenschool Geerstraat | Montessorionderwijs: Leer mij het zelf te doen, Sterrenschool: vrijheid in onderwijstijd, We zien wie je bent en helpen je groeien, Kinderen groeien in verbondenheid met de wereld, Zorg voor jezelf, de ander en de omgeving | 56 | 5 % | - | 7,7 | 6,6 | 7,2 | Bron 1 |
| -4 | Basisschool Anne de Vries | Verwonderen: Ken jij mij?, Veiligheid: Begrijp jij mij?, Vertrouwen: Wat heb jij nodig?, Verbinden: Wat vind jij?, Vrijheid: Durf jij? | 148 | 10 % | - | 7,6 | 6,5 | 7,1 | Bron 1 |
| 3 | Basisschool De Expeditie | Persoonlijk leerplan, Samen, Voor iedereen, Vernieuwend, HB specialisatie | 65 | 2 % | - | 9,0 | - | - | Bron 1 |
| 0 | Christelijke Basisschool Het Mosterdzaadje | Positief Christelijk onderwijs, Reformatorische grondslag, Ruimte voor groei, Groot in kleinschaligheid, Open toelatingsbeleid | 109 | 5 % | - | - | - | - | Bron 1 |
| -2 | Christelijke basisschool 't Mozaïek | Samenwerkend leren, Beweeg Wijs, Goede resultaten, Breed cultuuraanbod, Ouderbetrokkenheid | 205 | 8 % | - | - | 7,2 | - | Bron 1 |
| -1 | Jenaplanbasisschool 't Hogeland | 178 | 7 % | - | - | - | - | Bron 1 | |
| -1 | Rooms Katholieke Basisschool Sint Bernardus | Vertrouwen, Betrokken, Verantwoordelijk, Nieuwsgierig, Zelfstandig | 144 | 14 % | - | - | 7,5 | - | Bron 1 |
| 0 | School met de Bijbel | 104 | 7 % | - | - | - | - | Bron 1 | |
| 1 | School met de Bijbel | Vertrouwen, Gemoedelijkheid, Betrokkenheid, Diversiteit, Toekomst | 132 | 1 % | - | - | - | - | Bron 1 |