De beste basisscholen in Waadhoeke
1
2
3
Deze tabel toont 28 basisscholen in de Gemeente Waadhoeke . Scholen zijn verplicht om jaarlijks een tevredenheidsenquête af te nemen bij leerlingen en ouders, en de resultaten hiervan zijn hieronder weergegeven Wij zijn de enige website die het ziekteverzuim van leraren publiceert. Deze gegevens hebben we verkregen via een WOO-verzoek. Informatie over scholen met een lager dan gemiddeld ziekteverzuim kan duiden op een betere werksfeer, wat vaak een indicatie is van hogere onderwijskwaliteit en een aangenamer schoolklimaat.
De kleur van een cel geeft aan hoe goed de school scoort op dat onderdeel. Groen betekent een goede score, rood een slechte score. In de eerste kolom zie je het verschil tussen het aantal groene en rode cellen. Klik op een kolomnaam om de tabel op die kolom te sorteren.
De kleur van een cel geeft aan hoe goed de school scoort op dat onderdeel. Groen betekent een goede score, rood een slechte score. In de eerste kolom zie je het verschil tussen het aantal groene en rode cellen. Klik op een kolomnaam om de tabel op die kolom te sorteren.
Tip: Als je jouw postcode hierboven (bij de blauwe 3) invult, zie je niet alleen scholen in Waadhoeke, maar ook scholen in de naburige gemeenten.
| #groen min #rood | School | Highlights | Aantal leerlingen | Leraren Ziekteverzuim | Reviews | Leerlingen tevredenheid | Tevredenheid ouders | Gemiddelde tevredenheid | Bron |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 | OBS De Oanset | Versterkend, Zelfstandig, Samen | 52 | - | - | 8,8 | 9,0 | 8,9 | Bron 1 |
| 3 | OBS De Opslach | Aandacht, Plezier, (Zelf) Vertrouwen | 149 | 5 % | - | 8,7 | 8,4 | 8,6 | Bron 1 |
| 3 | SWS de Fierljepper | Samenwerkingsschool, Dorpsschool, Respectvol, Samen, Groeien | 50 | - | - | 8,8 | 8,0 | 8,4 | Bron 1 |
| 0 | Basisschool De Kabas | veilig en plezierig leer- en leefklimaat, spelenderwijs leren als sterke basis, lezen als motor voor taalontwikkeling, nauwe samenwerking met de kinderopvang, bouwen aan een toekomstgerichte school | 244 | 3 % | - | 8,5 | 8,1 | 8,3 | Bron 1 |
| 1 | OBS Lyts Libben | Veilige leeromgeving, Talenten, Plezier, Bewust, Daadkrachtig | 110 | - | - | 7,9 | 8,7 | 8,3 | Bron 1 |
| 1 | Openbare Basisschool De Steven | Gepersonaliseerd onderwijs, Openheid, Modern, Samen, Structuur | 122 | - | - | 7,9 | 8,4 | 8,2 | Bron 1 |
| 0 | De Frije Fûgel | Veiligheid, Vertrouwen, Respect, Samen | 186 | - | - | 8,6 | 7,7 | 8,2 | Bron 1 |
| -1 | IKC Sint Radbodus | Samen (Eigen) Wijs, Positief zelfbeeld, The Leader in Me, Talenten, Ontdekken en verwonderen | 171 | 8 % | - | 8,0 | 8,2 | 8,1 | Bron 1 |
| -1 | OBS 't Fonnemint | Veiligheid, Samen, Zelfstandigheid | 224 | 7 % | - | 8,1 | 7,8 | 7,9 | Bron 1 |
| 0 | AZC De Toverbal | Onderwijs op maat, Kleine niveau groepen, Veilig, NT2, Nederlandse taal | 106 | 7 % | - | 7,9 | 7,8 | 7,8 | Bron 1 |
| -1 | De Twiner | Sterk, Verbonden, Zelfstandig | 74 | 6 % | - | 7,7 | 7,7 | 7,7 | Bron 1 |
| 0 | OBS De Romte | aandachtig, daadkrachtig, creërend | 75 | - | - | 6,9 | 8,5 | 7,7 | Bron 1 |
| -2 | Waadwizer | Betrokken, Verantwoordelijk, Wijs | 112 | - | - | 7,4 | 8,0 | 7,7 | Bron 1 |
| -1 | OBS De Pôlle | Samen Ruimte Maken, Worden wie je wil, Van elkaar leren, De ruimte geven om te groeien, Met elkaar en onze omgeving | 49 | 3 % | - | 7,7 | 7,2 | 7,4 | Bron 1 |
| -2 | Twaspan | Samenwerkingsschool, Groepsdynamisch Onderwijs, 3-talige school, Passie, Talent | 106 | - | - | 8,0 | 6,6 | 7,3 | Bron 1 |
| 1 | Christelijke Basisschool De Grunslach | 47 | 5 % | - | - | - | - | Bron 1 | |
| 1 | IKC De Fûgelsang | Autonomie; veerkracht, eigenaarschap, identiteit, Samen; verantwoordelijk, verbinding, nieuwsgierig, Vertrouwen; veiligheid, respect, welbevinden, Plezier; humor, optimisme en enthousiasme | 131 | 5 % | - | - | - | - | Bron 1 |
| -2 | IKC de Korendrager | een CHRISTELIJKE school, VEILIGHEID, RESPECT, VERANTWOORDELIJKHEID, BETROKKENHEID | 222 | 13 % | - | - | - | - | Bron 1 |
| 0 | IKC De Skeakel | Eruit halen wat er in zit., Zonder relatie geen prestatie, Wij kennen elkaar! | 173 | 6 % | - | - | - | - | Bron 1 |
| 1 | IKC De Syl | Kansrijke leeromgeving, Samen leren-werken-vieren, Groepdynamisch Onderwijs (GDO), Eigenaarschap van leerlingen, Breed leerstofaanbod | 55 | - | - | 8,6 | - | - | Bron 1 |
| 0 | IKC de Twirre | Plezier, Betrokkenheid, Duidelijkheid, Verantwoordelijkheid, Vertrouwen | 151 | 5 % | - | - | - | - | Bron 1 |
| -1 | IKC de Wachter | Eigenaarschap, Zelfstandigheid, Respectvol, Betekenisvol onderwijs, Samenwerken | 144 | 8 % | - | - | - | - | Bron 1 |
| -1 | IKC it Anker | Vertrouwen, Lef, Volop in beweging, Toegankelijk | 91 | 15 % | - | - | - | - | Bron 1 |
| 1 | IKC it iepen finster | Sterk in samenzijn, Ruimte om te groeien, Veiligheid en respect, Ambitieus, Autonomie | 52 | - | - | 8,4 | - | - | Bron 1 |
| -1 | IKC Sin en Wille | vertrouwen, liefde, plezier, respect, aandacht | 229 | 7 % | - | - | - | - | Bron 1 |
| 0 | IKC Staetlânsskoalle | Veilig, Toegankelijk, Verantwoordelijkheid, Lef, Kindgericht | 97 | 8 % | - | - | - | - | Bron 1 |
| -1 | IKC Toermalijn | Eigenheid, Verantwoordelijkheid, Waardering, Plezier, lachen en vreugde, Veiligheid en respect | 207 | 6 % | - | - | - | - | Bron 1 |
| 1 | OBS it Bynt | Een open en sociale school, Ontwikkel je talent, Laat zien wat je kunt, Oog voor ieder individu, Betrokkenheid in leerproces | 120 | 4 % | - | - | 8,0 | - | Bron 1 |