De beste basisscholen in Woerden
1
2
3
Deze tabel toont 23 basisscholen in de Gemeente Woerden . Scholen zijn verplicht om jaarlijks een tevredenheidsenquête af te nemen bij leerlingen en ouders, en de resultaten hiervan zijn hieronder weergegeven Wij zijn de enige website die het ziekteverzuim van het onderwijspersoneel per school laat zien naast de tevredenheidsscores. DUO publiceert deze cijfers jaarlijks als open data; wij tonen het gemiddelde over 2023-2025. Informatie over scholen met een lager dan gemiddeld ziekteverzuim kan duiden op een betere werksfeer, wat vaak een indicatie is van hogere onderwijskwaliteit en een aangenamer schoolklimaat.
De kleur van een cel geeft aan hoe goed de school scoort op dat onderdeel. Groen betekent een goede score, rood een slechte score. In de eerste kolom zie je het verschil tussen het aantal groene en rode cellen. Klik op een kolomnaam om de tabel op die kolom te sorteren.
De kleur van een cel geeft aan hoe goed de school scoort op dat onderdeel. Groen betekent een goede score, rood een slechte score. In de eerste kolom zie je het verschil tussen het aantal groene en rode cellen. Klik op een kolomnaam om de tabel op die kolom te sorteren.
Tip: Als je jouw postcode hierboven (bij de blauwe 3) invult, zie je niet alleen scholen in Woerden, maar ook scholen in de naburige gemeenten.
| #groen min #rood | School | Highlights | Aantal leerlingen | Ziekteverzuim personeel | Reviews | Leerlingen tevredenheid | Tevredenheid ouders | Gemiddelde tevredenheid | Bron |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | KBs De Molenwiek | Onderwijs Samen, Ontdek wie je bent, Vergroot je vaardigheden, Ontwikkel wat je kan | 142 | 5 % | - | 8,9 | 8,0 | 8,5 | Bron 1 |
| 4 | KBs De Schakel | Kwalitatief goed onderwijs in een doorgaande lijn, Een plezierige en kleinschalige omgeving, Ouders en school werken samen, Voorbereidend op de toekomst, Stabiliteit | 223 | 4 % | - | 8,3 | 8,6 | 8,4 | Bron 1 |
| 1 | Andersenschool | maatwerk, hoogbegaafdenonderwijs, cultuuronderwijs, lezen, vakkendag | 255 | 5 % | - | 8,2 | 8,3 | 8,2 | Bron 1 |
| 3 | De Achtsprong, openbare daltonschool | Zelfstandigheid, Verantwoordelijkheid, Samenwerking, Effectiviteit, Reflectie | 98 | 10 % | - | 8,2 | 8,2 | 8,2 | Bron 1 |
| 3 | Johan Frisoschool | Onderwijskwaliteit - goede leerkrachten, structuur, Veiligheid - vertrouwde, warme, veilige omgeving, Ruimte voor elk kind - talentonderwijs, Betrokkenheid - samenwerking, open communicatie, Ontwikkeling – sociaal, cognitief & creatie | 228 | 3 % | - | 8,2 | 8,2 | 8,2 | Bron 1 |
| 0 | St. Bavoschool | Samen, Respect, Betrokken, Groei, Eigenaarschap | 186 | 5 % | - | 8,1 | 8,1 | 8,1 | Bron 1 |
| 0 | Wilhelminaschool | Samen groeien, Aandacht en zorg, Goed onderwijs, Unieke locatie, Protestants-Christelijk | 235 | 5 % | - | 7,8 | 8,4 | 8,1 | Bron 1 |
| -1 | Margrietschool | Missie: samen groeien bloeien, Effectieve didactiek (EDI), Sociale veiligheid (PBS), Gezonde school (keurmerk), Breed aanbod op alle niveaus | 395 | 5 % | - | 8,0 | 8,1 | 8,1 | Bron 1 |
| 1 | KBs De Notenbalk | Uitdagen, Enthousiasme, Samenwerken en Respect, Creativiteit, Reflectie | 172 | 6 % | - | 8,2 | 7,8 | 8,0 | Bron 1 |
| -2 | Willem Alexanderschool | Oog voor uw kanjer, Samen verbinden, Samen ontwikkelen, Vertrouwen in elkaar | 308 | 10 % | - | 8,2 | 7,8 | 8,0 | Bron 1 |
| 0 | OBS De Horizon | Eigenaarschap & Samenwerking, Veiligheid & Betrokkenheid, Erkende Earlybird school, Kennis van de wereld, Thematisch onderwijs | 69 | 10 % | - | 8,1 | 7,7 | 7,9 | Bron 1 |
| 1 | Christelijke Constantijnschool | Veilig pedagogisch klimaat, Respect voor de ander, Ieder kind is uniek, Omgaan met verschillen, Samenwerking met ouders | 252 | 2 % | - | 8,0 | 7,8 | 7,9 | Bron 1 |
| 0 | De Bloesem | Waarden gedreven school, Duidelijkheid en structuur, Uitdagend modern onderwijs, Kanjerschool, Nieuwbouw Kindcentrum | 169 | 4 % | - | 7,8 | 7,9 | 7,9 | Bron 1 |
| -1 | KBs De Regenboog | Veiligheid, Kwaliteit, Bevlogenheid, Vertrouwen, Verantwoordelijkheid | 342 | 5 % | - | 8,0 | 7,6 | 7,8 | Bron 1 |
| -1 | KBs Franciscus | Verantwoordelijkheid, Eigenaarschap, Samenwerken, Plezier, (Pro) Actief | 182 | 7 % | - | 8,0 | 7,6 | 7,8 | Bron 1 |
| -2 | Eben-Haëzer, Christelijke Basisschool | Identiteit, Sfeer en veiligheid, Persoonlijk meesterschap, Zichtbaar, Toekomstgericht | 168 | 8 % | - | 8,0 | 7,6 | 7,8 | Bron 1 |
| -1 | De Fontein | Veiligheid, Verbinding, Ontwikkeling, Verantwoordelijkheid, Deskundigheid | 157 | 4 % | - | 7,6 | 7,7 | 7,7 | Bron 1 |
| -3 | Willem van Oranje | Betrokkenheid, Ontwikkeling, Verbinding, deskundigheid, Passie en plezier | 307 | 7 % | - | 7,4 | 7,6 | 7,5 | Bron 1 |
| 1 | Basisschool Sirat | 57 | - | - | - | - | - | Bron 1 | |
| 1 | De Wijde Blik | 155 | 4 % | - | - | - | - | Bron 1 | |
| -1 | Jan De Bakker School | 143 | 5 % | - | 7,8 | - | - | Bron 1 | |
| -1 | Jenaplanschool De Kring | Leren doe je samen!, Uitgaan van verschil, Vertrouwen en verbinding, Solidariteit en authenticiteit, Creativiteit en ontmoeten | 137 | 11 % | - | - | 7,5 | - | Bron 1 |
| 1 | School Met De Bijbel Jorai | Samen, Respect, Verantwoordelijk | 162 | 4 % | - | - | 8,2 | - | Bron 1 |