De beste basisscholen in Winterswijk
1
2
3
Deze tabel toont 16 basisscholen in de Gemeente Winterswijk . Scholen zijn verplicht om jaarlijks een tevredenheidsenquête af te nemen bij leerlingen en ouders, en de resultaten hiervan zijn hieronder weergegeven Wij zijn de enige website die het ziekteverzuim van leraren publiceert. Deze gegevens hebben we verkregen via een WOO-verzoek. Informatie over scholen met een lager dan gemiddeld ziekteverzuim kan duiden op een betere werksfeer, wat vaak een indicatie is van hogere onderwijskwaliteit en een aangenamer schoolklimaat.
De kleur van een cel geeft aan hoe goed de school scoort op dat onderdeel. Groen betekent een goede score, rood een slechte score. In de eerste kolom zie je het verschil tussen het aantal groene en rode cellen. Klik op een kolomnaam om de tabel op die kolom te sorteren.
De kleur van een cel geeft aan hoe goed de school scoort op dat onderdeel. Groen betekent een goede score, rood een slechte score. In de eerste kolom zie je het verschil tussen het aantal groene en rode cellen. Klik op een kolomnaam om de tabel op die kolom te sorteren.
Tip: Als je jouw postcode hierboven (bij de blauwe 3) invult, zie je niet alleen scholen in Winterswijk, maar ook scholen in de naburige gemeenten.
| #groen min #rood | School | Highlights | Aantal leerlingen | Leraren Ziekteverzuim | Reviews | Leerlingen tevredenheid | Tevredenheid ouders | Gemiddelde tevredenheid | Bron |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 | Julianaschool | 'Wij werken samen!', Vertrouwen, Betrokken, Oplossingsgericht denken | 127 | 4 % | - | 8,5 | 8,7 | 8,6 | Bron 1 |
| 2 | Daltonschool De Vlier | Zelfstandigheid, Reflectie, Samenwerking, Verantwoordelijk, Effectiviteit | 159 | 5 % | - | 8,3 | 8,7 | 8,5 | Bron 1 |
| 1 | Openbare Basisschool Woold | Openbaar eigentijds onderwijs, Saamhorigheid, Wederzijds respect, Zelfontplooiing, Kindgericht op Groei | 107 | - | - | 8,2 | 8,6 | 8,4 | Bron 1 |
| 1 | Christelijke basisschool De Emma | Fijne sfeer, Veel aandacht voor elk kind, Goed georganiseerd onderwijs, Kindvriendelijk en gezellig, Groen en veilig | 66 | 7 % | - | 8,8 | 7,8 | 8,3 | Bron 1 |
| -1 | Basisschool St Jozef | Brede ontwikkeling, Samen verbinden, Groeien vanuit vertrouwen en verantwoordelijkheid, Gelijke kansen voor ieder kind, Aandacht voor talenten | 208 | 4 % | - | 8,4 | 8,2 | 8,3 | Bron 1 |
| 1 | Openbare Basisschool Stegeman | 218 | 3 % | - | 8,5 | 8,0 | 8,3 | Bron 1 | |
| -1 | cbs de Bataaf | Kleurrijk onderwijs, Groei en ontwikkeling, Samenwerking, Welbevinden en identiteit, Krachtige rolmodellen | 101 | 4 % | - | 7,9 | 8,6 | 8,3 | Bron 1 |
| -3 | Openbare Basisschool De Kolibrie | Kennis, Betrokkenheid, Verbinding, Veiligheid | 191 | 11 % | - | 8,2 | 7,9 | 8,1 | Bron 1 |
| -1 | Daltonschool Wilhelmina | Veiligheid, Verbondenheid, Creativiteit | 201 | 5 % | - | 8,1 | 8,0 | 8,1 | Bron 1 |
| -1 | Openbare basisschool 't Waliën | Persoonlijk, Ontwikkeling, Verbinding | 93 | 7 % | - | 8,1 | 8,0 | 8,0 | Bron 1 |
| -2 | Openbare Basisschool Bargerpaske | Respect en eigenheid, Vertrouwen, Samen en betrokken, Ambitie | 180 | 8 % | - | 8,4 | 7,4 | 7,9 | Bron 1 |
| -1 | Openbare Basisschool Kotten | Openbaar eigentijds onderwijs, Samenwerkingsgericht onderwijs, Kindgericht - GROEI, Welzijn en betrokkenheid, Wederzijds respect | 44 | 7 % | - | 7,2 | 8,2 | 7,7 | Bron 1 |
| 1 | Basisschool 't Kempken | Vertrouwen, Samenwerken, Brede zorgschool, Boeiend betekenisvol onderwijs, Ontwikkelen | 78 | 2 % | - | 7,7 | - | - | Bron 1 |
| -1 | Nieuwkomersschool het Pyriet | diversiteit, verbinding, groei | 81 | 11 % | - | - | - | - | Bron 1 |
| 1 | Openbare Basisschool De Schakel | Boeit, Verbindt, Vertrouwt, Ontmoet | 92 | 5 % | - | - | 8,8 | - | Bron 1 |
| -1 | Vrije Basisschool De Esch | 109 | 13 % | - | - | - | - | Bron 1 |