De beste basisscholen in Steenwijkerland
1
2
3
Deze tabel toont 30 basisscholen in de Gemeente Steenwijkerland . Scholen zijn verplicht om jaarlijks een tevredenheidsenquête af te nemen bij leerlingen en ouders, en de resultaten hiervan zijn hieronder weergegeven Wij zijn de enige website die het ziekteverzuim van leraren publiceert. Deze gegevens hebben we verkregen via een WOO-verzoek. Informatie over scholen met een lager dan gemiddeld ziekteverzuim kan duiden op een betere werksfeer, wat vaak een indicatie is van hogere onderwijskwaliteit en een aangenamer schoolklimaat.
De kleur van een cel geeft aan hoe goed de school scoort op dat onderdeel. Groen betekent een goede score, rood een slechte score. In de eerste kolom zie je het verschil tussen het aantal groene en rode cellen. Klik op een kolomnaam om de tabel op die kolom te sorteren.
De kleur van een cel geeft aan hoe goed de school scoort op dat onderdeel. Groen betekent een goede score, rood een slechte score. In de eerste kolom zie je het verschil tussen het aantal groene en rode cellen. Klik op een kolomnaam om de tabel op die kolom te sorteren.
Tip: Als je jouw postcode hierboven (bij de blauwe 3) invult, zie je niet alleen scholen in Steenwijkerland, maar ook scholen in de naburige gemeenten.
| #groen min #rood | School | Highlights | Aantal leerlingen | Leraren Ziekteverzuim | Reviews | Leerlingen tevredenheid | Tevredenheid ouders | Gemiddelde tevredenheid | Bron |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 | Christelijk Kindcentrum Het Kompas | Persoonlijke ontwikkeling, Geborgenheid, Avontuurlijk, Kleinschalig, Groen schoolplein | 50 | - | - | 9,6 | 8,4 | 9,0 | Bron 1 |
| 4 | Basisschool De Lepelaar | Ieder kind staat centraal, Bevlogen team, Oog hebben voor elkaar, Rust in de school, Verbinding en plezier | 32 | - | - | 8,6 | 8,2 | 8,4 | Bron 1 |
| 3 | Christelijk Kindcentrum Immanuël | Christelijk, Onderwijs & Opvang, Groeien in het groen, Bewegend leren | 152 | 2 % | - | 8,2 | 8,3 | 8,2 | Bron 1 |
| 0 | Christelijk Kindcentrum Willem Alexander | Ontplooiing, Oog voor elkaar, Betrouwbaar, Veiligheid | 71 | 9 % | - | 8,4 | 7,9 | 8,2 | Bron 1 |
| -2 | Christelijk Kindcentrum Het Kompas | Verbinding, Vertrouwen, Verantwoordelijkheid, Verschillend, Verwondering | 169 | 16 % | - | 8,0 | 8,0 | 8,0 | Bron 1 |
| 0 | Basisschool B | Dalton, Talenten ontdekken, Portfolio- en kindgesprekken, Respectvolle omgang | 308 | 2 % | - | 8,1 | 7,6 | 7,9 | Bron 1 |
| 1 | Christelijk Kindcentrum Johan Friso | Kansrijk, Nieuwsgierig, Avontuur, Participatie | 165 | 2 % | - | 8,1 | 7,6 | 7,9 | Bron 1 |
| 1 | Christelijk Kindcentrum De Wiedewereld | Christelijk, Onderwijs en Opvang, Zien en gezien worden, Ontdekkend en onderzoekend leren, Doelgericht | 86 | 1 % | - | 8,4 | 7,1 | 7,8 | Bron 1 |
| 0 | Christelijk Kindcentrum Eben Haëzer | 23 | - | - | 7,5 | 7,5 | 7,5 | Bron 1 | |
| 0 | Kindcentrum De Veste | Eigenheid, Plezier, Vertrouwen, Samen, Wij maken van diversiteit onze kracht. | 138 | - | - | 7,6 | 7,3 | 7,5 | Bron 1 |
| -1 | Christelijk Kindcentrum De Ark | samen op reis, persoonlijke route, bijbel als leidraad voor waarden en normen, een sterke basis leggen, veilige hechting voor de jongsten | 80 | 6 % | - | 7,8 | 6,9 | 7,4 | Bron 1 |
| -2 | Christelijk Kindcentrum De Buuzekaemp | Christelijk, Onderwijs & Peuteropvang, Kind staat centraal, Kleinschalig, Onderwijs op maat | 50 | - | - | 7,3 | 6,8 | 7,1 | Bron 1 |
| -2 | Christelijk Kindcentrum Bernhard | Samen, Ontwikkeling, Daadkracht, Plezier | 91 | 7 % | - | 6,8 | 7,3 | 7,0 | Bron 1 |
| -4 | Christelijk Kindcentrum Claus | Liefde, Vertrouwen, Verbinding, Eigenaarschap, Verwondering | 228 | 3 % | - | 7,5 | 6,2 | 6,8 | Bron 1 |
| 2 | Basisschool de Driesprong | Vertrouwen, Samen, Groei | 39 | - | - | - | 8,1 | - | Bron 1 |
| -1 | Basisschool Gen Vd Bosch | wereldburger, trots, samenwerking, rijke leeromgeving, veiligheid en vertrouwen | 101 | 13 % | - | 7,9 | - | - | Bron 1 |
| 0 | Basisschool St Bernardus | 71 | - | - | - | - | - | Bron 1 | |
| 0 | Burgemeester de Ruiterschool | Zelfvertrouwen, Betrokken, Opbrengstgericht, Samenwerken, Openbaar | 86 | 3 % | - | - | 7,9 | - | Bron 1 |
| -1 | GBS De Wegwijzer | Weerbaarheid, Verwondering, Goed Doen, Verantwoordelijkheid, Genieten | 69 | 26 % | - | - | - | - | Bron 1 |
| 1 | GBS Eben Haëzer | Hier mag je groeien en bloeien, Groeien in liefde, Groeien in (zelf)vertrouwen, Groeien en ontwikkelen | 132 | 3 % | - | - | - | - | Bron 1 |
| 0 | KBS Don Bosco | samen leren, samen spelen, verschillen mogen er zijn, elk kind is uniek, onderzoek en opleiding, kwaliteit | 99 | 8 % | - | - | - | - | Bron 1 |
| 0 | KC De Lisdodde | Verbinding, Vernieuwing, Verrijking, Verwondering, Ieder kind is welkom | 100 | 5 % | - | - | 7,8 | - | Bron 1 |
| -1 | obs Beatrixschool | Educatief partnerschap, Leren op maat, 21st Century Skills, Vreedzame School, Groepsdoorbrekend werken | 201 | 8 % | - | 7,8 | - | - | Bron 1 |
| -1 | O.B.S. De Punter | Professionele cultuur, Competentie,relatie,autonomie, Samenwerken, Eigenaarschap, Talentontwikkeling | 184 | 7 % | - | - | - | - | Bron 1 |
| 0 | OBS De SamenSprong | Vertrouwen, Samen, Verantwoordelijkheid, Groei | 128 | 5 % | - | - | 7,5 | - | Bron 1 |
| 0 | Openbare Basisschool De Slinge | Samen, (Op) Groeien, Toekomstgericht | 105 | 5 % | - | - | - | - | Bron 1 |
| 1 | Openbare Dalton Basisschool De Voorpoort | Samenwerking, Vrijheid/verantwoordelijkheid, Effectiviteit, Zelfstandigheid, Reflectie | 59 | 5 % | - | - | - | - | Bron 1 |
| -1 | Rooms Katholieke Basisschool Sint Clemens | 116 | 14 % | - | - | - | - | Bron 1 | |
| -1 | Rooms Katholieke Basisschool Sint Martinus | Passend onderwijs, Sprankelend onderwijs, Leren met plezier, Sterke basis voor de toekomst | 172 | 8 % | - | 7,7 | - | - | Bron 1 |
| 0 | 't PuzzelsTuk | Samen waar het kan-Apart als het moet, Gemoedelijke dorpsschool, We puzzelen tot het past, Groot helpt klein, Iedereen is goed zoals hij is | 117 | - | - | - | - | - | Bron 1 |