De beste basisscholen in Stadskanaal
1
2
3
Deze tabel toont 17 basisscholen in de Gemeente Stadskanaal . Scholen zijn verplicht om jaarlijks een tevredenheidsenquête af te nemen bij leerlingen en ouders, en de resultaten hiervan zijn hieronder weergegeven Wij zijn de enige website die het ziekteverzuim van leraren publiceert. Deze gegevens hebben we verkregen via een WOO-verzoek. Informatie over scholen met een lager dan gemiddeld ziekteverzuim kan duiden op een betere werksfeer, wat vaak een indicatie is van hogere onderwijskwaliteit en een aangenamer schoolklimaat.
De kleur van een cel geeft aan hoe goed de school scoort op dat onderdeel. Groen betekent een goede score, rood een slechte score. In de eerste kolom zie je het verschil tussen het aantal groene en rode cellen. Klik op een kolomnaam om de tabel op die kolom te sorteren.
De kleur van een cel geeft aan hoe goed de school scoort op dat onderdeel. Groen betekent een goede score, rood een slechte score. In de eerste kolom zie je het verschil tussen het aantal groene en rode cellen. Klik op een kolomnaam om de tabel op die kolom te sorteren.
Tip: Als je jouw postcode hierboven (bij de blauwe 3) invult, zie je niet alleen scholen in Stadskanaal, maar ook scholen in de naburige gemeenten.
| #groen min #rood | School | Highlights | Aantal leerlingen | Leraren Ziekteverzuim | Reviews | Leerlingen tevredenheid | Tevredenheid ouders | Gemiddelde tevredenheid | Bron |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | Christelijke Basisschool de Maarsborg | Geborgenheid, Jezelf mogen zijn, Betekenisvol thematisch onderwijs, Groeien in zelfvertrouwen, Kansen voor elk kind | 186 | 6 % | - | 8,3 | 8,7 | 8,5 | Bron 1 |
| 4 | CBS de Verbinding | Eerst het kind,dan de leerling, Wij staan voor vertrouwen, Wij staan voor verwondering, Wij staan voor verbinding | 78 | 1 % | - | 8,5 | 8,4 | 8,5 | Bron 1 |
| 2 | Basisschool Het Noorderlicht | Bijbelgetrouw onderwijs, Kwaliteit in orde, Verschillen mogen er zijn, Veiligheid voor alles, Aandacht voor élk kind | 83 | - | - | 8,3 | 8,4 | 8,3 | Bron 1 |
| 0 | CBS De Lindenborgh | Leerklimaat van de school, Leerproces van het kind, Ontwikkelproces van het team en de school | 115 | 12 % | - | 8,5 | 7,7 | 8,1 | Bron 1 |
| 0 | Meester Neuteboomschool | Zelfstandigheid, Samenwerking, Hoge verwachtingen, Taalrijk, Rust, regelmaat & structuur | 202 | 8 % | - | 7,7 | 8,4 | 8,0 | Bron 1 |
| -2 | CBS Oranje Nassauschool | Samen normen en waarden uitdragen, Samen zorgen voor veiligheid en rust, Samen: leerling-ouder-school, Samen leren, Samen eigenaarschap ontwikkelen | 205 | 11 % | - | 7,8 | 8,0 | 7,9 | Bron 1 |
| 0 | CBS Anne de Vries | Warm, Duidelijk, Activerend | 59 | 10 % | - | 7,8 | 8,0 | 7,9 | Bron 1 |
| 0 | St. Antoniusschool | Thematisch onderwijs, Vernieuwend en eigentijds, (eigen) verantwoordelijkheid, Katholieke Identiteit, Betrokken en gemotiveerd | 143 | 4 % | - | 7,7 | 8,0 | 7,8 | Bron 1 |
| 0 | CBS Het Mozaïek | Kanjertraining, Relatie, Hoge verwachtingen, Zelfstandig werken en samenwerken, Eigenaarschap | 203 | 9 % | - | 7,9 | 7,5 | 7,7 | Bron 1 |
| -1 | Hagenhofschool | Openbaar, Samen leren, samen naar school, Verantwoordelijkheid, Veiligheid, Vertrouwen | 205 | 6 % | - | 7,9 | 7,4 | 7,7 | Bron 1 |
| -1 | CBS De Rank | christelijk onderwijs, dorpsschool, KiVa, de R-en, Gezonde School | 205 | 3 % | - | 7,9 | 7,4 | 7,6 | Bron 1 |
| -3 | IKC Willibrord | Betrokken, Transparant, Kwaliteit, Vertrouwen, Ontwikkelen | 214 | 5 % | - | 7,9 | 7,2 | 7,6 | Bron 1 |
| -2 | Christelijke Basisschool Op de Zandtange | Instructierijke school, Oog voor verschillen, Christelijke identiteit, Omzien naar elkaar, Samen verantwoordelijk | 117 | 7 % | - | 7,5 | 7,4 | 7,4 | Bron 1 |
| 0 | Christelijke Basisschool de Höchte | Hoge verwachtingen, Openheid, Communicatie en Hart, Taakgerichtheid, Eenheid | 76 | 6 % | - | - | - | - | Bron 1 |
| 2 | Openbare Basisschool De Badde | Betrokken, Professioneel, Samenhangend onderwijs, Samenwerken | 34 | 4 % | - | 7,9 | - | - | Bron 1 |
| 0 | Openbare Basisschool De Musselhorst | Betrokkenheid, Verantwoordelijkheid, Vertrouwen | 63 | 8 % | - | 7,2 | - | - | Bron 1 |
| 0 | Openbare Basisschool De Oleander | Kleinschalig, Veilig pedagogisch klimaat, Vertrouwen, Verantwoordelijkheid, Ervaren | 73 | 12 % | - | - | 7,6 | - | Bron 1 |