De beste basisscholen in Oss
1
2
3
Deze tabel toont 30 basisscholen in de Gemeente Oss . Scholen zijn verplicht om jaarlijks een tevredenheidsenquête af te nemen bij leerlingen en ouders, en de resultaten hiervan zijn hieronder weergegeven Wij zijn de enige website die het ziekteverzuim van het onderwijspersoneel per school laat zien naast de tevredenheidsscores. DUO publiceert deze cijfers jaarlijks als open data; wij tonen het gemiddelde over 2023-2025. Informatie over scholen met een lager dan gemiddeld ziekteverzuim kan duiden op een betere werksfeer, wat vaak een indicatie is van hogere onderwijskwaliteit en een aangenamer schoolklimaat.
De kleur van een cel geeft aan hoe goed de school scoort op dat onderdeel. Groen betekent een goede score, rood een slechte score. In de eerste kolom zie je het verschil tussen het aantal groene en rode cellen. Klik op een kolomnaam om de tabel op die kolom te sorteren.
De kleur van een cel geeft aan hoe goed de school scoort op dat onderdeel. Groen betekent een goede score, rood een slechte score. In de eerste kolom zie je het verschil tussen het aantal groene en rode cellen. Klik op een kolomnaam om de tabel op die kolom te sorteren.
Tip: Als je jouw postcode hierboven (bij de blauwe 3) invult, zie je niet alleen scholen in Oss, maar ook scholen in de naburige gemeenten.
| #groen min #rood | School | Highlights | Aantal leerlingen | Ziekteverzuim personeel | Reviews | Leerlingen tevredenheid | Tevredenheid ouders | Gemiddelde tevredenheid | Bron |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | Basisschool De Nieuwe Link | Vertrouwen geven en uitdagen, Respect voor elkaar, Samen leren in de 21e eeuw, Eigen keuzes maken, Verantwoordelijkheid nemen | 194 | 4 % | - | 8,1 | 8,6 | 8,4 | Bron 1 |
| 3 | Hertogin Johanna V | Persoonlijk, Ruimte, Groei | 248 | 3 % | - | 8,4 | 8,1 | 8,3 | Bron 1 |
| 2 | Basisschool Sint Jozef | Positive Behavior Support, Effectieve Instructie, Een rijke leeromgeving, Routines, rust, ritme, regelmaat en relatie, Thematisch werken | 71 | 5 % | - | 8,1 | 8,3 | 8,2 | Bron 1 |
| 2 | BS De Kleine Weide | Verantwoordelijkheid, veiligheid, Samen leren | 136 | 2 % | - | 8,4 | 8,0 | 8,2 | Bron 1 |
| 1 | Basisschool De Lockaert | Elk kind wordt gezien!, Basisvakken ochtend, thematisch werken middag, Talentontwikkeling: ateliers en vieringen, Engels in de groepen 1 t/m 8, Ouder-kindgesperkken op maat | 233 | 2 % | - | 8,2 | 8,0 | 8,1 | Bron 1 |
| 0 | Rooms Katholieke Basisschool De Meander | Veiligheid, Plezier, Zelfvertrouwen, Respect | 236 | 5 % | - | 7,9 | 7,7 | 7,8 | Bron 1 |
| 0 | IKC Regenboog afd. Onderwijs | Goede opvang én onderwijs, Respect, Samen, Vertrouwen, Plezier | 156 | 3 % | - | 7,4 | 8,1 | 7,8 | Bron 1 |
| 0 | Openbare Basisschool Mettegeupel | Welkom Samen, Plezier Groeien, Aandacht Verschillen, Ontdekken Omgeving, Stralen Respect | 125 | 4 % | - | 7,7 | 7,5 | 7,6 | Bron 1 |
| -3 | Basisschool De Fonkeling | Keuze uit twee concepten, Welbevinden, Betrokkenheid, Verbondenheid, Vertrouwen | 759 | 5 % | - | 7,4 | 7,3 | 7,4 | Bron 1 |
| -3 | Basisschool Sint Antonius | Veiligheid, Betrokkenheid, Autonomie, Wereldwijs | 75 | 10 % | - | 7,0 | 7,4 | 7,2 | Bron 1 |
| -1 | Basisschool De Blinkerd | Respect, Eigenheid, Veiligheid, Vertrouwen | 92 | 9 % | - | 6,4 | - | - | Bron 1 |
| -1 | Basisschool De Bogaard | geborgenheid, ontwikkelingsgericht, kansen(gelijkheid), inclusiviteit | 145 | 7 % | - | - | - | - | Bron 1 |
| 1 | Basisschool De Linde | 159 | 2 % | - | - | - | - | Bron 1 | |
| 1 | Basisschool De Teugelaar | Uitdaging, vertrouwen en verantwoordelijkheid, Goed pedagogisch klimaat, Elk kind wordt gezien, Veiligheid, Structuur | 174 | 3 % | - | 8,2 | - | - | Bron 1 |
| 0 | Basisschool De Wissel | Samen, Durven, Leren | 450 | 3 % | - | - | 8,0 | - | Bron 1 |
| 0 | Basisschool Het Molenveld | Veiligheid, (Zelf)vertrouwen, Ontwikkeling, Kwaliteit, Samen in verbinding | 275 | 6 % | - | - | - | - | Bron 1 |
| -1 | Basisschool Mozaïek | Identiteit, Kwaliteit, Vertrouwen, Transparantie, Ouderbetrokkenheid | 283 | 7 % | - | - | - | - | Bron 1 |
| 0 | Basisschool Pius X | Samen, Vertrouwen, Respect, Openheid, Veiligheid | 202 | 5 % | - | - | - | - | Bron 1 |
| 2 | Basisschool St. Lambertus | 38 | 2 % | - | - | - | - | Bron 1 | |
| 0 | Bs De Vier Heemskinderen | Kansrijke Combinatie Groepen, Goed pedagogisch klimaat, Veiligheid, Vreedzame school, Dorpsschool | 83 | 14 % | - | - | - | - | Bron 1 |
| -1 | Daltonschool De Evenaar | Daltononderwijs, Uitstekende lessen, Graag op school zijn, Nieuwsgierige blik | 449 | 4 % | - | 7,8 | - | - | Bron 1 |
| 0 | Daltonschool De Polderhof | Met plezier naar school gaan, Daltononderwijs, Talentgedreven onderwijs, Leren van en met elkaar, Op maat: ontdekkers, ploeterklassen, HB-onderwijs | 230 | 3 % | - | 8,0 | - | - | Bron 1 |
| 1 | Hertogin Johanna A | Verwonder, Ontdek, Groei | 160 | 2 % | - | - | 8,0 | - | Bron 1 |
| -1 | KC Nicolaas | Verbinding, Trots, Wereldburgerschap, Vakmanschap, Verantwoordelijk | 416 | 5 % | bekijk enige review | - | - | - | Bron 1 Bron 2 |
| -1 | Kindcentrum De Aventurijn | Veilig en Vertrouwd, Leren en Ontwikkelen, Samen Trots, Groen | 472 | 3 % | - | - | - | - | Bron 1 |
| 0 | Kindcentrum Sterrebos | Plezier, Rust, Vertrouwen, Nieuwsgierig | 318 | 5 % | - | - | - | - | Bron 1 |
| -1 | Montessorischool Elzeneind | Montessorionderwijs, Help mij het zelf te doen, Leer mij het zelf te doen, Zie mij het zelf doen | 372 | 5 % | - | 7,9 | - | - | Bron 1 |
| -1 | Openbare Basisschool 't Ravelijn | Eigenaarschap, Groei, Samen, Plezier | 145 | 6 % | - | - | 7,2 | - | Bron 1 |
| 0 | 't Schrijverke | 177 | 4 % | - | - | - | - | Bron 1 | |
| 0 | Vrijebasisschool 't Kleurenbos | Hoofd, Hart, Handen | 76 | 15 % | - | - | - | - | Bron 1 |