De beste basisscholen in Molenlanden
1
2
3
Deze tabel toont 28 basisscholen in de Gemeente Molenlanden . Scholen zijn verplicht om jaarlijks een tevredenheidsenquĂȘte af te nemen bij leerlingen en ouders, en de resultaten hiervan zijn hieronder weergegeven Wij zijn de enige website die het ziekteverzuim van leraren publiceert. Deze gegevens hebben we verkregen via een WOO-verzoek. Informatie over scholen met een lager dan gemiddeld ziekteverzuim kan duiden op een betere werksfeer, wat vaak een indicatie is van hogere onderwijskwaliteit en een aangenamer schoolklimaat.
De kleur van een cel geeft aan hoe goed de school scoort op dat onderdeel. Groen betekent een goede score, rood een slechte score. In de eerste kolom zie je het verschil tussen het aantal groene en rode cellen. Klik op een kolomnaam om de tabel op die kolom te sorteren.
De kleur van een cel geeft aan hoe goed de school scoort op dat onderdeel. Groen betekent een goede score, rood een slechte score. In de eerste kolom zie je het verschil tussen het aantal groene en rode cellen. Klik op een kolomnaam om de tabel op die kolom te sorteren.
Tip: Als je jouw postcode hierboven (bij de blauwe 3) invult, zie je niet alleen scholen in Molenlanden, maar ook scholen in de naburige gemeenten.
| #groen min #rood | School | Highlights | Aantal leerlingen | Leraren Ziekteverzuim | Reviews | Leerlingen tevredenheid | Tevredenheid ouders | Gemiddelde tevredenheid | Bron |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | OBS Den Beemd | Veilig & motiverend, Passend & ondersteunend, Verbindend & respectvol, Voorbereid op de toekomst | 42 | 4 % | - | 9,3 | 7,7 | 8,5 | Bron 1 |
| 5 | OBS het Tweespan | Samen leren, samen leren leven, Pluriformiteit en tolerantie!, Hoge resultaten!, Zelfstandig en eigenaarschap!, Zorg voor elkaar! | 61 | 1 % | - | 8,4 | 8,5 | 8,5 | Bron 1 |
| 0 | De Stapsteen | Samen weet je meer, Je bent veilig bij ons, Je mag er zijn, Wees nieuwsgierig om te leren, Durf jezelf te leren kennen! | 81 | 8 % | - | 8,3 | 8,2 | 8,2 | Bron 1 |
| 0 | Basisschool De Ammers | Verbinding, Eigenheid, Wereldwijs, Kleinschalig, Openbaar onderwijs | 96 | 10 % | - | 7,9 | 8,2 | 8,1 | Bron 1 |
| 0 | Openbare Basisschool Klim-Op | Betrokken - samen leren, spelen en beleven, Sprankelend - goede sfeer,duidelijke verwachtingen, Eigenheid - veilige omgeving, ruimte voor inbreng, Leergierig - samen ontwikkelen en kansen benutten, Professioneel - keuzes maken, goede communicatie | 108 | - | - | 8,1 | 8,0 | 8,0 | Bron 1 |
| -2 | Openbare basisschool De Tuimelaar | Aandacht voor jou, Respect-Veiligheid-Vertrouwen, Samen voor het kind | 229 | 3 % | - | 7,4 | 7,9 | 7,7 | Bron 1 |
| 0 | OBS 'Het Tweespan', locatie Schelluinen | Samen op school, De hoogst haalbare resultaten, Zelfstandigheid, Veilige leeromgeving, Positieve werkhouding | 91 | 1 % | - | 7,9 | 7,4 | 7,7 | Bron 1 |
| 0 | Basisschool De Boomgaard | Betrokkenheid, Kwaliteitscultuur, Pedagogisch sterk maatwerk, Kindgericht, veilige omgeving, Eigen verantwoordelijkheid | 95 | 2 % | - | 8,0 | 7,3 | 7,7 | Bron 1 |
| -1 | BS Giessen-Oudekerk | Klein, maar groots, Veilig pedagogisch klimaat, Samen leren werken, Hoge verwachtingen uitspreken, Verantwoordelijkheid | 30 | 4 % | - | 7,3 | 7,8 | 7,5 | Bron 1 |
| -3 | Basisschool De Knotwilg | De school als leerplek, Vertrouwen, Hoge verwachtingen, Respect, Goede sfeer | 80 | 14 % | - | 7,4 | 7,6 | 7,5 | Bron 1 |
| -1 | Basisschool De Bron | 226 | 6 % | - | 8,0 | - | - | Bron 1 | |
| 1 | Basisschool De Wegwijzer | 62 | - | - | - | - | - | Bron 1 | |
| -1 | Basisschool De Wegwijzer School met de Bijbel | 224 | 6 % | - | - | - | - | Bron 1 | |
| 1 | Basisschool Eben Haezer | Christelijk, Oog voor talent, Een veilige plek, Zelfstandigheid, Prettige sfeer | 63 | - | - | - | - | - | Bron 1 |
| 0 | Basisschool Eben Haezer | Christelijk, Betrokken, Veilig, Ontwikkelingsgericht, Samen zorg voor iedereen | 160 | 5 % | - | - | - | - | Bron 1 |
| 0 | Basisschool Rehoboth | Christelijk, Betrokken, Veilig, Ontwikkelingsgericht, Samen zorg voor iedereen | 121 | 7 % | - | - | - | - | Bron 1 |
| 0 | Brede School Lingewaard | Zelfstandigheid, Verantwoordelijkheid, Autonomie en samenwerking, Respect en vertrouwen, Gelijkwaardigheid | 225 | 2 % | - | 8,4 | - | - | Bron 1 |
| 0 | Christelijke Basisschool de Fakkel | Christelijk, Een veilig schoolklimaat, Een prettige sfeer, Zelfstandigheid, Oog voor talent | 88 | 5 % | - | - | - | - | Bron 1 |
| -1 | Christelijke Basisschool De Hoeksteen | Veiligheid, Ontwikkeling, Identiteit, Samenwerking, Betrokkenheid en plezier | 223 | 8 % | - | - | - | - | Bron 1 |
| -1 | Christelijke basisschool Samen op Weg | Geloof, Bloeien, Samen, Vertrouwen | 131 | 8 % | - | - | - | - | Bron 1 |
| 2 | De Zaaier | geloof, vertrouwen, veiligheid, samen, respect | 72 | 1 % | - | - | - | - | Bron 1 |
| 0 | Ds Petrus van de Veldenschool | 158 | 3 % | - | - | - | - | Bron 1 | |
| 1 | Groen van Prinsterer | Christelijke normen en waarden, Dorpsschool, Passend onderwijs, Elk kind telt, Zelfstandig | 197 | 2 % | - | - | - | - | Bron 1 |
| 0 | School Met De Bijbel | 154 | 2 % | - | - | - | - | Bron 1 | |
| -1 | School met de Bijbel | 336 | 3 % | - | - | - | - | Bron 1 | |
| 0 | School Met De Bijbel | 160 | 7 % | - | - | - | - | Bron 1 | |
| -1 | School Met De Bijbel De Schakel | 308 | 3 % | - | - | - | - | Bron 1 | |
| 0 | School Met De Bijbel Eben Haezer | 196 | 5 % | - | - | - | - | Bron 1 |