De beste basisscholen in Maastricht
1
2
3
Deze tabel toont 28 basisscholen in de Gemeente Maastricht . Scholen zijn verplicht om jaarlijks een tevredenheidsenquête af te nemen bij leerlingen en ouders, en de resultaten hiervan zijn hieronder weergegeven Wij zijn de enige website die het ziekteverzuim van leraren publiceert. Deze gegevens hebben we verkregen via een WOO-verzoek. Informatie over scholen met een lager dan gemiddeld ziekteverzuim kan duiden op een betere werksfeer, wat vaak een indicatie is van hogere onderwijskwaliteit en een aangenamer schoolklimaat.
De kleur van een cel geeft aan hoe goed de school scoort op dat onderdeel. Groen betekent een goede score, rood een slechte score. In de eerste kolom zie je het verschil tussen het aantal groene en rode cellen. Klik op een kolomnaam om de tabel op die kolom te sorteren.
De kleur van een cel geeft aan hoe goed de school scoort op dat onderdeel. Groen betekent een goede score, rood een slechte score. In de eerste kolom zie je het verschil tussen het aantal groene en rode cellen. Klik op een kolomnaam om de tabel op die kolom te sorteren.
Tip: Als je jouw postcode hierboven (bij de blauwe 3) invult, zie je niet alleen scholen in Maastricht, maar ook scholen in de naburige gemeenten.
| #groen min #rood | School | Highlights | Aantal leerlingen | Leraren Ziekteverzuim | Reviews | Leerlingen tevredenheid | Tevredenheid ouders | Gemiddelde tevredenheid | Bron |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | Suringarschool | 84 | - | - | 8,3 | 8,6 | 8,5 | Bron 1 | |
| 3 | Rooms Katholieke Basisschool St Pieter | Gevarieerd, Uitdagend, Eigentijds, Passend, Ontwikkelingsgericht | 348 | 2 % | - | 8,7 | 8,1 | 8,4 | Bron 1 |
| 1 | Openbare Basisschool De Spiegel | Openheid, Sfeer, Veiligheid, Zelfstandigheid & samenwerken, Aandacht & waardering | 189 | 7 % | - | 8,5 | 8,1 | 8,3 | Bron 1 |
| 1 | Basisschool J.F.Kennedy | structuur en duidelijkheid, heldere communicatie, samenwerken, afgestemd op een breed publiek, persoonlijke en positieve aandacht | 403 | 6 % | - | 8,5 | 8,0 | 8,2 | Bron 1 |
| 1 | Basisschool Petrus en Paulus | Professioneel verbindend, Uniek & dynamisch, Ambitieus, Saamhorig, Kwaliteitsonderwijs | 245 | 3 % | - | 8,4 | 8,0 | 8,2 | Bron 1 |
| 1 | Emile Wesly Basisschool | Positiviteit, Persoonlijke groei, Respect, Openheid | 53 | - | - | 7,7 | 8,5 | 8,1 | Bron 1 |
| 2 | Basisschool Het Mozaïek | Plezier, Veiligheid, Natuurlijk en Kleurrijk, Onderzoeken en Ontdekken, Taal en Rekenen | 152 | 1 % | - | 8,5 | 7,7 | 8,1 | Bron 1 |
| 1 | Kindcentrum Mosasaurus | rust - respect - resultaten, sport en bewegen, gezonde voeding, toon je talent, kleinschalig | 138 | 7 % | - | 8,0 | 8,0 | 8,0 | Bron 1 |
| -1 | Kindcentrum Oda | Vertrouwen, Solidariteit, Vakmanschap, Verbinding, Onderwijs | 163 | 7 % | - | 8,1 | 7,9 | 8,0 | Bron 1 |
| -2 | Kindcentrum Amby | Veilig en welkom voelen, Oog voor persoonlijke talenten, Samenwerken, Humor en plezier | 440 | 4 % | - | 8,2 | 7,6 | 7,9 | Bron 1 |
| 0 | Integraal Kindcentrum De Geluksvogel | Veilig en vertrouwen, Samenwerken, Kansrijk, Wereldgericht onderwijs, Zelfontplooiing | 166 | 4 % | - | 7,6 | 8,2 | 7,9 | Bron 1 |
| -1 | Basisschool Scharn | betrokken, samenwerken, talentontwikkeling, professioneel, ambitieus | 397 | 1 % | - | 8,2 | 7,4 | 7,8 | Bron 1 |
| 0 | De Poort Montessori Basisschool | Leer mij het zelf te doen!, Omgaan met verschillen, Inspirerende en veilige omgeving | 101 | 6 % | - | 7,6 | 7,9 | 7,8 | Bron 1 |
| -2 | KKC De Loper | Een warm welk voor ieder kind, Veiligheid, Vertrouwen, huiselijkheid | 344 | 9 % | - | 7,8 | 7,7 | 7,8 | Bron 1 |
| -3 | Openbare Basisschool Binnenstad | Wij willen wereldburger zijn, met kennis & vaardigheden, creatief & communicatief, kritisch denkend & coöperatief, voor een leven lang leren! | 266 | 8 % | - | 7,9 | 7,4 | 7,6 | Bron 1 |
| -3 | KKC ZIEZO! | Bewegen, Zien, Zijn, Kindcentrum, Kanjerschool | 284 | 9 % | - | 7,9 | 6,4 | 7,2 | Bron 1 |
| 0 | Basisschool Anne Frank | Welbevinden, Ontwikkelen, Ontdekken, Respect, Duurzaam | 162 | 3 % | - | - | - | - | Bron 1 |
| 2 | Basisschool de Maasköpkes | Verbinding, Samenwerken, Deskundigheid, Diversiteit | 92 | 3 % | - | - | - | - | Bron 1 |
| -1 | Basisschool De Vlinderboom | Samen veilig bloeien & groeien, Een sterke (leer)basis | 387 | 5 % | - | - | - | - | Bron 1 |
| 0 | Basisschool Sint Aloysius | Kindcentrum 0-12 jaar, Structuur & routine, Samen leren & samen spelen, Leren leren, Inspanning & ontspanning | 251 | 3 % | - | - | - | - | Bron 1 |
| 0 | Basisschool Wyck | Samenwerken, Kindcentrum, Structuur & Rust & Veiligheid, Brede ontwikkeling, Talent | 178 | - | - | 8,3 | - | - | Bron 1 |
| -1 | Bernard Lievegoed School | BEVLOGEN LEREN, HOOFD, HART, HANDEN | 293 | 13 % | - | - | - | - | Bron 1 |
| 1 | de Brug, basisschool voor anderstaligen | 73 | 6 % | - | - | - | - | Bron 1 | |
| -1 | Islamitische Basisschool El Habib | Veiligheid en geborgenheid, Ouderbetrokkenheid, Kwalitatief goed onderwijs, Opbrengstgericht werken, Actief burgerschap | 383 | 3 % | - | - | - | - | Bron 1 |
| 0 | Kindcentrum Dynamiek | Beweeg, beleef, groei en bloei, Op ontdekking!, Wereldburgers, Verbinden, Veiligheid en respect | 252 | 5 % | - | - | - | - | Bron 1 |
| 1 | Kindcentrum Manjefiek | Leef- én leerschool, Kansrijk, Eigenaarschap, Betekenisvol, Verbinding | 265 | 5 % | - | - | 8,2 | - | Bron 1 |
| -1 | Montessori Kindcentrum Maastricht | leer mij het zelf te doen, samenwerking, 3 bouwen; verschillende leeftijden bij elkaar, brede ontwikkeling; Kosmisch Onderwijs, aanbod en instructie | 395 | 4 % | - | - | - | - | Bron 1 |
| 0 | United World College Maastricht Primary and Second | 252 | 5 % | - | - | - | - | Bron 1 |