De beste basisscholen in Katwijk
1
2
3
Deze tabel toont 23 basisscholen in de Gemeente Katwijk . Scholen zijn verplicht om jaarlijks een tevredenheidsenquête af te nemen bij leerlingen en ouders, en de resultaten hiervan zijn hieronder weergegeven Wij zijn de enige website die het ziekteverzuim van het onderwijspersoneel per school laat zien naast de tevredenheidsscores. DUO publiceert deze cijfers jaarlijks als open data; wij tonen het gemiddelde over 2023-2025. Informatie over scholen met een lager dan gemiddeld ziekteverzuim kan duiden op een betere werksfeer, wat vaak een indicatie is van hogere onderwijskwaliteit en een aangenamer schoolklimaat.
De kleur van een cel geeft aan hoe goed de school scoort op dat onderdeel. Groen betekent een goede score, rood een slechte score. In de eerste kolom zie je het verschil tussen het aantal groene en rode cellen. Klik op een kolomnaam om de tabel op die kolom te sorteren.
De kleur van een cel geeft aan hoe goed de school scoort op dat onderdeel. Groen betekent een goede score, rood een slechte score. In de eerste kolom zie je het verschil tussen het aantal groene en rode cellen. Klik op een kolomnaam om de tabel op die kolom te sorteren.
Tip: Als je jouw postcode hierboven (bij de blauwe 3) invult, zie je niet alleen scholen in Katwijk, maar ook scholen in de naburige gemeenten.
| #groen min #rood | School | Highlights | Aantal leerlingen | Ziekteverzuim personeel | Reviews | Leerlingen tevredenheid | Tevredenheid ouders | Gemiddelde tevredenheid | Bron |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | Julianaschool Rijnsburg | betrokken teamleden en ouders, prettige en veilige sfeer, doel- en resultaatgericht, aandacht voor verschillen, talentontwikkeling | 212 | 5 % | - | 8,4 | 8,6 | 8,5 | Bron 1 |
| 3 | Prins Willem-Alexanderschool | Christelijk, Kleinschalig, Kwaliteit, Adaptief, Zorgzaam | 91 | 6 % | - | 8,0 | 8,5 | 8,2 | Bron 1 |
| 3 | P.C. Basisschool De Schakel | Veiligheid, Betere leefwereld, Eigenaarschap, Groei, Verwonderen | 188 | 4 % | - | 8,1 | 8,1 | 8,1 | Bron 1 |
| 0 | Mr. J.J.L. van der Brugghenschool | Veiligheid, Relatie, Talentgedreven, Groei, Christelijk | 425 | 6 % | - | 8,1 | 8,0 | 8,1 | Bron 1 |
| 0 | IKC De Duinroos | Samen, Taalrijk, Sport en Cultuur, Kansrijk | 380 | 6 % | - | 8,2 | 7,8 | 8,0 | Bron 1 |
| 0 | Protestants Christelijke Basisschool de Wegwijzer | veiligheid, kwaliteit, groei, verbinding, eigenaarschap | 206 | 4 % | - | 8,0 | 7,9 | 8,0 | Bron 1 |
| 0 | Koningin Wilhelminaschool voor Protestants Christelijk Basisonderwijs | Goede, gezellige sfeer, Veel leren, Christelijke basisschool, Coöperatief leren, Kanjerschool | 211 | 4 % | - | 7,9 | 8,0 | 8,0 | Bron 1 |
| 1 | Christelijke Opleidingsschool | aandacht, groei, kindgericht, verantwoordelijk, veilig | 322 | 3 % | - | 8,4 | 7,5 | 7,9 | Bron 1 |
| 1 | Marnixschool | Samen, Respect, Vertrouwen, Nieuwsgierigheid, Verantwoordelijk | 235 | 4 % | - | 7,8 | 8,1 | 7,9 | Bron 1 |
| -1 | Het Noorderlicht | Liefde, Veiligheid, Waardering en erkenning, Toewijding | 312 | 8 % | - | 7,7 | 7,9 | 7,8 | Bron 1 |
| -2 | Groen van Prinstererschool | Geïnspireerd, Kindgericht, Samen | 274 | 11 % | - | 7,5 | 7,9 | 7,7 | Bron 1 |
| 0 | Rehobothschool | Christelijk Hervormd, Degelijk Onderwijs, Vriendelijke Sfeer, Duidelijke Structuur, Moderne Methodieken & Middelen | 245 | 4 % | - | 7,7 | 7,6 | 7,7 | Bron 1 |
| -1 | obs De Dubbelburg | Groei, Eigenaarschap, Creativiteit, Ontmoeting | 282 | 11 % | - | 7,5 | 7,4 | 7,5 | Bron 1 |
| -2 | Willem van Veenschool | 212 | 6 % | - | 7,7 | 7,1 | 7,4 | Bron 1 | |
| -4 | Farèlschool | christelijke levensvisie, leren en groeien, veiligheid en welbevinden, verantwoordelijkheid en zelfstandig worden | 226 | 11 % | - | 7,3 | 7,3 | 7,3 | Bron 1 |
| -1 | PC Oranje Nassauschool | Vertrouwen, Verbinding, Groei, Geloof | 191 | 3 % | - | 7,5 | 5,9 | 6,7 | Bron 1 |
| 0 | Christelijke Basisschool De Burcht | Middelgrote school, Dorps karakter, Sterke organisatie, Gemotiveerd personeel, Samenwerken | 392 | 2 % | - | - | - | - | Bron 1 |
| 1 | Daltonschool Katwijk | Openbaar, Positief, Verantwoordelijkheid, Vol vertrouwen, Zelfstandigheid | 86 | 18 % | - | 8,4 | - | - | Bron 1 |
| 1 | Ds. G. Voetiusschool | Vertrouwen, Zorgzaam, Blijdschap, Authentiek, Respect | 200 | 1 % | - | - | - | - | Bron 1 |
| 0 | Koningin Emmaschool | 203 | 4 % | - | - | - | - | Bron 1 | |
| -1 | OBS de Verrekijker | Taalvaardigheid, Inclusiviteit, Betrokken burgerschap, Veiligheid en welzijn, Persoonlijke groei | 109 | 11 % | - | 6,7 | - | - | Bron 1 |
| 0 | Oranjeschool | Elk kind een Meesterwerk, De Bijbel als uitgangspunt, Relatie-Competentie-Autonomie, Ouderbetrokkenheid 3.0, Leren leven in de 21e eeuw | 223 | 4 % | - | - | - | - | Bron 1 |
| 1 | Rooms Katholieke Basisschool De Horizon | Optimaal ontwikkelen binnen eigen vermogen, Zelfstandigheid en zelfredzaamheid bevorderen, Extra ondersteuning of verdieping, Warm contact met ouders | 233 | 3 % | - | - | - | - | Bron 1 |