De beste basisscholen in Kampen
1
2
3
Deze tabel toont 32 basisscholen in de Gemeente Kampen . Scholen zijn verplicht om jaarlijks een tevredenheidsenquête af te nemen bij leerlingen en ouders, en de resultaten hiervan zijn hieronder weergegeven Wij zijn de enige website die het ziekteverzuim van het onderwijspersoneel per school laat zien naast de tevredenheidsscores. DUO publiceert deze cijfers jaarlijks als open data; wij tonen het gemiddelde over 2023-2025. Informatie over scholen met een lager dan gemiddeld ziekteverzuim kan duiden op een betere werksfeer, wat vaak een indicatie is van hogere onderwijskwaliteit en een aangenamer schoolklimaat.
De kleur van een cel geeft aan hoe goed de school scoort op dat onderdeel. Groen betekent een goede score, rood een slechte score. In de eerste kolom zie je het verschil tussen het aantal groene en rode cellen. Klik op een kolomnaam om de tabel op die kolom te sorteren.
De kleur van een cel geeft aan hoe goed de school scoort op dat onderdeel. Groen betekent een goede score, rood een slechte score. In de eerste kolom zie je het verschil tussen het aantal groene en rode cellen. Klik op een kolomnaam om de tabel op die kolom te sorteren.
Tip: Als je jouw postcode hierboven (bij de blauwe 3) invult, zie je niet alleen scholen in Kampen, maar ook scholen in de naburige gemeenten.
| #groen min #rood | School | Highlights | Aantal leerlingen | Ziekteverzuim personeel | Reviews | Leerlingen tevredenheid | Tevredenheid ouders | Gemiddelde tevredenheid | Bron |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | IKC van de Wende | Saamhorig, Authentiek, Rust, Kleinschalig, Doen | 37 | 16 % | - | 8,4 | 8,4 | 8,4 | Bron 1 |
| 4 | School met de Bijbel IKC Zaaier | zelfstandigheid, samenwerking, vrijheid, verantwoordelijkheid, vertrouwen | 31 | 2 % | - | 8,5 | 7,7 | 8,1 | Bron 1 |
| 3 | Protestants Christelijke School voor Basisonderwijs Oranjeschool | Kleinschalig, Christelijk karakter, Veilige sfeer, Hard werken, Plezier | 77 | 2 % | - | 8,1 | 8,1 | 8,1 | Bron 1 |
| 1 | Monseigneur Zwijsen-School | Samen, Eigen-wijs, Toekomstgericht | 131 | 6 % | - | 7,8 | 8,2 | 8,0 | Bron 1 |
| -1 | De Morgenster | Veiligheid, Kwaliteit, Eigenaarschap, Samenwerken, Creativiteit | 265 | 9 % | - | 8,2 | 7,8 | 8,0 | Bron 1 |
| 0 | School met de Bijbel "het Visnet" | Christelijke dorpsschool, Goede kwaliteit, Veilige leeromgeving, Ieder kind uniek, Zorgen voor elkaar | 185 | 6 % | - | 8,3 | 7,7 | 8,0 | Bron 1 |
| -1 | Christelijke Nationale School De Groenling | Goede sfeer, Het begint bij instructie, Veiligheid, Modern, sfeervol schoolgebouw, Enthousiaste leerkrachten | 349 | 5 % | - | 8,2 | 7,6 | 7,9 | Bron 1 |
| 0 | Openbare Daltonschool De Engelenberg | Dalton, Zelfstandigheid, Samenwerken, Reflecteren, Verantwoordelijkheid | 125 | 9 % | - | 8,0 | 7,8 | 7,9 | Bron 1 |
| 1 | OBS De Schatkaart | Wereldwijs, Lezen, Rekenen, Burgerschap, Veiligheid | 112 | 3 % | - | 7,8 | 7,8 | 7,8 | Bron 1 |
| -2 | IKC Bonte Haven | Nieuwsgierig, Kansrijk, Uniek, Samen | 158 | 8 % | - | 7,6 | 7,5 | 7,6 | Bron 1 |
| -3 | Dr. Schaepmanschool | Talentontwikkeling, Samen werken, Toekomstgericht onderwijs, Leerrijke omgeving | 251 | 5 % | - | 7,7 | 7,4 | 7,5 | Bron 1 |
| -2 | OBS Wonderwijs | Samenwerken, Vertrouwen, Aandacht | 105 | 5 % | - | 8,1 | 6,9 | 7,5 | Bron 1 |
| 1 | Basisschool De IJsselster | Vertrouwen, Respect, Verantwoordelijkheid, Gekend zijn, Verbinden | 104 | 2 % | - | - | - | - | Bron 1 |
| -2 | Basisschool De Mirt | Geloofwaardig onderwijs, Betekenisvol, Veilig & Kalm, Samen & Flexibel, Open & Transparant | 126 | 18 % | - | 7,1 | - | - | Bron 1 |
| -1 | Basisschool Groen van Prinsterer | Christenzijn, Vreugde, Kwaliteit, Vertrouwen, Eigenheid | 264 | 6 % | - | - | - | - | Bron 1 |
| 0 | Basisschool Rehobothschool | Samen, Groei, Vertrouwen | 190 | 7 % | - | 8,0 | - | - | Bron 1 |
| 1 | Basisschool Wereldrijk | Samen, Veilig, Groeien, Plezier | 56 | 7 % | - | - | - | - | Bron 1 |
| 1 | cbs De Ontdekking | Rust, Eigenaarschap, Samenwerken, Toekomstgericht, Impact | 126 | 9 % | - | - | 8,4 | - | Bron 1 |
| 0 | CBS De Regenboog | Christelijk, Kanjerschool, Adaptief, Werken in units | 74 | 14 % | - | - | - | - | Bron 1 |
| -1 | Christelijk Kindcentrum "De Fontein" | Vertrouwen, Verantwoordelijkheid, Veiligheid | 114 | 9 % | - | - | - | - | Bron 1 |
| 2 | de Koldewijn Schoele | 76 | 2 % | - | - | - | - | Bron 1 | |
| 0 | Hervormde basisschool Eben-Haëzer | Christelijke identiteit, Kwaliteit, Veiligheid, Plezier, Communicatie | 118 | 7 % | - | - | - | - | Bron 1 |
| 0 | Hervormde basisschool Ichthus | Balans tussen theoretisch en praktisch leren, Kwaliteit, Onderlinge Sfeer, Ouderbetrokkenheid, Thematiseren | 285 | 4 % | - | - | - | - | Bron 1 |
| -1 | Hervormde basisschool Rehoboth | Christelijke identiteit, Kwaliteit, Veiligheid, Verantwoordelijkheid, Creativiteit | 169 | 9 % | - | - | - | - | Bron 1 |
| 1 | Het Meerrijk | Openheid, Groei, Vakmanschap, Plezier | 109 | 7 % | - | 8,3 | - | - | Bron 1 |
| 0 | Het Stroomdal | In vertrouwen samen groeien, Ieder kind welkom, Vertrekpunt: Liefde voor God en elkaar, Ruimte voor talentontwikkeling, Uitdagende leeromgeving | 556 | 4 % | - | - | - | - | Bron 1 |
| 0 | IKC Prinses Juliana | Ondernemend Leren. Ruimte voor, Samenwerken, Zelfstandigheid, Initiatief, Reflectie | 67 | 6 % | - | - | 7,2 | - | Bron 1 |
| -1 | IKC Wegwijzer | Montessori onderwijs, Het kind wordt gezien, Eigenaarschap, zelfstandigheid, Verantwoordelijkheid, Leerlijnen | 92 | 16 % | - | - | - | - | Bron 1 |
| -2 | IKC Willem van Oranje | Opvang en onderwijs op twee locaties, Een afspiegeling van de samenleving, Dalton naast onze klassikale aanpak, Rust, regelmaat en een goede sfeer, Samen leren, samen leven, samen leren samenleven | 216 | 12 % | bekijk enige review | - | 7,2 | - | Bron 1 Bron 2 |
| 0 | IRIS Kindcentrum Marnix | Identiteit, Vertrouwen, Betrokken, Eigenaarschap | 229 | 8 % | - | - | - | - | Bron 1 |
| 0 | OBS Villa Nova | Wij komen thuis, Wij willen inspireren, Wij zijn sterk betrokken, Wij zijn nieuwsgierig | 99 | 9 % | - | - | - | - | Bron 1 |
| -1 | OKC het Scala | Ondernemend, Nieuwsgierig, Samen, Jenaplan, Ouderbetrokkenheid | 239 | 6 % | - | - | - | - | Bron 1 |